Discutii de interes local

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32091

Da , intra-devar , nu stiu , ce sa ii faci ma , nu toti putem fi asa buni ca tine :) ...
Sa facem doar atac si sa trimitem toate satele pe unu , wow , asa playeri rar vezi ma , vai ce imi doresc sa fiu ca tine , apropo , asta e prima ta lume , ca vad ca ai avant mare :))
Ma rog , vedem ce o sa fie in viitor :) din trecut in mare parte eu consider ca am luptat eroic .
Pe cand voi , nici pe departe , o sa vezi ce inseamna " marele efort " pe care l-ati facut ( stiti voi care .. ) , cand o sa aveti chiar toata harta unita si pusa pe voi , nu razboi cu 3 triburi si ele intre ele ...

eu in locul tau as fi verificat..daca mai joc in alta parte,sau daca am jucat in alta parte;)

iti zic eu ca inca sunt pe lumea 8,9 si 15 aici unde joc 100%,daca esti curios verifica in ce triburi si in ce zone am fost,si apoi te rog sa-ti dai cu parerea despre un jucator....

asa si ce e rau in asta ca atacam in echipa??? voi cum va aparati in echipe?? e acelas lucru deasta e facut jocul in echipa...dar voi ati vrea ca sa atacam 1 vs 1 trib,ceea ce nu e prea corect

RUSINICA

in final iti spun ca nu ma cred jucator super bun...ci un jucator normal,dar daca u crezi asta despre mine....ce sa zic ma flateaza;),si cum ti-am mai zis nu vreau sa ma cert cu tine sau sa-ti scot ochii...dar vreau ca tu sa nu mai vorbesti aiurea despre unele "reusite"

bafta multa si ne vedem pe joc;)
 

DeletedUser2821

Da , am vazut ce joci si in alta parte , concluzie : joci de maxim un an - un an jumate , ai descoperit inobilarile interne , ai avut noroc de un trib in care ai avut parte , si ai bagat doar atac , deci clar.
Am zis eu ceva de atacurile in echipa ? :))

Eu apreciez asta , cat timp sunt cinstite si nu da unu de pe 4 sittere ( nu acuz pe nimeni , zic doar ) , de altfel asta e singurul lucru apreciabil la voi , ca la caracter stiti si voi :) .. si la restul .
 

DeletedUser32091

Da , am vazut ce joci si in alta parte , concluzie : joci de maxim un an - un an jumate , ai descoperit inobilarile interne , ai avut noroc de un trib in care ai avut parte , si ai bagat doar atac , deci clar.
Am zis eu ceva de atacurile in echipa ? :))

Eu apreciez asta , cat timp sunt cinstite si nu da unu de pe 4 sittere ( nu acuz pe nimeni , zic doar ) , de altfel asta e singurul lucru apreciabil la voi , ca la caracter stiti si voi :) .. si la restul .

inobilari interne...prietene verifica-ma.si o sa ai surprize mari....putine barbare(maxim 50-55),si multe sate de la dusmani;)

apropo u de cand joci?..nu-mi spune de 3 ani ca ma prapadesc de ras....si apropo eu cu cei din b-sea ne cunoastem de pe lumea 8..deci nu am aterizat aici fara sa stiu in ce ma bag....si daca nu-mi pasa de tribul asta nu mai statea sa organizez atat.

asa ca nu conteaza daca joc de 1 an sau 2 sau 4....conteaza cat de bine ai prins jocul.
 

DeletedUser

desi,sincer sa fiu,discutia asta in 2 intre voi mi se pare inutila si plictisitoare (si chiar ati putea primi avertisment pentru asta...adexule,nu mai dormi!) ...macar s-a mai trezit forumu la viata pe l15...continuati va rog :)
 

DeletedUser2821

inobilari interne...prietene verifica-ma.si o sa ai surprize mari....putine barbare(maxim 50-55),si multe sate de la dusmani;)

apropo u de cand joci?..nu-mi spune de 3 ani ca ma prapadesc de ras....si apropo eu cu cei din b-sea ne cunoastem de pe lumea 8..deci nu am aterizat aici fara sa stiu in ce ma bag....si daca nu-mi pasa de tribul asta nu mai statea sa organizez atat.

asa ca nu conteaza daca joc de 1 an sau 2 sau 4....conteaza cat de bine ai prins jocul.

Da , joc de 3 ani , de ce ?

De altfel poti sa vezi chiar si contul asta de pe forum , nu e facut chiar cand m-am apucat dar destul de repede ... si de ce te prapadesti tu de ras :) ?

Pai tocmai ca tu nu l-ai prea prins ...

Stii doar baza de la el , dar atat , ti-am zis sa trimita 500 de sate de atac poate oricine , sa se apere de cateva mii , atunci se vede ca stie jocul .

Asta inseamna la tine jocul ?

Sa stai in centrul tribului blindat de trib sau sa ai doar 100 de sate si 10 mil de pc ( adica poti sa le blindezi si singur ) la granita de pe care dai nobili si cu 500 din centru sa ataci , ma lasi ?
 

DeletedUser32091

michele eu cand zic ca doar gura e de tine,stiu ce zic,....daca u crezi ca sa dai 500-1000 de sate de atk,sa le organizezi sa dai tinte e chiar asa usor...ar fi trebuit s-o faceti si voi...

