Discutii despre interviuri

DeletedUser

Interesant interviu cu McBecks, exact cum ma asteptam sa fie. Saluta-l pe fanescu din partea noastra, spune-i ca ne bucuram ca nu mai e pe langa noi.

PS: Niciodata nu am afirmat ca nu eu as fi cel ce a declansat razboiul, eu am rupt alianta insa precizeaza si motivele pentru care am facut-o :)
 

DeletedUser

O mica improspatare a memoriei pentru Becks.... Am vazut ca e un lait-motiv in interviu, TRX nu a fost niciodata pe 1 la nimic atata timp cat MaSoN a existat, la fel si pentru BW, MaSoN a fost pe 1 in clasament si OD din protectie timp de peste un an si apoi cateva luni dupa ce m-am retras eu, TRX a aparut ca o fuziune a triburilor de pe 2 si 3 si a ramas continuare in spate, istoria TRX a fost destul de scurta dat fiind faptu ca ulterior s-a facut fuziunea si cu RF si in continuare dupa ce MaSoN s-a scindat si a ramas doar un membru pentru nume, Armada a trecut pe 1 la OD dupa juma' de an. Pacat ca nu au fost print-scren'uri facute in perioada aia sau cine le are nu sunt sufiecient de bune pentru ei cat sa le dezvaluie.

Ce e rau e ca Armada a ajuns in situatia in care a ajuns, sa joci atatia ani si sa iti bati joc de ei in cateva luni, acum 4 luni ma uitam pe harta si trageam sperante ca va fi o lupta egala dat fiind NE'u care politic era al Armada si prin relatiile pozitive cu Raflo si Divin (din ce imi amintesc eu) , dar dupa astea cateva luni vad cum Master impinge flancu incat Armada sa ramana doar in NV.

Imi permit sa fac un pariu... In ~4 luni Armada va ramane doar cu K`urile de NV centrale cu jucatorii de core intiali ai TRX care vor avea flanc'u de S initial cu GTC si Master va avea granita mare in N si E de Armada.

Si tot ce e mai sus luati de buna, de la o persoana 100% obiectiva, chiar care are mai multe impotriva GTC si Master, mult mai multe, dar asta e crudu adevar pentru Armada.
Faceti ceva Armada, nu va bateti joc de anii astia daca tot v-ati inhamat la drumu asta lung.



Diferenta Iulie - Noiembrie 2010 :

ro4.png


Cu verde e granita in mare a Armada din iulie 2010 fata de cum arata acum, trageti concluziile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eh odata is si eu decord cu Spaiker, Mason a dominat primul an la OD si TRX nu a urcat pe 1 decat in momentul in care s-au spart Masonii. Real vorbind insa OD-ul nu inseamna atat de mult, inseamna multa multa activitate de atac ceea ce in primele 6 luni Masonii au avut (pana a venit scoala pentru copii :D). La ora asta insa OD-ul nu inseamna mare lucru. Uite cine e in top la agresori ... daca prinzi o granita usoara faci intr-o luna cat altii intr-un an la atac. Iar la aparare ajunge sa-ti bagi un cont infiltrat si ti-ai facut ODD-ul pe tot anul cu un singur jucator atacat. In plus OD-ul la trib este dat de componenta lui din momentul x nu de ceea ce au facut anumiti membrii in timp de la infiintare, daca dispare un jucator cu ODA mare dispar si punctele acestuia din ODA la trib (cel putin pe twstats, nu stiu daca si in joc e la fel). E normal ca Armada care detine jumate de harta (recrutari, fuziuni, spuneti-le cum vreti) sa aibe un OD comparativ cu urmatoarele doua triburi care detin cealalta jumatate de harta. E imposibil pentru GTC sau Master sa depaseasca separat ODA-ul sau ODD-ul adversarilor cat timp fiecare lupta pe granita lui cu acelasi adversar.
 

