Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser40316

dark are dreptate, mi se pare cel putin idiot, cretin, prost etc ... cel care pierde jucatori precum cei veniti in mod. sincer, am sa propun inno sa ma avertizeze cand am de-a face cu unu ca asta, sa nu ma deranjez sa mai joc ... multumim adinamo, ne-ai facut cadou niste colegi pe cinste :)

As vrea sa fiu eu cel mai bun
Cum nimeni n-a mai fost
Sa-i invit pe toti e scopul meu
Si sa le fac un rost
Voi bate harta in lung si-n lat
Mereu in cautare
Si pokemonilor sa li se bage in cap
Ca eu sunt cel mai tare
POKEMON
Si o sa-i invit pe toti
Acest-ai destinul meu
POKEMON
Oooo...imi esti aproape
Lumea 24 noi o vom strabate
POKEMON
Si o sa-i invit pe toti
Curajul ne va sosi
Invatavoi zi de zi
POKEMON

Param pam pam , dar sa-i inviti pe toti ;) :D
 

DeletedUser30856

Iti fac si poezie. De adio.
Jucatorii ca tine strica o lume sau o zona de harta. N-ai observat ca nimeni nu vrea sa-ti fie prieten? nu? Ai timp.

Sa te invat ceva scumpulle. Conteaza si caracterul, conteaza si sa stii sa joci. Cei din MoD au fost de respectat ca dusmani. Tu nici macar ca si coleg de trib. Vai, daca ar fi pus mana cineva sa iti faca un ticket la inceput, cand goleai satele colegilor pe sitter, unde erai acum? :eek:
Ramai acolo pe harta si da din aripioare cat ti se mai permite. Nu mai veni cu teoria chibritului si cu prefacatorii. Respecta-te pe tine macar.

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.


Vorbesti fara sa ma cunosti, doar ca sa te dai mare pe extern, te-as invita pe harta sa faci acelasi lucru, dar mi-am adus aminte ca ai fost banat ca marea majoritate dintre voi, smecherii, pentru diverse chestii...:p
 

DeletedUser17004


Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.


Vorbesti fara sa ma cunosti, doar ca sa te dai mare pe extern, te-as invita pe harta sa faci acelasi lucru, dar mi-am adus aminte ca ai fost banat ca marea majoritate dintre voi, smecherii, pentru diverse chestii...:p

Te rog, gaseste ceva original, tocmai ti-am spus ca tu te dai mare pe extern. Nu te cunosc? Sa fim seriosi :) nu stii cu cine, cand sau cum ai vorbit se pare. Ah, asta era si ideea. Ma rog...
Am fost blocat pentru ceva ce priveste contul meu, nu si al altor jucatori. Banuiesc ca pot sa fac cu contul meu ce vreau, nu? Eu vorbeam mai sus de caracter si de comportament. N-am zis ca nu stii sa joci pe harta.
 

DeletedUser40047

Iti fac si poezie. De adio.
Jucatorii ca tine strica o lume sau o zona de harta. N-ai observat ca nimeni nu vrea sa-ti fie prieten? nu? Ai timp.

Sa te invat ceva scumpulle. Conteaza si caracterul, conteaza si sa stii sa joci. Cei din MoD au fost de respectat ca dusmani. Tu nici macar ca si coleg de trib. Vai, daca ar fi pus mana cineva sa iti faca un ticket la inceput, cand goleai satele colegilor pe sitter, unde erai acum? :eek:
Ramai acolo pe harta si da din aripioare cat ti se mai permite. Nu mai veni cu teoria chibritului si cu prefacatorii. Respecta-te pe tine macar.

h@lo fi serios, conteaza ca 99% din inobilarile lui penny. sache sunt din interne, nuuuuuu, el e super vedeta si noi suntem lasi, stai linistit ;)

apropo cand eu am plecat din r.s statistica cu 300 era de 25 la 5 pt r.s, nu e prea frumos sa va laudati cu statisticile altor conducatori, rusinica :p
 

DeletedUser40316

3kois calmeazate ca si la noi ii ok ;) arata urat pentru ca ati plecat si acolo a ramas 1 jucator singur pe care din pacate lati abandonat si o ramas in centru 300 si era departe de noi de aia au 300 asa 20 sate inobilate lejer , dar in schimb unde am dat zilele astea se vede , eu unul mai am putin si scot un jucator pe care aveam moral mic si era urat , iar acuma un jucator mare care a recuperat tot este luat ca tinta si cu moral 100% nu are ce sa faca saracu... statisticile sunt pentru moral , iar in cazul nostru sau a altora nu cred ca este cazul sa te demoralizeze sau ceva... pe L1 de ex tribul inamic avea +1500 sate in fata noastra si tot noi am castigat razboiul , nu erau 2-3 erau 1500 :)
 

DeletedUser40047

ursule, ala era omul vostru noi nu am avut nici-o treaba cu el, cand noi am plecat nu era in r.s ca sa-l abandonam si scuza-ma nu ave-am nici-o obligatie sa-l aparam, daca pe el l-a mancat in fund e fix problema lui ca eu stiam de el si nu as fi lasat sa fie atacat dar daca s-a trezit intr-o dimineata mare viteaz aia e :)
 

DeletedUser40316

Fiecare cum poate , doar ca ii bagi pe toti in aceiasi oala cu afirmatiile astea
 

DeletedUser

ursule, ala era omul vostru noi nu am avut nici-o treaba cu el, cand noi am plecat nu era in r.s ca sa-l abandonam si scuza-ma nu ave-am nici-o obligatie sa-l aparam, daca pe el l-a mancat in fund e fix problema lui ca eu stiam de el si nu as fi lasat sa fie atacat dar daca s-a trezit intr-o dimineata mare viteaz aia e :)

greseala mea ca i-am luat ultimul sat, nu se mai repata data viitoare ....la urmatorul jucator de la voi o sa i le iau pe ultimele 10 ca sa stiu o treaba ;)
 

DeletedUser40316

dr penibil , te rog asa din mila pentru colegii tai , incearca sa ii sprijini ca din 100 atacuri 80 sunt pe verde... macar o tentativa de ajutor sa vad si de la tine ca de cerut sprijin ceri dar de dat niciodata
 

DeletedUser

dr penibil , te rog asa din mila pentru colegii tai , incearca sa ii sprijini ca din 100 atacuri 80 sunt pe verde... macar o tentativa de ajutor sa vad si de la tine ca de cerut sprijin ceri dar de dat niciodata

Eu am impresia ca tu esti prost informat...unde-am cerut eu sprijin mah ??? pai la ce rakete trimiteti ar fi culmea sa si cer sprijin ...vezi mai jos ;)))))))))))))))

nu pot sa dau sprijin mah pentru ca ma atacati voi =)))))))))))))))))))
de fapt tanti columbeanca ma ataca, numai c-a impartit satul in prea multe =))) nu i-au mai ajuns trupele-n script =)))))))
Bai nene cand vad din astea ma apuca plansul, nu ma pot opri din ras din cauza asta imi dau lacrimile
Tanti columbeanca joaca pe L24 la viteza super speed 100x100, acum isi rupe satul de atac ieri p-un coleg s-apoi vine cu berbeci la mine ;)))), bai nene sunteti d etot rasul, nici de fake-uri nu sunteti buni ;))))

Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F66.57 13:06:28.032 12/08 mâine la ora 22:23:39:914 31:20:45
Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F56.40 13:06:16.610 12/08 mâine la ora 17:18:17:248 26:14:51
Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Ram (479|481) pocni columbeanu F46.65 13:06:06.854 12/08 mâine la ora 12:25:32:561 21:21:42
................
..............
...............
Bai nene, sa-mi cereti scriptul de farm ca-i mai bun decat asta-l vostru de fake care ramane blocat p-un singur sat ;)))
Mai bine dade-am fake-uri manual acum 4 ani pe clasica, decat voi cu scripturile...

Sa continuam cu Gerula59 ??? Ala macar a schimbat de 5 ori satele ;)) dar tot nu stie ca-s in tema cu toate up-date-urile de script...

Ca un sfat personal, sa veniti la meditatie, predau lectii de triburi dupa orele 20:15 cand se termina stirile meteo cu Busu ;)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&id=1932290

eu nu trimit fake , si nici restu colegilor , avem destule fulluri sa nu mai avem nevoie de asa ceva ;) apropo sardina asta nu si-a instalat nimic anti rachete ?

nu stiu mai daca si-a instalat anti rakete, dar sigur are anti noobi...

de asta era vorba nitel mai sus...

http://ro24.triburile.ro/public_report/3b117fa98f5345c5a21b3b2e265f1bca

V-am spus, nu se mai repeta data viitoare, pentru ca nu mai are nimic :)
 

DeletedUser40316

pai ala ii primu si ultimu de la care vezi sa fie scos ;) in schimb la voi cad pe capete
 

DeletedUser39777

Doctore... nu ii poti ajuta :)
Daca o sa te faci psihiatru,atunci poate... dar asa... stai in banca ta ! :))
 

DeletedUser40316

stiu , tocmai de aia , te astept :)) dar sa vi macar cu 500 fulluri
 

DeletedUser

stiu , tocmai de aia , te astept :)) dar sa vi macar cu 500 fulluri

pentru tine-s suficiente 50, ca sa tremuri din toate balamalele, la 500 fuluri nu va rezista intregul trib...nu mai spune cifre din astea astronomice ca ma ia cu ameteala :)
 

DeletedUser39777

pentru tine-s suficiente 50, ca sa tremuri din toate balamalele, la 500 fuluri nu va rezista intregul trib...nu mai spune cifre din astea astronomice ca ma ia cu ameteala :)

Doctore,calm! :)) voia sa zica "500 topoare" :)) doar ca a gresit :))))
 
Sus