Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser30856

Te rog, gaseste ceva original, tocmai ti-am spus ca tu te dai mare pe extern. Nu te cunosc? Sa fim seriosi :) nu stii cu cine, cand sau cum ai vorbit se pare. Ah, asta era si ideea. Ma rog...
Am fost blocat pentru ceva ce priveste contul meu, nu si al altor jucatori. Banuiesc ca pot sa fac cu contul meu ce vreau, nu? Eu vorbeam mai sus de caracter si de comportament. N-am zis ca nu stii sa joci pe harta.


Nu ma dau mare deloc, te inseli...cat despre discutiile mele. iti pot spune ca nu vorbesc cu tot noob-ul...de cand kenji m-a imitat intr-o conferinta sa impresioneze modul, nu mai cred nimic...toti incearca sa te **** pe la spate...eu ii invit pe toti sa vina pe harta si sa arate ce stiu si sa taca dracului din gura.

ps. cu tine nu am vorbit niciodata la telefon sau macar pe skype, foarte rar prin mesaje ...cand iti spun ca vorbesti doar ca sa te afli in treaba...ar trebui sa crezi...:cool:
 

DeletedUser40316

pentru tine-s suficiente 50, ca sa tremuri din toate balamalele, la 500 fuluri nu va rezista intregul trib...nu mai spune cifre din astea astronomice ca ma ia cu ameteala :)

mai 50 sper sa aduni de la cel putin 20 jucatori , cred ca da... ai dreptate 500 sunt astronomice pentru voi ..
 

DeletedUser40316

ma refeream ca vine dar syryus sa ii faca o sluba privata , doar ii viitor lautar in biserica domnu syryus ... AMIN !!!!!!!!
thumb_bishop.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

ma refeream ca vine dar syryus sa ii faca o sluba privata , doar ii viitor lautar in biserica domnu syryus ... AMIN !!!!!!!!
thumb_bishop.gif

Ursule, stiu ca somer esti, bacul l-ai picat, orfan inca nu? :) vrei viata privata? Hai ca ne legam si de aia.
 

DeletedUser40316

Ursule, stiu ca somer esti, bacul l-ai picat, orfan inca nu? :) vrei viata privata? Hai ca ne legam si de aia.

Sunt si orfan ;) am crescut asa cum am putut , nu pe spatele parintilor ca tine ;) Bacul las ca am timp sa il iau nu ii problema , nu cred ca sunt singuru care sa il pice sa fie motiv de hahaha ... Somer , hmmm posibil ,mai nou fac video-chat , merge treaba sa sti ...
thumb_blessyou.png
thumb_bishop_BMK.gif
 

DeletedUser

Sunt si orfan ;) am crescut asa cum am putut , nu pe spatele parintilor ca tine ;) Bacul las ca am timp sa il iau nu ii problema , nu cred ca sunt singuru care sa il pice sa fie motiv de hahaha ... Somer , hmmm posibil ,mai nou fac video-chat , merge treaba sa sti ...
thumb_blessyou.png
thumb_bishop_BMK.gif

nimic nu iti scuza comportamentul iesit din comun fata de unii care la momentul respectiv te considerau ca fiind mai mult decat o voce in spatele microfonului sau un simplu cont... si nu ma refer la mine ca sunt mai miserupist de felul meu si ma doare in bascheti de un cont, de niste sate .... ci la persoanele care te cunosc de mai mult timp ca si mine si la care ai intrat in casa pe usa din fata cu toate onorurile unui oaspete... sa te gandesti mircea ce ai pierdut si cat ai de gand sa mai pierzi in continuare

P.S. nici eu nici halo nu suntem genu care sa nu tio platim inapoi intrun mod sau altul deci alegeti bine cuvintele data urmatoare daca nu vrei sa mai postezi cu un ghimpe acolo unde doare
 

DeletedUser40316

Si cam ce sunt cu vrajelile astea de 2 bani ? ce ma cunosti tu pe mine sau ce te cunosc eu pe tine , ne stim de cativa 2-3 ani de pe joc si ce ai facut tu pe L20 a aratat ce fel de persoana esti fara sa mai cer detalii , iar tu cu halo nu aveti cu ce sa mi-o platiti , pentru ca pur si simplu nu sunt curios iar de jocul asta la fel , o sa joc pe fiecare lume pana la 100 sate si asa mai departe , restul problemelor care le aveti nu ma intereseaza , ce a fost a fost .. dar ai aratat cine esti si acolo a fost game over , asta este .. nu te condamn cu nimic nici pe tine nici pe altu ca la fel cum sunteti voi pot sa fiu si eu doar ca nu imi place sa fiu , am fost odata dar mi-a trecut repede , in fine spor la joc mai departe si nu uitati sa veniti sa imi platiti ce aveti de platit asta cat mai sunt si aici pe cont ca pe urma imi ramaneti dator si nu ii bine
 

DeletedUser35749

Va rog sa incetati cu discutile despre viata fiecaruia, astea nu trebuie aduse aici. Discutam doar despre joc :)
 

DeletedUser

Eu am impresia ca tu esti prost informat...unde-am cerut eu sprijin mah ??? pai la ce rakete trimiteti ar fi culmea sa si cer sprijin ...vezi mai jos ;)))))))))))))))

nu pot sa dau sprijin mah pentru ca ma atacati voi =)))))))))))))))))))
de fapt tanti columbeanca ma ataca, numai c-a impartit satul in prea multe =))) nu i-au mai ajuns trupele-n script =)))))))
Bai nene cand vad din astea ma apuca plansul, nu ma pot opri din ras din cauza asta imi dau lacrimile
Tanti columbeanca joaca pe L24 la viteza super speed 100x100, acum isi rupe satul de atac ieri p-un coleg s-apoi vine cu berbeci la mine ;)))), bai nene sunteti d etot rasul, nici de fake-uri nu sunteti buni ;))))

Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F66.57 13:06:28.032 12/08 mâine la ora 22:23:39:914 31:20:45
Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F56.40 13:06:16.610 12/08 mâine la ora 17:18:17:248 26:14:51
Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F46.65 13:06:06.854 12/08 mâine la ora 12:25:32:561 21:21:42
................
..............
...............
Bai nene, sa-mi cereti scriptul de farm ca-i mai bun decat asta-l vostru de fake care ramane blocat p-un singur sat ;)))
Mai bine dade-am fake-uri manual acum 4 ani pe clasica, decat voi cu scripturile...

Sa continuam cu Gerula59 ??? Ala macar a schimbat de 5 ori satele ;)) dar tot nu stie ca-s in tema cu toate up-date-urile de script...

Ca un sfat personal, sa veniti la meditatie, predau lectii de triburi dupa orele 20:15 cand se termina stirile meteo cu Busu ;)))


Stai linistit bai nenea galagie!

Dupa 3-4 organizate o sa fii in granita cu tanti columbeanca:D si o sa-mi ceri invitatie in MoD :rolleyes:
 
Sus