DeletedUser

=)) Tovarase cgal, "scoala pentru copii" inseamna sa obtii 9.00 din 9.40 primu', la o instituie de invatamant in care sunt 10 oameni / loc la admitere si care ulterior la INM ofera cei mai multi magistrati din toate facultatile la nivel national, sa mai faci inca o facultate de finante-banci concomitent si sa fii membru fondator al Colegiului National de Afaceri Interne si sa mai te bag si pe tine in seama din cand in cand. Tu plimba cainele si baga triburi toata ziua, ne situam la alt nivel, prietene.
 

DeletedUser

nu faceam referire la tine ci la ceilalti copii pe care ii faceai mari razboinici. da e bine totusi ca te simti, avand in vedere ca inca iti pierzi timpul pe aici e clar la ce stadiu ai ramas. oricare poate sa-ti insire o gramada de chestii pe langa care matale esti copil mic dar nu ne face placere asa cum iti face tie, esti prea imatur ca sa apuci sa cunosti un om si sa-ti dai seama cu cine vorbesti.
 

DeletedUser

Spaiker, o arzi aiurea, ca un chibrit la polul sud! =))
In primul rand, Mason nu a durat un an, ci cateva luni (vreo 5-6-7)!
Mason NU a fost pe 1 din perioada de protectie, ci asa cum am specificat si in interviu, in perioada de protectie si putin timp dupa aia a fost PZBN pe 1!
In al treilea rand, Mason, dupa vreo 3 luni de joc mai avea in componenta vreo 10 membri cu numele "Mason <nume>", restul fiind innobilati de cei 10, ceea ce ma face sa va apreciez pentru modul in care v-ati descurcat cu multi conturile.
Mason a fost pe 1 numai ca trib agresor si pentru o perioada destul de scurta! La primul razboi serios, si anume cel cu Master, v-ati dat dracu!
Mason a avut un singur razboi cu un trib de top 20 pe care l-a castigat. Al doilea fiind cu Master si pierdut..., moment in care ati si disparut.
...
Apoi, eu nu mai joc de mult timp, cu mult inainte de luna iunie, deci degeaba imi arati hartile alea, pentru ca ma doare la **** de ce s-a intamplat dupa ce am renuntat eu! Cat timp am jucat am fost pe 1 ca jucator si cu tribul pe 1 din toate punctele de vedere.

cgal, sa nu uitam cum se calculeaza OD-ul... Se calculeaza doar punctele facute de jucatori CAT TIMP AU FOST IN TRIB!

Cat despre tine Spaiker, chiar nu vreau sa intru in polemica din nou cu tine, pentru ca de fiecare cand am intrat in polemica cu Masonii, am sters pe jos cu ei!
Diferenta intre mine si tine e ca eu am renuntat la joc cand eram pe 1 si Armada in plina ascensiune, pe cand tu ai renuntat la joc cand erai jos atat ca jucator, iar tribul era facut praf de Master.
Cu tine Mason s-a ridicat, dar a si picat... pe cand, TRX-ul cu mine a trecut prin momente grele uneori, dar mereu a iesit cu fruntea sus!
 

DeletedUser

OD-ul de pe joc se calculeaza (sau se calcula asa). Cel de pe twstats pe care il urmaresc variaza in functie de componenta tribului (e imposibil sa ai ODA care scade ...), daca (ipotetic vorbind) GTC fuzioneaza cu Master OD-ul cumulat sare peste Armada la ambele capitole.
 

DeletedUser

Ai lacune mari, PZBN nu a fost niciodata pe 1, PZBN a fost un trib de langa noi care l-am eliminat in primele luni, a fost cam pe 5.

Multi conturi ? =)) Becks, credeam ca ai invatat ceva din jocu asta dar esti paralel... Erau 90 de oameni cu MaSoN ca sa fie multi cont ? :)) Nu vezi ce vorbesti ? Nu puteam sa ii zicem Gigel si sa fie multi cont ? Eu si jucatorii mei nu au jucat niciodata cu multi-cont.

Nu a fost niciodata pe 1 ? :))) Vai ce poti vorbi, vaaaaai, esti pe langa rau, esti pe langa :)))

Razboiu cu Master a fost dupa ce m-am retras eu, nu stiu exact ce au facut baietii dupa de s-a ajuns la asta dar nu mai conteaza, ceea ce stiu e ca Maser a format din OT, ST, Gordon si alte triburi mici situate in afara hartii spre exterior care i-am batut mereu si dupa N aliante anti-mason formate s-a nimerit un trib decent care l-am respectat si parca aveam PNA avand foarte multe razboaie atunci.

Zici ca te doare undeva dupa ce te-ai retras tu, nu stiu de ce crezi ca ma refer la tine ? Eu ma refer la Armada, ce am scris mai sus a fost un semnal de alarma pentru Armada, e o harta care releva situatia exacta pe harta in perioada mai sus mentionata. Ai fost pe 1 cat ai jucat tu ca trib si jucator ? :)) Copile, aici vorbesti de TRX dupa ce s-a scindat Mason, ti s-a spalat creieru, ce ai patit, sincer ? :)

"Diferenta intre mine si tine e ca eu am renuntat la joc cand eram pe 1 si Armada in plina ascensiune, pe cand tu ai renuntat la joc cand erai jos atat ca jucator, iar tribul era facut praf de Master."

Incredibil... Cel mai mare regret care il am e ca nu am facut print screen`uri lunar sa se vada dupa exact situatia sa nu apara oameni ca tine sa se bata cu pumnu in piept pentru ce nu au facut.

Vai cat de subiectiv poti fi, "pe cand, TRX-ul cu mine a trecut prin momente grele uneori, dar mereu a iesit cu fruntea sus!" ce propaganda de 2 lei, tu te auzi ce vorbesti ? Aici nu esti pe intern sa ii duci cu zaharelu pe cine vrei tu, aici esti pe extern, eu nu mai joc, incerc sa port niste discutii obiective, nu spalari de creier propagandistice.

Tu sincer acum, chiar crezi ceea ce spui ? :))


Ai lacune extraordinar de mari, credeam ca discut cu o persoana apta psihic.
Deci tu absolut tot timpu cat ai jucat a fost tribu pe 1 si tu pe 1 ca jucator ? :)

Vai.... Nu am cuvinte :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai ca pe asta o fac Old School asa!!!

Ai lacune mari, PZBN nu a fost niciodata pe 1 ("la capitolul prostie, pe care l-am dominat autoritar, noi cei de la Mason"), PZBN a fost un trib de langa noi care l-am eliminat in primele luni, a fost cam pe 5 ("i-am eliminat rapid pe oameni, dar dupa ce i-am eliminat, tribul nostru, din 80 de membri a avut 150").

Multi conturi ? =)) Becks, credeam ca ai invatat ceva din jocu asta dar esti paralel (ca tine cu inteligenta)... Erau 90 de oameni cu MaSoN ca sa fie multi cont ("10, fiecare cu 9 conturi, ca sa fim interesanti, dar dupa 2 luni ne-am plictisit si ne-am innobilat conturile")? :)) Nu vezi ce vorbesti (Scuze man, eu de obicei aud ce vorbesc si vad ce scriu. Daca tu vezi voci ca ISeeVoices, iti recomand emisiunea 9595)? Nu puteam sa ii zicem Gigel si sa fie multi cont (Ba da, dar nu mai era interesant)? Eu si jucatorii mei nu au jucat niciodata cu multi-cont. (Ai grija la acorduri, sau sunt adevarate bancurile despre politisti?)

Nu a fost niciodata pe 1 ? :))) Vai ce poti vorbi, vaaaaai, (Ai orgasm cojones? te inteleg, sunteti multi care n-aveti femei si va provocati orgasm singuri...) esti pe langa rau, esti pe langa (Stiu ca tu esti pe langa subiect ca un atribut. Eu pe langa ce sunt?) :)))

Razboiu cu Master a fost dupa ce m-am retras eu (in umbra, sau unde?... Nu de alta, dar se pare ca tu nici acuma nu te-ai retras), nu stiu exact ce au facut baietii dupa de s-a ajuns la asta dar nu mai conteaza, ceea ce stiu e ca Maser a format din OT, ST, Gordon si alte triburi mici situate in afara hartii spre exterior care (Greu cu "care" si "pe care"... grea romana asta uneori) i-am batut mereu si dupa N aliante anti-mason formate s-a nimerit un trib decent care (PE care... dar te inteleg, esti tu, esti la politie...) l-am respectat si parca aveam PNA avand foarte multe razboaie atunci. (Ati avut atat de multe razboaie incat nimeni nu-si aminteste niciun trib din cele cu care ati avut razboaie, decat pe Master, care v-a bagat scafandru-n decantor... v-a dat-o la magazia du damf...)

Zici ca te doare undeva (Mai exact: La p***!) dupa ce te-ai retras tu, nu stiu de ce crezi ca ma refer la tine ? Eu ma refer la Armada (Atunci ai gresit topicul pustiule! Aici sunt discutii despre interviuri...), ce am scris mai sus a fost un semnal de alarma pentru Armada, e o harta care releva situatia exacta pe harta in perioada mai sus mentionata (Si de ce mai stai tu si generezi harti pentru o lume de care te-ai lasat de 2 ani jumate?). Ai fost pe 1 cat ai jucat tu ca trib si jucator (Evident!!! Si ca inteligenta!)? :)) Copile, aici vorbesti de TRX dupa ce s-a scindat Mason, ti s-a spalat creieru, ce ai patit, sincer (Nu ai deloc cursivitate cand vorbesti. Vrei sa demonstrezi ceva, dar nici tu nu stii ce. Te incurci in propriile tale cuvinte, in punctuatie, gramatica si mai ales in logica. Mason a existat atat de putin pe L4 incat nici nu mai merita mentionat...)? :)

"Diferenta intre mine si tine e ca eu am renuntat la joc cand eram pe 1 si Armada in plina ascensiune, pe cand tu ai renuntat la joc cand erai jos atat ca jucator, iar tribul era facut praf de Master." (...deci asta e singura chestie inteligenta a ta din tot ce ai zis!!!)

Incredibil... Cel mai mare regret care il am (PE care) e ca nu am facut print screen`uri lunar sa se vada dupa exact situatia sa nu apara oameni ca tine sa se bata cu pumnu in piept pentru ce nu au facut. (Pe cuvant, incerc sa iti raspund, dar nu ai logica.)

Vai cat de subiectiv poti fi, "pe cand, TRX-ul cu mine a trecut prin momente grele uneori, dar mereu a iesit cu fruntea sus!" (Bun, inca o chestie inteligenta!) ce propaganda de 2 lei, tu te auzi ce vorbesti ? Aici nu esti pe intern sa ii duci cu zaharelu pe cine vrei tu, aici esti pe extern, eu nu mai joc, incerc sa port niste discutii obiective, nu spalari de creier propagandistice (Bai, ca partener bun de discutie pentru nivelul tau, ti-l recomand pe GBoss din Armada...).

Tu sincer acum (Tu - Tarzan, Eu - Sincer!), chiar crezi ceea ce spui (Mereu!)? :)) (Mie imi place ca razi dupa ce scrii ceva. Crezi ca esti amuzant, dar c****, nu esti amuzant deloc din pacate!)


Ai lacune extraordinar de mari, credeam ca discut cu o persoana apta psihic. (Tu nici sa jignesti inteligent nu poti! Imi place ca incerci si iti admir perseverenta, dar nu ai haz si nici logica. Ar trebui sa imi pupi picioarele ca te invat limba ta materna si ca ma cobor la nivelul tau sa iti raspund la mesaje.)
Deci tu absolut tot timpu cat ai jucat a fost tribu pe 1 si tu pe 1 ca jucator (Nu ma, nu ma intelege gresit. Ati fost voi prima etapa, apoi TRX urmatoarele 30 de etape, iar acuma Master. Stii cum esti? Ca Gigi Becali dupa ce a batut Steaua cu 4-1 pe Dinamo Kiev in primul meci si facea poze la clasament, dar nu a mai stiut ce s-a intamplat in urmatoarele meciuri din grupa.)? :)

Vai.... Nu am cuvinte (Inteligent ai fi daca nu ai avea deloc cuvinte atunci cand vorbesti cu mine, pentru ca esti ca o Dacia 1100 pe langa un Gallardo. Tu esti la turatie maxima, iar eu la relanti... si tot spatele mi-l vezi!) :)


Cand am spus ca am fost pe locul 1 cat timp am jucat, inseamna ca dintr-un moment definit, pana am renuntat la joc, nu neaparat de la inceput! Pe cand, tu ai fost pe 1 doar ca ai innobilat primul sat... ai facut poza la clasament ca Gigi Becali, apoi nu ai mai vazut locul ala. Mediocritatea se uita usor, de-aia nu-si mai aduce nimeni aminte de tine si de istoria Mason.

Spaikere, ti-am spus, mi-as fi putut tatua un 2 mare pe spate pentru ca mereu erai acolo, in spatele meu, si iti aduceai si tu aminte pe ce loc esti (si aici nu ma refer la punctajul din joc).

Daca ai insemnat vreodata ceva pentru L4 si pentru forumul asta extern, a fost pentru ca te-am mai bagat eu in seama.
Ti-am mai spus de nenumarate ori, degeaba esti perseverent! Tu faci parte din majoritate, iar asta e usor... mai greu e sa fii diferit. Greseli de exprimare vezi la tot fraierul, in schimb mai rar vezi pe cineva sa se exprime corect. Nu imi plac astia agitati ca tine, m-am lasat de mult timp de Orangina.

Te rog, de acuma, in final de mesaj sa scrii de fiecare data: "Multumesc stapane Becks pentru ca existi si te rog iarta-mi incultura!"... si asa o sa-ti castigi dreptul sa iti raspund la mesaje.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mirific, parca totusi lipseau raspunsurile astea ale lui Becks de pe extern ;)
 

DeletedUser5970

Razboiu cu Master a fost dupa ce m-am retras eu, nu stiu exact ce au facut baietii dupa de s-a ajuns la asta dar nu mai conteaza, ceea ce stiu e ca Maser a format din OT, ST, Gordon si alte triburi mici situate in afara hartii spre exterior care i-am batut mereu si dupa N aliante anti-mason formate s-a nimerit un trib decent care l-am respectat si parca aveam PNA avand foarte multe razboaie atunci.

Bai baiatule tu iar vorbesti sa nu adormi povestind cu totul un alt film ?
Master a luat nastere prin infratirea TNE-NP (magia, korint, lrd si compania) si HOT (eu, comy, atromicul si ceilalti colegi) urmati pe parcurs de ceilalti colegi
Nu ocupam un loc in top 20 iar la cateva zile dupa formarea tribului intram in razboi cu GORDON, trib de top 15 (cu care Mason avea PNA); dupa ce desfiintam GORDON-ul, rupeti si voi pna-ul cu ei doar pentru a profita de deziluzia in care erau invaluiti (asta ca sa vezi caracater!)

Am avut pna cu tribul tau pentru o scurta perioada de timp, timp in care tot incercati sa puneti presiuni pe noi, de aici s-a hotarat blindarea in totalitate a granitei cu voi iar intr-un final datorita arogantei lui Maximus s-a hotarat ruperea pna-ului cu voi... ce a urmat ? declinul tribului de rang 1 ...

GabbY-Ghost a spus:
GabbY-Ghost a spus:
Salutare,

Oficial, suntem in razboi cu [ally]»MaSoN[/ally].

Acest lucru nu trebuie privit ca un obstacol, trebuie privit ca o oportunitate de dezvoltare spre un nivel mult mai mare.
In functie de strategiile aplicate, vom reusi sa formam o aparare functionala si un atac mobil, reusind astfel un rezultat pozitiv.

La capitolul sperante putem trece si faptul ca Mason nu a mai avut rezultate notabile in ultimul timp, dar nu ne putem baza pe acest aspect.

Una peste alta, este momentul ca [ally]Master[/ally] sa treaca de acest adversar, pentru a demonstra lumii intregi valoarea noastra !
Nu uitati - victorie fara sacrificii nu exista !

* in curand o sa primiti indicatii pentru actiunile ofensive .
* rezervarile se fac la danzel1l, nu mai rezervati nimic pe forum, nu cred ca doriti ca satul dorit sa fie full de trupe.

- Be a [ally]Master[/ally] Forever-

Daca n-ar exista dusmani, n-ar exista lupte;
daca n-ar exista lupte, n-ar exista biruinte;
daca n-ar exista biruinte n-am purta cununa.


- Be a [ally]Master[/ally] Forever-

GabbY-Ghost a spus:
gtcvb9.png



Plan aparare :



1. Jucator sprijinit [player]parazitu7[/player] :

- [player]VLAI[/player] - Coordonator sprijin
- [player]geodan123[/player]
- [player]cadoul[/player]

* [player]mara1[/player] - Rezerva I
** [player]GabbY-Ghost[/player] - Rezerva II


2. Jucator sprijinit [player]corcolis[/player] :

- [player]marutzics[/player] - Coordonator sprijin
- [player]Ninja Dani[/player]

* [player]radu1987[/player] - Rezerva I
** [player]Tatus[/player] - Rezerva II


3. Jucator sprijinit [player]kolinkus[/player] :

- [player]Blade101[/player] - Coordonator sprijin
- [player]ronin007[/player]
- [player]Cretzu007[/player]

* [player]armachedon[/player] - Rezerva I
** [player]Marco - Polo[/player] - Rezerva II



4. Jucator sprijinit [player]derby02[/player] :

- [player]dextter1000[/player] - Coordonator sprijin
- [player]Burned[/player]
- [player]cintefacu[/player]

* [player]papy danger[/player]- Rezerva I
** [player]Bisquit[/player] - Rezerva II



5. Jucator sprijinit [player]marian1700[/player]:

- [player]Beowulfi[/player] - Coordonator sprijin
- [player]Neferru[/player]
- [player]razvr6[/player]
- [player]jhonete[/player]
- [player]ruxika[/player]

* [player]Atromicul[/player]- Rezerva I
** [player]danzel1l[/player] - Rezerva II


6. Jucator sprijinit [player]IngerucazuT2[/player] :

- [player]freack[/player] - Coordonator sprijin
- [player]jebedaiah[/player]
- [player]STRoKeR[/player]
- [player]vladdalv[/player]
- [player]cupidon69[/player]

* [player]MAGIA SARBATORILOR[/player] - Rezerva I
** [player]seb14[/player] - Rezerva II


7. Jucator sprijinit [player]barbaru76[/player] :

- [player]CiprianLazar[/player]- Coordonator sprijin
- [player]comy the bad[/player]
- [player]Mihau[/player]

* [player]sudistul[/player] - Rezerva I
** [player]coco1984eu[/player]- Rezerva II



Interventie rapida (Aria de actiune – pretutindeni ) – ‘Medici’ : [player]ELENITA[/player] , [player]dj.mircea[/player], [player]LE LYS[/player] , [player]vidishoara[/player]+ membrii aflati in departare ( E-stul tribului , ajungand mai greu dar eficient )


Planul este pus in aplicare in zona de conflict si in apropierea ei , nu am luat in considerare toti jucatorii dar si ceilalti colegi vor avea un rol important in castigarea razboiului.

Planul este structurat astfel :

- Jucatorul ‘n’ este sprijinit de x, y, z astfel incat satele jucatorului ‘n’ vor fii blindate.
Coordonatorul din fiecare grupa o sa organizeze trimiterea sprijinului astfel incat fiecare sat al jucatorului ‘n’ sa detina in raport 1/1/1 trupe consistente..

- Dupa primele atacuri, apar si primele pierderi . Aici intervine rezerva I – ia legatura cu cel atacat, afla unde si cat trebuie sa trimita intariri si se conformeaza, moment in care rezerva II intra in alerta.

- Urmeaza alte atacuri – sa banuim ca avem pierderi mai consistente :
Rezerva II ia legatura cu colegul nostru atacat, ii trimite intariri dar ia legatura si cu prima rezerva trimitandu-I preventiv un anumit numar de trupe.

- Doar medicii vor avea ‘libertate miscare totala’, acestia sprijinind colegul de la granita, rezerva I si II.

* Totul o sa decurga precum o apa curgatoare ce se indreapta catre gura de varsare, apa reprezentand trupele noastre iar gura de varsare fiind colegul de la granita atacat masiv.

whatthefuck.jpg


Deci nu mai scrie de Master fara sa-mi cer voie, iar pleci cu coada intre picioare iar daca nu te superi, raspunde-mi si mie te rog la intrebarea: cine are lacune mai mari ?
 

DeletedUser

Da nu ma insel exista inca discutiile pe forum. Probabil de acolo le-a luat Gabi.
 

DeletedUser5970

Nup, le am eu dar nu inteleg ce mare smecherie ca mai am ceva documente in pc !? Pfff
 

DeletedUser

In fine, ma retrag, incerc sa ma indepartez de flame`urile de la diverse persoane care decat asta stiu sa faca, mitocanii de 2 lei, suburbanitati si manelisme. Am incetat sa citesc raspunsu tau Becks atata timp cat in primele 2 propozitii ai adaugat la ce am spus eu cuvintele tale, da-ti raspuns singur si la ce ai scris acum, te pricepi. Ai scris degeaba Becks.


Gabi, ce ai pus mai sus nu ma priveste, respectiv partea cu statisticile si rezervele tale, cand m-am retras eu nu era razboi cu Master. Nu vreau sa intru in disputa cu tine ca nu cred ca e cazu. Din ce imi amintesc eu stiu ca Master s-a format din Union, OT, ST, Gordon, Mu Shu, TNE si Hot, asta din ce imi amintesc eu.

Prea multi nervi din pacate, prea mult "doar la romani se poate asa".
 

DeletedUser4219

Cu tot respectul Spiker dar gresesti... Masson nu a dominat 1 an!
jocul a inceput in decembrie 2007,iar in decembrie 2008 TRX deja era la putere,reusise dupa vreo 5-6 luni de razboi cu TCR sa ne destrame,iar eu am fost ultimul recrutat!
MyHome Armada 10th December 2008 - 02:00:02
 

DeletedUser

Gore, lasa-l ma frate in lumea lui! :D

Spaiker, mai uita-te o data la avatarul tau, apoi uita-te la al meu, si dupa ais spune de "manelisme"...
 

DeletedUser

Gata ma ca fiecare priviti doar partea care va intereseaza. E usor sa faci pe eroul din tribune. Eroii adevarati sunt inca in teatrul de batalie, iar la conducerea L4, nimeni nu a fost vesnic, nici chiar Trx-ul, sa nu uitati ca si DEF a fost vreo 8 luni lider,pana nu l-au linsat aliatii cei plini de moralitate.
Oricum, aici este spatiu doar pentru gargara...batalia adevarata se da pe serverul L4, unde nu este loc decat pentru eroi. Ups..voi nu sunteti pe acolo??????
 
Sus