Discutii despre interviuri

DeletedUser

Interviul cu regina2 e postat. Lectura placuta!

In acelasi timp, va anunt ca mi-am sters contul, (pentru ca devenisem ferma:eek:). Daca cei care au refuzat acordarea interviului se razgandesc, ii astept cu un mesaj in privat.

LE: deasemenea este disponibil Interviul cu raducrangasi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33028

ma uimesti...inobilatorule..
apropo..nu eu m am departat..tu mergi prea incet
iar daca ai iarasi planuri de acel loc...iti aduc aminte ca ai mai fost odata pe el..dar numai pt cateva minute
cat despre ...stai linistit..ai tot timpul sa arati ce poti..esti baiat tanar
DECI..RELAX
 

DeletedUser

sa moara gibilan a luat Zammolxe intern pe 29 vreo 79 de sate sau **** cate a luat=))) esti nebun omule=)))
 

DeletedUser37616

urmatoarea :)))

bre,urmatoru interviu cand e gata?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Păi normal : )) după ce se întâmplă după ce să mai dea oameni interviuri : ))
Oricum nu are ce vedea pe 21 :eek:
 

DeletedUser

ziceam si eu ca fapt divers colegu(nsc1) oricum iar a fost ca tine a stat si el putin pe locul 1:))

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 nsc1 PDB 8.175.617 826 9898
2 Zammolxe RP 8.108.634 813 9974
3 gaboaja72 CENT 7.797.785 717 10876


app cu interviurile...propun si eu 2 interviuri

Zammolxe

viespea20
 

DeletedUser

Acesta este ultimul post in care va mai atrag atentia sa discutati ON TOPIC!
 

DeletedUser

Gata, s-o terminat interviurile ?

Aldana răspunde te rog ca moderator cine e de vină că bate vântu pe l21 ?
Nu am văzut ca jucător o îmbunătaţire a forumului l21, şi nici nu se dă silinţa de a se face ceva .

Triburile.ro Profil Jucător: aldana
Jucătorul nu mai există :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa e... pe L21, bate vantul... imi cer scuze daca asta imi este imputat mie:( Veniti cu subiecte: scandaluri, barfe, poante... poate asa mai resuscitam forumul. Dupa cum ai observat, contul meu de pe l21 s-a sters pentru ca il folosisem doar pentru interviuri. Am si anuntat undeva pe aici ca il sterg.
 

DeletedUser37659

nu multumesc. ultima data cand am venit cu scandal,mi-au fost banate 3 conturi de cate gabi23...asa ca m-am lecuit.
 

DeletedUser

bre, eu vreau interviu cu unguru... si un gin pt fiecare sat luat intern ca sa 'are' si gura mea ce sa manance cat ii citesc interviu :p
 

DeletedUser

Asa e... pe L21, bate vantul... imi cer scuze daca asta imi este imputat mie:( Veniti cu subiecte: scandaluri, barfe, poante... poate asa mai resuscitam forumul.

Astea dau bine la public. Nu vise neimplinite si iubiri netraite precum visatorii mapamondului 4.
Ati auzit domnilor? Scandaluri, barfe si poante . Enervati-l pe nervosu ca sigur face scandal . Nervule? Unde este interviul cu tine mah?
 
Sus