Discutii despre hartile avansate

DeletedUser

Aici puteti sa va dati cu parerea despre evolutia hartilor avansate :D :cool:
 

DeletedUser20794

Multumim aikon. Abia astept sa vad cum arata hartile pe viitor. Mai ales dominatia pe K-uri.
 

DeletedUser

Nume :Electronic Arts Games
Prescurtare: ~E*A~
Traieste , nu pot sa cred si este pe harta avansate . :eek:
 

DeletedUser

onetiu, pe viitor te sfatuiesc sa folosesti cu incredere functia "EDITEAZA" :rolleyes:
 

DeletedUser7708

Damn it, aikon a fost mai rapid ca mine. Şi eu dădusem azi mesaj :D
 

DeletedUser

Ok , scuze , is un pic cam emotionat . Nu am mai vazut un trib de al meu pe harta avansate de mult . Acum pot sa scriu ?:D Mihai mai facut mandru .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru a marca pe harta cine cu cine are familie. astept mesaj pe Forum sau pe triburile pe l5 nick :rolleyes: aikon.
am rugamintea cei care ma vor contacta sa aiba legatura cu familia respectiva (trib)_..
 

DeletedUser

pentru a marca pe harta cine cu cine are familie. astept mesaj pe Forum sau pe triburile pe l5 nick :rolleyes: aikon.
am rugamintea cei care ma vor contacta sa aiba legatura cu familia respectiva (trib)_..

iti fac o sugestie ... nu face greselile de pe lumea 4 , lumea 7 sau lumea 1... sa pui la familii doar triburile principale si academiile lor... ca altfel vedem un familion ce ocupa toata harta si maine poimaine se destrama....

cat despre legaturile cu familia respectiva.... scuzama dar chiar crezi ca o sati dea mesaj fiecare in parte ca sa le pui familia pe poster? ca unii poate nus interesati.... eventual faci tu un check up la lista de triburi pe care o primesti sau pui pe cineva de incredere sa verifice sa nu fie probleme
 

DeletedUser10572

am si eu o rugaminte, tribul Seth este academia tribului K24, puteti modifica asta pe harta? ms mult!
 

DeletedUser

Am si eu 1 rugaminti : 1 sa treceti tata famila mea (EA,~Dead~,Gallia) si tate academile lor :D .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12737

am si eu o rugaminte.. o harta cu toate triburile ca eu sunt prea nub si nu stiu cum sa fac asta.. se poate?
 

DeletedUser

ahaaa..am inteles :)

puteti trece si caminul de nefamilisti unde stau eu? =)))
 

DeletedUser7708

iti fac o sugestie ... nu face greselile de pe lumea 4 , lumea 7 sau lumea 1... sa pui la familii doar triburile principale si academiile lor... ca altfel vedem un familion ce ocupa toata harta si maine poimaine se destrama....

cat despre legaturile cu familia respectiva.... scuzama dar chiar crezi ca o sati dea mesaj fiecare in parte ca sa le pui familia pe poster? ca unii poate nus interesati.... eventual faci tu un check up la lista de triburi pe care o primesti sau pui pe cineva de incredere sa verifice sa nu fie probleme

Tovarăşe, aşa trebuie să arate hărţile...Dacă nu-ţi plac, nu te mai uiţi, ai twstats...have fun.
 

DeletedUser

Tovarăşe, aşa trebuie să arate hărţile...Dacă nu-ţi plac, nu te mai uiţi, ai twstats...have fun.

si problema ta care e? expuneam o opinie care eventual o combati cu niste contraargumente... nu cu o fraza desprinsa de la un copil de 3 ani :)
 

DeletedUser2821

si problema ta care e? expuneam o opinie care eventual o combati cu niste contraargumente... nu cu o fraza desprinsa de la un copil de 3 ani :)

El e tipul care a adus prima data hartile astea si pe serverul .ro daca nu ma insel.
Asa ca vezi-ti de tine si nu mai comenta pentru niste servicii FREE oferite de cei care furnizeaza acele harti ,plus ca nu a zis cu rautate asa ca ai grija cum vorbesti .
 

DeletedUser7708

El e tipul care a adus prima data hartile astea si pe serverul .ro daca nu ma insel.
Asa ca vezi-ti de tine si nu mai comenta pentru niste servicii FREE oferite de cei care furnizeaza acele harti ,plus ca nu a zis cu rautate asa ca ai grija cum vorbesti .

Lasă-l michelle, nu-mi bat capul cu toţi paraşutaţii de pe joc pe forum şi citesc şi ei printre rânduri.
Baftă cu CN-ul :)
 

DeletedUser

El e tipul care a adus prima data hartile astea si pe serverul .ro daca nu ma insel.
Asa ca vezi-ti de tine si nu mai comenta pentru niste servicii FREE oferite de cei care furnizeaza acele harti ,plus ca nu a zis cu rautate asa ca ai grija cum vorbesti .

ma inchin la zeitatile voastre care vezi doamne nusi mai incap in piele si tre sa iasa la suprafata cu replici de duzina....

stiu bine ca el a adus aceste harti pe ro dar asta nu inseamna ca are vreun monopol asupra lor sau ca are dreptate in ceea ce le priveste... motivul care sustine afirmatia de mai sus e simplu... in acest joc taberele se schimba de pe o zi pe alta acum in fazele incipiente ale jocului...asadar ce rost are sa pui 5 triburi in aceeasi familie cand peste o sapt unu schimba tabara.... doar sa aiba mai mult de lucru cu modificatu familiilor?

cat despre faptu ca na ziso cu rautate... stau si ma intreb daca tu chiar ai citit postul lui sau teai bagat in seama doar din plictiseala
 
Sus