Discutii despre harti

DeletedUser489

Adica tu vrei sa spui ca spamezi pe topicul de doua zile doar ca sa povestesti publicului in delir cu ce nick ai jucat pe 26.
multumim, acum putem dormi linistiti.
 

DeletedUser40616

sa bag un fundal muzical, Rammstein? va ajuta?

daca tot suntem la discutii despre harti, ce credeti, s-a scumpit gogosarul?
 

DeletedUser11848

" o manea dk se poate, sa deosebim dujmanii de tovaraji .... tratiar flautu "
 

DeletedUser42424

Adica tu vrei sa spui ca spamezi pe topicul de doua zile doar ca sa povestesti publicului in delir cu ce nick ai jucat pe 26.
multumim, acum putem dormi linistiti.

te`a intrebat cineva ceva pe tine? pe mine m-a intrebat omul ala....nu vad ce te freaca grija pe tine....
 

DeletedUser

acum , ca am un moment de luciditate dupa cateva beri , prevad in viitorul innaintat existenta doar a 3 familii importante : SR , LEG si -?- .
TLL vor fi si ei pe acolo , cu toate ca e posibil sa fuzioneze cu -?- . iar in viitorul apropiat , war si twl sunt specii pe cale de disparitie :)) , cu toate ca exista jucatori buni in ambele familii :)
 

DeletedUser42505

acum , ca am un moment de luciditate dupa cateva beri , prevad in viitorul innaintat existenta doar a 3 familii importante : SR , LEG si -?- .
TLL vor fi si ei pe acolo , cu toate ca e posibil sa fuzioneze cu -?- . iar in viitorul apropiat , war si twl sunt specii pe cale de disparitie :)) , cu toate ca exista jucatori buni in ambele familii :)

Ospatar,ia mai baga-un paharel sa ne-nveselim nitel!
Ai o bere de la mine pentru postare si inca una pentru ca ne cunoastem:D
 

DeletedUser40616

asa vad si eu harta!:) mai dureaza ceva timp, dar cam asa va fi.
 

DeletedUser37982

daca se tin de treaba eu ii vad si pe NOI! ca vor tine steagul sus :)
 

DeletedUser42542

Dar de ~INQ~ nu zice nimeni nimic?

Parca aveau jucatori mari..
 

DeletedUser

~INQ~ sta in 4-5 jucatori. Cand aceia vor ceda, tribul se va destrama. Iar asta se va intampla cat de curand.
 

DeletedUser

TWL mai devreme ca altii.



Boggy, eu acum observ ca imi apari cu rosu pe harta. :p
 

DeletedUser

Dar de ~INQ~ nu zice nimeni nimic?
Parca aveau jucatori mari..
in ~INQ~ organizarea e la pamant . jucatorii care se cunosc de acolo joaca prentru ei si nu pentru trib. tot ce stie INQ-ul sa faca e sa recruteze in masa , dar uita sa mai faca si selectia , sa scape de jucatorii care ii trag in jos , de balast...
au cativa jucatori buni , e adevarat , dar cand nu exista conducere nu ai ce sa faci . pe l23 aveau cei mai multi jucatori buni de pe harta in cadrul tribului , multi dintre cei care au inchis L11 ( zgubea , nelu , miracs , dmada , airborne , the real cristocea , trfik si multi , multi altii ) , dar n-a stiut nimeni sau n-a vrut nimeni sa-i organizeze. si vorbesc in cunostinta de cauza pentru ca am jucat alaturi de ei :)
 
Sus