Discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

V-a ajutat andi cu ocazia asta si cu o mica istorie a lumii 7 :)
A punctat esentialul, felicitari!

A uitat insa sa povesteasca despre distractiile noastre cu filmuletele facute despre dusmani.La momentul ala s-a incercat postarea lor pe extern dar au fost sterse.Cred ca era modul nostru de a vedea jucatorii si de a ne amuza pe seama "marilor" jucatori.
Sunt sigura ca atrageau foarte multe comentarii :p
 

DeletedUser

o mica precizare ... a zis ca a pierdut 8 sate si a luat 50 sau cate a luat dupa 6000 atacuri .. 6000 nu au fost .. am dat eu cu tot contul .. ionut cu tot contul .. si inca vreo 2 au mai atacat

noi nu am vrut sa luam sate .. ci doar sa il umilim pe andi .. in conditiile in care ionut ma adusese pe lukifer nu puteam sa raman in diablo ... am iesit .. am zis initial ca dam tot si stergem contul .. de acolo si atacurile cu apararea .. deci am atacat cu tot ce am avut .. satele evident goale .. apoi am zis .. hai sa ne distram .. aparare nu aveam .. atacul ce-i drept s-a intors si vreo 3-4 zile am putut sa ne jucam

profu uita ceva ... cat am fost pe cont .. 2 sate a luat .. nu aveam cum sa le tin (90% din aparare murise cand am lansat pe el) .. in schimb mai aveam atac .. i-am mai rupt niste nobili cu trupe de atac .. apoi am dus satele la 46 pct .. s-a incapatanat sa le ia (atunci nu era criza de nobili pesemne) .. si i-am zis lui andi .. atacati-mi noaptea ca nu sunt on .. atunci a si luat satele alea

distractia s-a terminat repede .. tot tribul l-a sprijinit pentru ca il atacau 2 oameni ( ca ceilalti 2 terminasera de ceva vreme de atacat) ... in rest ce sa zic .. felicitari ca a ramas pe joc .. e un lucru mare

o singura nedumerire .. nu a avut net ... ok de inteles .. a avut 6000 atacuri .. de inteles .. pierderi minime totusi si potential de recuperare fantastic ... cum naiba sa se gandeasca la stergere cont? asa de slab pregatit (psihic) este? cum a tinut atunci 2 conturi (cum se lauda) in fata atacurilor permanente din partea nu stiu cui trib?
 

DeletedUser

vroiam sa vad ce spune .. obiectiv oricum (mai putin partea cu scuza)
bine mai era de amintit ce a facut si pe la una din intalnirile din bucuresti ... eu zic doar atat .. omul nu face diferenta intre joc si realitate .. pacat
 

DeletedUser20252

Chiar ma miram cand o sa postati si voi. :)

Bravo Ramo,un interviu frumos cu niste raspunsuri pertinente din partea lui Andi.

Bravo si tine-o tot asa,poate dai si de moryoka,de mamaia zalast,un open mind,the stranger,ar fi frumos sa le iei interviu astora,dar sa vedem daca reusesti sa ii si gasesti pe oameni.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Chiar ma miram cand o sa postati si voi. :)

Bravo Ramo,un interviu frumos cu niste raspunsuri pertinente din partea lui Andi.

Bravo si tine-o tot asa,poate dai si de moryoka,de mamaia zalast,un open mind,the stranger,ar fi frumos sa le iei interviu astora,dar sa vedem daca reusesti sa ii si gasesti pe oameni.

Pregatesc eu in curand unul cu cineva din fosta conducere H.K. :D

Sper sa fie la fel de placut si interesant ca si restul pe care le-am facut :)
 

DeletedUser20252

Pandev este un bun jucator,un bun aliat la fel este si ca si conducator.

DIABLO a castigat mult aducandu-l in trib.

Un interviu interesant. :)
 

DeletedUser

din interviul lui hashimoto --- O mica curiozitate , poti sa ne spui cine e playerul ? sunt foarte curios sa vad daca e cel pe care il banui eu.

11.Povesteste-ne un moment amuzant din viata de tribal !
Eram mai multi jucatori din Diablo intr-o conferinta pe skype si unu din celebri jucatori ai acestei lumi si poate si altele ne zicea ca e atacat de un jucator care avea doar un sat, ii ziceam baga mai sprijin, dar el nu are rost ca nu poate ala numa cu un sat ii ia lui satu si pan la urma ne zice "am pierdut satu".
 

DeletedUser

ex jucator HK. mi se spunea Neddhu pe joc. actualmente am uitat parola la contul de pe forum si mi-a fost prea lene sa o mai recuperez si postez de pe unul din multele mele foste conturi.
dar te rog spune cine e playerul ca imi aduce aminte foarte mult de o chestie amuzanta pe care am facut-o cu un cont cu un sat si m-ai facut f curios.
 