2 la mana..pune-ma la incercare si vedem daca stiu sa ma apar sau nu:)))))

eu las "marii" jucatori sa vorbeasca iar eu trec la fapte.....si apropo fiecare are strategia lui...si cred ca sunt in mai multe granite ca tine(asa pentru curiozitatea ta)

si in final...explica si mie cum intelegi u jocul asta??? ca eu inteleg atac,aparare si o unitate cat mai buna intre membrii....u???
 

DeletedUser2821

crioli - evident , chiar in fata :p ai fost si tu :) ?

Doar gura e , ai dreptate :)

Explica-mi ce iti pare tie greu sa trimiti 500-1000 de sate de atac ? :)
daca le bagati in maxim un minut intelegeam sa fie o chestie cu care te poti lauda :) .Noi o facem , doar ca noi avem 500 de sate de atac toti :) ...

nu am cum , ca esti exact in centrul tribului...

Treci la fapte , pfiu , rupi pna-ul :D ?

Esti in multe granite , asa e , cu 2 sate pe fiecare !!!

Eu cum inteleg ? Eu in primul rand inteleg asta ca pe un joc nu ca pe un job , o litera schimba acolo in capat , nu prea conteaza asa e ...
Eu mai inteleg ca intotdeauna daca esti un player bun si adverarii tai la fel , se respecta intre ei , voi nu stiti ce e asta , respect ...
Mai trebuie sa stii ca jocul asta in primul rand se joaca cu onoare , nu cu recrutare in masa la toata harta :) , intelegi ?
Tie ti se pare ca ce e acolo la voi e unitate =)) ?

Acolo daca pleaca unu strategic , vi se duce dracu tribul , pun pariu ca daca iese cineva gen heliana , wandda sau farao , sunteti gata in cateva saptamani , unitate ar inseamna ca luptati pana la capat ori voi stiti foarte bine ca daca cumva o sa pierdeti repede o sa fugiti .

Sunteti fricosi , asta e adevarul , stiti biine asta , eu am stat si am luptat cu 20 de oameni si din aia jumate sub un mil , cu voi care sunteti atatia , va puteti blinda granitele si nu aveti alt adversar ( o granita acceptabila , nu 1 m ) .
 

DeletedUser32091

ok hai ca vad ca nu am cu cine discuta....

si apropo toata lumea recruteaza jucatori buni de la triburile cu care s-a luptat..iar restul carne de tun....dar nu stau eu sa-ti dau tie explicatii;)

ciao
 

DeletedUser

si ingerul divin e super jucator!? v-ati procopsit cu el!...ce sa-i faci ,trebuia sa va razbunati si voi intr-un fel pe -TW -
 

DeletedUser

.....da e greu sa-ti vezi greselile! mai usor sa inventezi greselile celorlalti!
 

DeletedUser2821

ok hai ca vad ca nu am cu cine discuta....

si apropo toata lumea recruteaza jucatori buni de la triburile cu care s-a luptat..iar restul carne de tun....dar nu stau eu sa-ti dau tie explicatii;)

ciao

Jucatori buni ? Cred ca glumesti :))
80% de la voi inafara sa trimita satele de atac , ti-am zis nu stiu sa faca altceva !
asa ca roaga-te ca mai nou avem si noi o forta de atac mai semnificativa decat inainte , sa nu ajungem pana la tine , ca e vai si amar !

Cat despre "Toata lumea " ma bucur ca te-ai apucat de facut sondaje !!!

Poate doar " toata lumea " care se teme " toata lumea " care e buna , sta si se lupta cu aia , unde e provocarea sa te lupti cu un adversar praf ? |
Dar bine " pentru inchiderea lumii " cum se zice la voi , poate asa se face!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ei! unora ,atunci cand se echilibreaza fortele ...le cam piere cheful!
 

DeletedUser5630

cata incrancenare mai copii :)

e doar un joculet....cu bune si rele...ideea e sa ai cu cine juca. Cum joci nu prea conteaza, cel putin dpdv meu. ai luat 3 sate...ai mai pierdut 2...asta e farmecul :)

de inchis lumea oricum nu se inchide decat peste 5 ani :)
 

DeletedUser2821

cata incrancenare mai copii :)

e doar un joculet....cu bune si rele...ideea e sa ai cu cine juca. Cum joci nu prea conteaza, cel putin dpdv meu. ai luat 3 sate...ai mai pierdut 2...asta e farmecul :)

de inchis lumea oricum nu se inchide decat peste 5 ani :)

Nu te potrivesti cu mentalitatea b-sea , ti-am dat mesaj pe joc , iti explic acolo ceea ce am spus aici :) .
 

DeletedUser

Nu te potrivesti cu mentalitatea b-sea , ti-am dat mesaj pe joc , iti explic acolo ceea ce am spus aici :) .

Si care e mentalitatea B-sea??? Aceea de a inchide lumea???Este pe drumul cel bun , pacat k nu mai este timp ca ajungeau la aceasta performanta :p:p:p
Ziua buna...
 

DeletedUser2821

PNA-ul dintre B-sea si T W a fost rupt ieri seara !

Deci le urez : Succes !

De data asta chiar o sa aiba nevoie :) !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus