Discutii despre harti

DeletedUser40616

eu.
daca sfarsitul lumii e la fiecare 2 ani, war de ce sa nu dispara la fiecare 2 saptamani?
 

DeletedUser

Nu stiu cine face parte din conducerea lor , dar daca Anonym e si el printre ei nici macar o luna nu cred ca va ia sa ii scoateti. :)
 

DeletedUser40616

acum doua luni era "intr-o sapt war dispare"
acum o luna era "in doua saptamani war dispare"
acum"intr-o luna war disapre"-e invers proportional aici?


eu zic ca-n ianuarie va fi " in 2 luni war dispare" dupa cum evolueaza...

in fine, nu mai conteaza asta, nu vad o importanta, dar...war dispare=tribul?sau jucatorii? sau partea aia de harta va fi innobilata de alte triburi? in ce sens?:)
 

DeletedUser

acum doua luni era "intr-o sapt war dispare"
acum o luna era "in doua saptamani war dispare"
acum"intr-o luna war disapre"-e invers proportional aici?


eu zic ca-n ianuarie va fi " in 2 luni war dispare" dupa cum evolueaza...

in fine, nu mai conteaza asta, nu vad o importanta, dar...war dispare=tribul?sau jucatorii? sau partea aia de harta va fi innobilata de alte triburi? in ce sens?:)

Amuzant faptul ca war chiar a disparut :))

Si cine a luat resturile din War? (Ca orice resturi din alte triburi) GMNY evident ...
 

DeletedUser39475

E destul de curios cum dupa aproape 7 luni de la startul serverului harta arata in aceasta maniera. S-a dezvoltat destul de repede. Est - LEG, SUD-EST - Aiurea, Vest - S R. Mai este si TLL, Thor sau G~T care au jucatori buni.
 

DeletedUser

mda... eu unu sunt uimit de granita S R cu LEG ... e foarte... verticala :))
 

DeletedUser39475

Da, este, atata timp cat totul este organizat si oamenii se tin de cuvant. :)
 

DeletedUser

Oricum momentan, la cum arata harta, cele mai bine pozitionate triburi sunt S R, LEG si -A- si dara ar trebui facuta o clasare asa la prima vedere, aceasta ar fi:

1) LEG
2) S R
3) -A-

Desigur conteaza foarte mult si diplomatia, dar cum spuneam, la prima vedere ca pozitionare aceste 3 triburi sunt cel mai bine plasate
 

DeletedUser

Mai e mult si bine pana se va incheia lumea... cine stie ce se mai intampla pe parcurs :)
 
Sus