Discutii despre interviuri

DeletedUser

Gore88


Imi cer scuze pt nestilizarea topicului cu interviuri,dar sigur nu as mai fi ajuns la job...
Il puteam posta maine,dar pt cat timp a pierdut Gore88 din cauza mea nu ar fi fost prea frumos sa-l las sa astepte doar pt ca eu mai aveam timp.

Vorba cuiva,ii multumesc primei "victime" pt ca mi-a permis sa experimentez pe el.
A fost intradevar o placere sa discut cu acest jucator.


frumos interviul...dar sa zic sincer mi se pare putin incomplet, puteai sa il "tragi" mai mult ca sa poata detalia, sa fi fost mai complex...sunt sigur ca altfel era rezultatul! erau mult de spus dupa 4 ani de joc:))
oricum felicitari pentru primul interviu.

Felicitari, mi-a placut observatia lui : nu credeam ca mai vine odata (interviul). =))

Alex,chiar asteptam un interviu,dar nu ma asteptam sa fiu primul... :)
Oricum felicit initiativa Ramonei,sper ca in curand sa aud si parerile celorlalti jucatori vechi de pe lumea 4...
Ramona,intrebarile moderatorului ar fi bine sa le scrii cu BB-cod ca sa fie diferentiate de raspunsurile date.

Cum ajung acasa ma ocup Georgian,stii cum am plecat aseara :D

Pentru inceput , e foarte bun.. asa, de incalzire.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari pentru inca un interviu frumos
Este, intr-adevar, Adi, asa cum am reusit sa-l "citim"..:sincer, echilibrat, obiectiv, cu calitati reale de lider
 

DeletedUser

O scurta istorie a nick-ul ales de tine?
In momentul in care m-am decis sa ma alatur prietenului meu pe L4, lumea era deja destul de dezvoltata. Astfel primul meu sat era la cateva sute de ore distanta cu negustorii de satele lui klau2k. Eram in teritoriu necunoscut si la o distanta considerabila de tribul UNION din care faceam parte in acel moment. La vreo 2-3 saptamani de joc, un membru UNION cu nick-ul Velni (venea de la Velniciuc Florin) s-a decis sa renunte la cont si m-am oferit sa il preiau eu. Astfel am ajuns sa am acest nick in joc.


Reguli
§1) Un cont pro jucător
Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă


~~~~~~~~~~
Foarte ciudat...
... de asemenea, e foarte ciudat cum pot unii sa ajunga admini.

Felicitari Velni, ai reusit sa invingi sistemul din care faci parte! Mai multe despre tine nu stiu, dar macar esti sincer...
 

DeletedUser14250

Un interviu ...politically correct. Dar poti mai mult. Oricum felicitari Velni!
 

DeletedUser

Nu-i nimic Gabita,iti vine randul....sa te vad atunci ce poti :p
Pana atunci nu mai intepa...ca te pun la plata.

P.S. Pentru continuare hai la spam,aici e alt topic :)
 

DeletedUser14250

Scuze,dar nu am inteles,aici te referi la mine sau la Adi?

Cu Adi vorbeam. Si cred ca stie ce vreau sa zic. Dar din respect pentru un om pe care l-am considerat prieten si cu care am baut un sprit intr-o seara de vara nu voi face nici un alt comentariu.
 

DeletedUser8266

Mi se pare mie sau e prea... echilibrat prea plin de clisee interviul... la primu am inteles a spart gheata ... da la al 2 lea ma asteptam la ceva un pic mai diferit , ca apa e uda si ceru albastru stiam si noi :)))

p.s. e doar parerea mea nu sariti acu ca arsi toti :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parerea mea e ca aceste clisee se datoreaza celor care au raspuns la intrebari mai mult decat celei care a pus intrebarile...
 

DeletedUser37773

Warriorz Empire

Felicitari Adi !!!
oamenii de calitate fac cinste acestui joc si duc un trib spre victorie!
PS: modestia e o calitate
 

DeletedUser

Revin cu propunerea de a-mi spune voi ce vreti sa aflati despre jucatori,de a ma ajuta. Eu nu voi incerca niciodata sa invadez cu intrebari indiscrete,interlocutorul meu are oricand ocazia sa spuna orice doreste. Intrebarile sunt puse intr-un mod in care are libertatea de a dezvolta si de a duce discutia unde vrea. Raspunsurile ii apartin.
Personal mi s-au parut ok interviurile.

Vin cu inca o propunere,cei care doresc pot spune si vor face echipa cu mine la luarea unui interviu. Vor avea ocazia sa puna intrebari,direct sau prin mine,sa conduca interviul in ce directie doresc. Doritori?
 

DeletedUser8266

Hai MCBecks bagate tu ... sa faci un "featuring" cu Ramoluad ... esti mai creativ :D
 

DeletedUser37773

felicitari pentru interviuri!!!
fiecare are ceva de spus...Radu e foarte diplomat , ca de obicei:)
sunt sigur ca dintre cei enumerati pentru interviuri , o sa aiba opinii mai aprinse....:D
 
Sus