DeletedUser32873

interviu

vroiam sa vad ce spune .. obiectiv oricum (mai putin partea cu scuza)
bine mai era de amintit ce a facut si pe la una din intalnirile din bucuresti ... eu zic doar atat .. omul nu face diferenta intre joc si realitate .. pacat

hazliu ar fii momentul in care un "rebel" din diablo - in speta gerula59 m-a vazut ca am venit intr-un bar unde isi dadusera ei intalnire si s-a rosit la fata mai rau decat un rac fier .. Intr-un final toti ne-am distrat (poate mai putin el)

Erai tu in stare Andi sa vezi cat de afectat eram eu de prezenta ta... ? :)
Nici macar nu ai avut puterea sa ma privesti in ochi si ai fost singurul cu care n-am dat mana la plecare... ca nu mai erai acolo :)

Restul il stiu participantii ...
 

DeletedUser

gerula .. iti aduci aminte .. ne-am ciondanit noi intr-o noapte pe joc ... si la intalnire ma gandeam ca esti din categoria "profu" (altfel nu pot numi faza) .. am avut putine emotii .. pana am vazut ca esti om normal ... asa ca lasa-l pe nenea ca oricum viseaza mult si bine ... el ne e superior noua doar in defecte si ... continuarea in 8 zile sa nu iau ban

p.s. Hristos a inviat!
 

DeletedUser38569

lasati-l mai pe profulica-n pace....el este cel mai bun player de pe lumea asta...a folosit un intreg cont ( al unui bun prieten cum el insusi ii spunea....sa ia ultimul meu sat cu 1 nobil...a incercat si cu 2 nobili...si a tot incercat...dar la cat ii tremurau mainile de nervi ...a renuntat :p)....de, ce sa-i facem...ASTA ESTE EL. Un Editat TT care se foloseste de alte conturi pentru a nu se mai face el de rusine....mwhahahaha.

P.S. nici macar pe un cont pe care nu intra nimeni ...doar atat cat sa nu se stearga contul...nu a FOST IN STARE...offffffff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O remarca...interviuri doar cu cei din DIABLO? ....Restul ...se pare ca nu conteaza?!
Cred ca au fost si sunt inca destui care au ceva de spus ..mai ales cand esti atacat de un treb intreg ..si mai rezisti inca pe harta....pe cand un interviu cu shau???!
 

DeletedUser33089

parca a fost un interviu cu shau anul trecut sau ma insel?:|
sper sa nu se ajunga ca totul sa se repete la raspunsuri :D
 

DeletedUser19081

radu992
Junior Member

Adaugă data: 22.06.2009

Necitit #15 Ieri, 13:02:29 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
O remarca...interviuri doar cu cei din DIABLO? ....Restul ...se pare ca nu conteaza?!
Cred ca au fost si sunt inca destui care au ceva de spus ..mai ales cand esti atacat de un treb intreg ..si mai rezisti inca pe harta....pe cand un interviu cu shau???!
:))))) cresto nu te deranja ... e tot contul lui shau :))
 

DeletedUser

Cu Shau am vorbit deja,a fost de acord dar timpul nu ii permite sa raspunda atat de urgent. Cand va fi gata il voi posta.
 

DeletedUser33089

banuiam eu de lucrul acela :D
si ca nu are timp mi se pare ca este ceva suspect :)ori nu are timp din cauza atacurilor ori vrea sa arate ca este foarte important :p
 

DeletedUser19931

pana ne-am organizat , cei din heaven care erau ... "in pielea goala" - amon-ra barbarizat , morfen-toate satele sparte , zalast distrusa psihic , si demogladiatorul singurul care s-a luptat pana in ultimul minut pana sa intre in DIABLO (asta o stiu pentru ca eu si el am luptat pentru un sat )

astea sunt SF
in primul rand distrusa psihic nu am fost niciodata cat timp am jucat , trebuie sa recunosti , ghinionul meu si norocul vostru a fost ca m-am imbolnavit si a trebuit sa ma internez in spital , iar zeus nu a putut continua , daca pastra contul pana ma externam eu mai ma jucam cu voi
in al doilea rand sa il intrebi pe Demo cat a stat pe cont si cat timp a lipsit in razboiul cu voi si cine s-a jucat si de acolo cu voi cat a lipsit el ( nu pot sa neg ca este jucator bun , dar la un moment dat i se cam luase de joc ) si referitor la intrarea lui in Diablo ..... oare cine l-a impins la voi in trib ( iar ptr satul ala cu mine te-ai luptat pana pe la 4 dimineata , nu era Demo pe cont )
uiti anumite chestii , inainte sa renunt la joc mi-am asigurat cate un loc la caldura ptr toti jucatorii fie ca au meritat , fie ca nu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus