Discutii despre hartile & hartile avansate L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1630

ar trebui sa te lasi de meserie...pe lumea 3 sunt 5,6 triburi mari si se ataca in 2 directii,ori de sus in jos,ori de jos in sus.nu are rost acest topic
 

DeletedUser

mi se pare corect topicu, macar pentru lamuriri, eu nu mai joc pe L3
dar tot ma ocup de harti
 

DeletedUser1630

ce lamuriri mai trebuie? ori esti cu Die.,T.D.K. si NOLR,ori esti cu Scitii,TLB si LS-AX
 

DeletedUser1630

nu e nevoie,chiar te rog sa nu faci asta...dar asa sta treaba => un topic facut degeaba
 

DeletedUser

asta e topicu meu :))))

care aveti preferinte in legatura cu hartile, postatile aici :
Prima preferinta a fost a lui Rosito : 'Tribul Die. sa apara pe harta cu albastru '

preferintele (sa fie de bun simt) vor fi onorate in ordinea postarii,
urmatoru' !!!! :)
 

DeletedUser8343

sa inteleg ca vrei sa fac harta in 2 culori ??? :))

Eu va fac o propunere ...ramane la latitudinea triburilor / sefilor de implicate pe l3 daca si vor sa o accepte.
Din moment ce spuneti ca harta e impartita practic in 2 tabere ..poti face o harta avansate pe o perioada de vreo 2 zile sa se poata observa cam cum arata triburile pe harta ..si apoi sa revii cu ea cum este in acest moment. Stiu ca s-a facut asa ceva pe lumea 1 cand au aparut mici fuziuni si familii si a fost ceva pe o durata scurta.
 

DeletedUser

Eu va fac o propunere ...ramane la latitudinea triburilor / sefilor de implicate pe l3 daca si vor sa o accepte.
Din moment ce spuneti ca harta e impartita practic in 2 tabere ..poti face o harta avansate pe o perioada de vreo 2 zile sa se poata observa cam cum arata triburile pe harta ..si apoi sa revii cu ea cum este in acest moment. Stiu ca s-a facut asa ceva pe lumea 1 cand au aparut mici fuziuni si familii si a fost ceva pe o durata scurta.

S-a facut asta in urma cu vreo luna / doua ... si nu arata asa de bine, in plus in forma actuala se poate vedea evolutia fiecarui trib in parte mult mai bine.
 

DeletedUser

da, chiar.... :)
o facusem cu ceva timp in urma si mi-a sarit in cap LS-AX-u ca familia lor se numea Scitii F. :D
 

DeletedUser19095

Eu unul nu inteleg care e rostul "familiilor" pe harta. Oricum sunt 15 culori disponibile pentru alcatuirea ei.
Ar trebui ca pe harta sa apara top 15 triburi, nu familii si aliante.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus