Discutii de interes local

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21813

Alpachino :) Stiu
foarte mare liniste ......
__________________[/quote]pare a fi linistea dinaintea furtunii! cine stie?
 

DeletedUser2821

Voi sunteti fanii b-sea ?
Are si galerie , a ?

Bai , b-sea nu mai e ce a fost ,e un trib de doi lei , de tradatori si in special oameni fara coloana vertebrala si foarte parsivi ...

Se mai si lauda ca ne-au luat vreo 400 de sate =)) .

E penibil , fratilor , penibil , diferenta de sate dintre triburi e gigantica , oricare alt trib de acelasi tip ( membri . etc ) era scos de mult , dar la noi s-a vazut clar ca jucatori am facut diferenta , nu altcineva !

Am vazut un alt conducator de prin b-sea ca se lauda ca ne-a rupt , spart , daramat , etc , pai da , intra-devar daca voi ne atacati cu 4000 de sate de atac odata iar noi avem atatea in total , si totusi ati luat maxim 400 de sate pana acuma , e gravvvv tareeee , intelegeti ?

Oricum aveti noroc , inca nu vor toti sa va atace , s-au le e frica ... ma refer de pe harta , desi prea multe nu stiu daca se mai pot schimba , oricum suntem aici ... :)

SI penibilitatea nu se opreste aici , dupa toate astea , mai au si curajul sa ne ceara sate moca , dau mesaje si se roaga pentru 2-3 sate=)) Umilitor , asa trib slab nu am mai vazut de multtttt timp ! si cu asa playeri praf , luati unu cate unu , niciunul din ei , nu a facut nimic , doar a fugit din trib in trib , si a inobilat intern + a atacat din mijlocul tribului cu sute de sate de atac , cam asta e tot .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si tu in continuare aberezi si iti bagi unghia in gat ca tribul tau este degeaba si ca tot B-Sea inchide lumea :))
 

DeletedUser2821

probabil ca nu , iti dai seama un alt " super player b-sea " sau vreun " fan " undercover...
 

DeletedUser2821

Plictiseala mare... :)
Numai eu pe aici , pe extern :)) .

Bine si la fel e si in joc , tot plictiseala.
 

DeletedUser

normal ca tu pe extern! :p
cat despre plictiseala si L15, te cred. daca noaba aia de heliana a ajuns pe locul 2 si ea abia daca stie ce se face cu nobilii....chiar te cred! :rolleyes:
 

DeletedUser

22 mai (Sambata) orele 12:00 in Piata Universitatii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

:))

Nu ma , am fuzionat cu ei , asa aveau numele dinainte :) ...

Ce mai faci , apropo ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus