Discutii despre interviuri

DeletedUser

cgal oricum faptul e consumat, miscarile facute au influentat tot ce urmeaza pe aceasta lume...ne vedem fiecare de ce avem si asta a fost ultima mare "tradare" a diplomatiei!:p
e un lucru bun in toate asta, ai salvat unii jucatori buni si ai destramat "gigantul" armada, care numa gigant nu mai era......proiectul cistigator al lumii 4 s-a facut praf:D
de obicei functioneaza legea compensatiei , sigur ati pierdut pe alta parte...o sa vedeti in timp daca s-a meritat......
oricum e clar ...am ramas doar noi:D

stai linistit ca inca nu s-a terminat, mai urmeaza si alte surprize pe viitor ca mai este loc de ele. am pierdut, am castigat, vom vedea cat din fiecare. momentan sentimentul cred ca e ca mai mult s-a castigat (si nu vorbesc de sate aici).

PS: proiectul ala nu s-a facut praf, a evoluat :) si in plus nu e vorba de nici o tradare, voi ne-ati declarat razboi nu noi voua :).
 

DeletedUser37773

cgal
PS: proiectul ala nu s-a facut praf, a evoluat si in plus nu e vorba de nici o tradare, voi ne-ati declarat razboi nu noi voua .
pls, nu mai sustine si tu asta:D
pentru tine si gtc e un bonus...dar ei clar au "evoluat".....nu stiu cum i-ai convins sa renunte la proiectul lor, dar probabil au pierdut singuri....:p
oricum suprize clar o sa mai fie, doar nu atit de majore...cel putin deocamdata....:D
 

DeletedUser37773

Nikodim
o surpriza, ca ai fost foarte discret in ultimul timp...sincer credeam ca nu mai joci...
felicitari pentru interviu!
 

DeletedUser

Felicitari pentru interviuri.
Cgal, ai facut o mica greseala, cand DiViN s-a infiintat tribul tau nu exista pe L4. ;)
 

DeletedUser39592

Hello, everybody..:)

Motivul prezentei mele aici este acela ca am dorit neaparat sa-l felicit pe Alin pentru interviu!
Iti multumesc. Alin! Citind raspunsurile tale m-am inseninat putin (intr-o seara nu tocmai fericita). Mi-ai aratat ca anumite lucruri nu s-au pierdut inca..inca mai exista bun simt, educatie sanatoasa si respect. Multumesc.
Ps: Sa va traiasca fetele si sa va faca mandri de ele!;)

O seara faina tuturor!
 

DeletedUser

Amanra,inca mai exista bun simt pe Lumea 4,chiar si in Romania. Nu e "cel urat" asa e negru. Dar exista si vorba aceea, nu exista padure fara uscaciuni....nu te descuraja,eu am descoperit ca exista multe persoane cu care ai de discuta pe Triburile ;) Nu pune tot la suflet :*
 

DeletedUser39592

Esti dulce, Ramo, merci!:*
Sunt sigura ca ai dreptate si nu am afirmat altceva dar este incantator sa ai si dovada din cand in cand!;)
 

DeletedUser

Daca vrei iti mai pot recomanda cateva persoane cu care poti vorbii,fara sa conteze tribul in care joci :)
 

DeletedUser39592

"Eterna plictisita-Amanra", nu?:)
Am observat si eu cateva persoane cu care se poate discuta, neluand in discutie tribul din care fac acestea parte, si ar fi interesant sa le urmarim intr-o discutie, indiferent de subiect.:)
Eu doar am citit si apreciat anumite calitati, asta nu inseamna ca este unica persoana de pe lumea 4/ Romania care le detine si nici ca ma plitisesc eu ingrozitor si caut interlocutori. Eu am ce face (citesc paladinului din Paler :p )
 

DeletedUser

Amanra,inca mai exista bun simt pe Lumea 4,chiar si in Romania. Nu e "cel urat" asa e negru. Dar exista si vorba aceea, nu exista padure fara uscaciuni....nu te descuraja,eu am descoperit ca exista multe persoane cu care ai de discuta pe Triburile ;) Nu pune tot la suflet :*
Buna fetelor, va adresez o intrebare. De ce toti percepem albul ca fiind culoarea binelui, iar negrul ca fiiind intruchiparea raului? Cum pot eu, in calitate de profesor, sa explic o astfel de etichetare, tinand cont de faptul ca vorbesc unui grup in care sunt si colpii albi, si copii tuciurii? Oare nu s-ar arata ei cu degetul,ca fiind unii rai si unii buni?
 

DeletedUser13804

Felicitari pentru interviu Vlad. Desi nu ne-am conversat foarte mult pe joc, ma bucur ca am avut prilejul sa ne cunoastem. Multa bafta in continuare!
 

DeletedUser

Interesante interviurile,dar ar fi mai interesante daca s-ar iesi din tipar!nu din tiparul intrebarilor(sunt intrebari ce surprind foarte multe),ci tiparul raspunsurilor!sunt sigur ca nu toti sunt oameni degajati care nu pun suflet asa cum vor sa reiasa:)sinceritatea i-ar diferentia:)si foarte buna ideea cu intrebarea suplimentara,mai multe puncte de vedere despre un subiect anume,interesant,ar fi mai interesant sa continui cu ea;)
 

DeletedUser37773

DeathAdder
interesant interviu! - Felicitari!
nu am avut personal tangente, dar din ce stiu esti unul dintre jucatorii "normali", care respecta persoana din spatele id-ului...:)
am aflat unele "picanterii" din interior...:)
cam scurt despre DEF, atit doar ca a ramas singurul vostru aliat........era interesant sa aflu si parerea ta despre ce s-a intimplat atunci...:D

am o curiozitate, am observat in interviuri ca ,desi fuziunea voastra e totusi recenta, nominalizati la prieteni actuala conducere gtc...interesant...:)

DeathAdder
din ce imi dau seama, cei din Master imi par mult prea conservatori si nu doreau sa existe o schimbare majora pe L4

Intrebarea suplimentara , nu asta este motivul!!! si cred ca-ti dai seama .....probabil ca pentru echilibrul jocului pe lumea asta , e varianta cea mai buna...
 

DeletedUser

am o curiozitate, am observat in interviuri ca ,desi fuziunea voastra e totusi recenta, nominalizati la prieteni actuala conducere gtc...interesant...:)

Daca te uiti atent vei vedea ca sunt doar 2-3 oameni mentionati si acestia sunt oamenii care discuta in permanenta si in cadrul tribului si in cadrul jocului cu celelalte triburi. Eu unul pot sa trec lejer peste orgoliile personale si sa vorbesc chiar si cu cei ce ma ataca sau cei pe care ii atac, daca am cu cine sa discut bine, daca primesc un raspuns a la "Mary Lou" trec mai departe si il ignor. Spre diferenta de multa lume de la voi noi nu suntem manati intr-un conflict de nevoia de a ne razbuna pe unii sau altii, ne implicam total intr-un conflict dar la fel de bine putem sa-l si inchidem repede daca e nevoie.

Frumos interviul cu Yara, multe detalii le stiam dupa ce m-a tinut o ora la telefon :D:p.
 

DeletedUser37773

am vazut ca cei mentionati se repeta...si eu trec peste ciondanelile din joc, nu asta e problema, asa e si normal....
In joc poti sa nu accepti multe lucruri, de la colegi-adversari sau necunoscuti...dar asta nu inseamna nimic in viatza reala...
sti de ce am intrebat...sunt convins si cu cit apar mai multe interviuri , cu atit mai mult se confirma informatiile primite cu mult inainte de a face voi "evolutia" asta...
atit , doar pentru istorie.....:D

YANA felicitari! :)
 

DeletedUser16450

merci sweety
pe mine m-a surprins ca l-a si postat Ramona, ma asteptam la mai multe intrebari, detalii etc. daca as fi stiut ca il declara "bun de tipar", detaliam niste lucrusoare.
 

DeletedUser37773

sweety.... banuiesc ca nu sunt eu...:D
ma "tradezi", desi esti banateanca....sunt "dezamagit"...:confused::eek::rolleyes:
:)
 
Sus