Discutii despre harti

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

O prima impresie..

13920005699041579355.png
 

DeletedUser

frumos aleasa culoarea Turmei... mai ca as merge la pascut acolo :p
 

DeletedUser

nu cred că trebuiau postate hărţile de acum.. dar in fine..
 

DeletedUser

nu cred că trebuiau postate hărţile de acum.. dar in fine..

Pai asa e frumos,spam din prima zi..nu stiai?:) Asa facem noi romanii...frate hartile se posteaza cand se incheaga cateva triburi.Dar daca voi ziceti ca acum sunt deja triburile formate si bla bla..Voi stiti :-/
Ce stiu eu?
 

DeletedUser

Care-i problema voastra, bre?
Ati avut 2 la geografie si de atunci nu va plac hartile?
Dar cand sa le facem?La sfarsit de lume, cand vor ramane 2 triburi?
 

DeletedUser

Care-i problema voastra, bre?
Ati avut 2 la geografie si de atunci nu va plac hartile?
Dar cand sa le facem?La sfarsit de lume, cand vor ramane 2 triburi?

ai dreptate si inca ceva de adaugat...
sa faca cineva o harta cu mine si cu iurka (trecuti cu ros'-albastru) .Pana mea ba iurka ai grija cand ajungi la 100-200 caluti sa farmezi in SE sa nu te prind in NV ca iti bag spike-uri:))))
 

DeletedUser

vezi tu harti facute aiurea nimeni nu are intuitie la inceput de lume

a-ti pus mi-au s-au desfiintat mai este acolo magic care sunt multi si degeaba
 

DeletedUser

ro23.png


Cam asa arata lumea 23 .....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci un turma vs =fr= si altul gata cu tom . olo cu rip cred ca se vor amesteca unii cu altii
 

DeletedUser

FR din ce am vazut e plagiat... nu am vazut nici unul din vechiul friends, asa ca nu mi se pare un trib semnificativ pt SE. mai repede wwizz, dar fr nu o duce mult
 

DeletedUser35286

~fr~ din cate stiu eu a fost intemeiat(cel putin pe l7) de sisisi,vivip si ramo(mai erau niste cifre,da nu le mai stiu),nu-i vad prin trib aici pe l23...asa ca :)
 

DeletedUser

rams0928, nu te pun sa ii dai mielu ca o cheama mada nu ramo :p
asta zic, ei nu s-au bagat, de fapt mada a intrat sa vada ce si cum dar nu in vreun trib, nici macar la mine, ca ii propusesem :((
 

DeletedUser35286

rams0928, nu te pun sa ii dai mielu ca o cheama mada nu ramo :p
asta zic, ei nu s-au bagat, de fapt mada a intrat sa vada ce si cum dar nu in vreun trib, nici macar la mine, ca ii propusesem :((

stiu ca mada,dar ma refeream la nicku pe joc
rams,ramo...cam tot pe acolo e :D
 

DeletedUser

~fr~ din cate stiu eu a fost intemeiat(cel putin pe l7) de sisisi,vivip si ramo(mai erau niste cifre,da nu le mai stiu),nu-i vad prin trib aici pe l23...asa ca :)

~FR~ a fost intemeiat pe L3 prima data...danny27(care a preluat sisisi pe L7 o perioada buna), vivip si michaela + inca vreo 10-15 membri..printre care m-am numarat si eu :) cei drept e ca a aparut si pe alte lumi L7,L14 ( astea le stiu eu) cu vivip la conducere( nu stiu daca mai joaca).

pe k55 Turma va avea lupte grele cu cei din:
FAMILIA

CMR+WWIZZ+GRL + academiile lor ;)
 

DeletedUser

lasa bre ca grandiosu ca asa e jocul frumos nu sa ceri sprijin cand te ataca barbarii ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus