Discutii despre harti avansate RO8

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Daca vreti sa comentati/dezbateti hartile avansate pe care le gasiti in topicul acesta, o puteti face aici :)
Va rog fara SPAM!
 

DeletedUser25671

Oare cu ce culoare va marca orgasmus familia Arc22 ...

Eu zic ca o va marca cu albastru deschis...
 

DeletedUser25671

hmm oare cum o arata harta cu TNO f+LGF F+300 f impreuna sub o singura culoare?:D
 

DeletedUser22307

sigur ca arata bine si din ce in ce mai bine va arata in curand
 

DeletedUser25671

hmmm cred ca orgasmus vrea sa sublinieze separatismul care se face in aceasta familie Arc22A altfel nu imi explic :rolleyes:
 

DeletedUser25671

orgasmus în data de 22.03. la ora 20:32
n-o sa mai pot juca o perioada, iar cand o sa revin, mai bine o iau de la capat, daca o sa mai am chef. dau si contul de pe L8. pe cel de pe L14 l-am inchis. iti trebuie contul meu?

Oare cine se va mai ocupa de acum inainte de hartile noastre avansate :|???
 

DeletedUser

Oare cine se va mai ocupa de acum inainte de hartile noastre avansate :|???

ma ocup eu de harti de azi in colo ;)
familiile au fost refacute, culorile sunt puse aleatoriu , dar pentru preferinte bagati mesaj privat la mine
merg pe sistemul primul venit , primul servit.
nu fac discriminari , nu joc pe lumea asta, nu stiu ce razboaie sunt pe lumea asta
pentru orice alte nelamuriri sau daca intervin modificari in componenta familiilor, va rog dati PM
o seara buna !

PS. hartile se updateaza o singura data pe zi , noile modificari vor deveni vizibile maine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca trebuie o reconfigurarea serioasa :)) mai ales dupa evenimentele din ultima vreme:)) si consecintele lor viitoare! :))
 

DeletedUser25671

S-a trecut de la actiuni comune cu mii de atacuri la trimiterea de bombe nucleare(constand in barbarizarea a mii de sate in diferite zone :)))))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus