Discutii despre interviuri

DeletedUser

am vazut ca cei mentionati se repeta...si eu trec peste ciondanelile din joc, nu asta e problema, asa e si normal....
In joc poti sa nu accepti multe lucruri, de la colegi-adversari sau necunoscuti...dar asta nu inseamna nimic in viatza reala...
sti de ce am intrebat...sunt convins si cu cit apar mai multe interviuri , cu atit mai mult se confirma informatiile primite cu mult inainte de a face voi "evolutia" asta...
atit , doar pentru istorie.....:D

YANA felicitari! :)

care informatii ? ca se discuta despre fuziune de multa vreme ? nu e nimic nou, poate pentru tine sau altii colegi din sistemul democratic la Masterului insa la nivel de conducere toate triburile cu exceptia raflo, nova, divin si ce mai exista prin zona stiu despre aceste discutii. o astfel de evolutia trebuia facuta in trei nu in doi insa din motive de orgolii, sempre superiore si alte deastea partea voastra a refuzat constant acest lucru.
 

DeletedUser

În GTC se tinde spre reformare radică a tribului, reducerea strict la jucătorii activi

In mare parte e adevarat insa multe conturi raman in joc din cauza unora carora le place sa colectioneze conturi in loc de oameni si din cauza limitarilor impuse de razboi cand nu poti face rabat de sute de defensive sau sute de nobili doar ca sa dispara cineva. De la inceputul conflictului insa scadem constant numarul de conturi pe L4, peste tot pe unde se poate, si rezultatele se vor vedea in timp. In rest interesant interviul :)
 
Sus