Discutii despre harti

DeletedUser39475

Hmm...cam greu de dat cu presupusul acum.
Am impresii, dar nu am chef sa imi sara lumea in cap. :))
 

DeletedUser

momentan doar Burn si Leg vor fi si peste 6 luni pe lumea asta ( parare personala ) . as fi zis si TOM , dar se stie ca odata ce se lasa Alkesh de joc se duce naibii si tribul . asa a fost pe fiecare lume :rolleyes:
 

DeletedUser

Parerea mea despre harti? Eu zic ca o harta trebuie sa aiba forme, sa ai de ce prinde cand o iubesti. Nu cum sunt hartile noastre in ziua de azi, si subtiri, si cu hartie proasta si nici macar nu au muntii asa de voluptosi ca mai demult. Hartofilii vor intelege la ce ma refer.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42057

se numesc cartografi :)
...si nu,nu are nici o treaba cu cartofii:)))
 

DeletedUser

Cartografii sunt aia de creeaza harti si le dezbat :) Hartofilii sunt aia de la violeaza.
 
Scor reacție
209
Mai avea putin si zicea halterofilii =))))).
Am inteles ca pe 18 septembrie (sau undeva pe-acolo) se redeschide lumea clasica. Sa vedeti atunci cati or sa renunte. Deja s-au plictisit cativa si au cedat satele.
O fi doar impresia mea dar, lumea 30, cu toate steguletele ei, nu a avut succesul scontat.
 

DeletedUser42559

momentan doar Burn si Leg vor fi si peste 6 luni pe lumea asta ( parare personala ) . as fi zis si TOM , dar se stie ca odata ce se lasa Alkesh de joc se duce naibii si tribul . asa a fost pe fiecare lume :rolleyes:

Momentan noi avem cea mai buna pozitie pe harta

Daca TOM nu va mai fi peste 6 luni, nu va mai fi din alt motiv/e, nu din cel specificat de tine :p
 

DeletedUser42593

momentan doar Burn si Leg vor fi si peste 6 luni pe lumea asta ( parare personala ) . as fi zis si TOM , dar se stie ca odata ce se lasa Alkesh de joc se duce naibii si tribul . asa a fost pe fiecare lume :rolleyes:

pune-ne si pe noi aici...alaturi de triburile astea forta rau :)
TWL adik...
 

DeletedUser

vedem ce va fi . oricum si eu m-am grabit sa fac niste afirmatii care sunt totusi nefondate . in momentul de fata totul tine de diplomatii . e destul de greu de prezis viitorul avand in vedere ca sunt atat de multe triburi . cand vor ramane doar 10 importante va fi mult mai usor deoarece vei cunoaste diplomatiile si intentiile fiecarui trib . singura certitudine e ca TOM va disparea :D. e un trib de start care tine doar 2-3 luni , cel putin asa s-a intamplat pana acum ;)
 

DeletedUser

Momentan eu am cea mai buna pozitie pe harta.Nu vreti sa faceti o cheta de resurse sa intru si eu in top 10 pe K34? :D
 

DeletedUser

SR va domina zona de vest dupa cum arata lucrurile actualmente.War nu prea are sanse . interesant si razboiul ~INQ~ + TLK cu TWL-ul .va fi o nebunie :rolleyes:
 

DeletedUser

momentan doar Burn si Leg vor fi si peste 6 luni pe lumea asta ( parare personala ) . as fi zis si TOM , dar se stie ca odata ce se lasa Alkesh de joc se duce naibii si tribul . asa a fost pe fiecare lume :rolleyes:

De BURN ai mai auzit si tu pe alte lumi si in LEG activezi, mare predictie.

Amuzant e ca voi, cei din "mareata familie" RIP v-ati facut si voi un trib si ati ajuns in top dupa multe multe alte incercari esuate si lumi de unde ati plecat cu coada intre picioare.
 

DeletedUser40616

cum sa nu aiba war sanse?!ati mai spus acum nu mult timp de nu stiu ce triburi rezista in top 10, cand war-urile erau toate pe locurile 30-50, iar multe din top 10 s-au dus.

harta evolueaza rapid, sigur ca Leg va rezista, deja sunteti dezvoltati si aveti marginea, dar nu subestimati micile triburi.

da, poate ca vestul va fi al SR-ului.:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus