Discutii despre triburi

DeletedUser523

Eu i-am observat pe cei din
Însuşiri
Numele tribului: We Will ShocK You
Prescurtare: ShocK
Număr de membri: 56
Punctajul celor mai buni 40 jucători 4.550
Punctaj total: 5.898
Punctaj mediu: 105
Loc: 6

Voi pe cine ati pus ochii? :)
 

DeletedUser47355

PE aliatii lor

Însuşiri
Numele tribului: Dark Side
Prescurtare: DS
Număr de membri: 58
Punctajul celor mai buni 40 jucători 4.345
Punctaj total: 5.686
Punctaj mediu: 98
Loc: 16
 

DeletedUser

eu l-am observat din nou pe cel din SUCCES. kunta kinte sau, vorba lui, king kunta, zis si angel busted. e doar un amarat exemplu pentru ce a ramas din joc
din nefericire, aici imi da pana si rakanisu dreptate, pe acest joc se mai perinda o prea mica parte de jucatori. a incercat ceva makeyourmidas cu ceata lui, pe nu stiu ce lume, insa treaba s-a maronit rau de tot. pana si martzian, cu toata lipsa lui de verticalitate, s-a retras. au mai ramas din astia multicont si fara coaste .
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
eu l-am observat din nou pe cel din SUCCES. kunta kinte sau, vorba lui, king kunta, zis si angel busted. e doar un amarat exemplu pentru ce a ramas din joc
din nefericire, aici imi da pana si rakanisu dreptate, pe acest joc se mai perinda o prea mica parte de jucatori. a incercat ceva makeyourmidas cu ceata lui, pe nu stiu ce lume, insa treaba s-a maronit rau de tot. pana si martzian, cu toata lipsa lui de verticalitate, s-a retras. au mai ramas din astia multicont si fara coaste .

traiasca scriptu' si supportu'.
 

DeletedUser44124

eu l-am observat din nou pe cel din SUCCES. kunta kinte sau, vorba lui, king kunta, zis si angel busted. e doar un amarat exemplu pentru ce a ramas din joc
din nefericire, aici imi da pana si rakanisu dreptate, pe acest joc se mai perinda o prea mica parte de jucatori. a incercat ceva makeyourmidas cu ceata lui, pe nu stiu ce lume, insa treaba s-a maronit rau de tot. pana si martzian, cu toata lipsa lui de verticalitate, s-a retras. au mai ramas din astia multicont si fara coaste .

adica din treaba asta eu ar trebuii sa inteleg ca noob-ul de makeyourmydas ar fi vreo leganda?:)) ahahaha
cea mai buna gluma pe ziua de azi si suntem doar la inceputul ei.
 

DeletedUser523

de echipa de vis din DT ce ziceti? :) par buni, asa la prima vedere...
 

DeletedUser42770

De urmarit
DT/Shock/Gentle/Drept !/ Desire si sa nu uit de trupa lui Setila si anume Magic !
Chiar si Cnoobs daca se tin de treaba ! Am urmarit asa in mare si rapid harta
 

DeletedUser46957

Bre. Tepes .atunci spune si la prostovanul de mine care castiga.ca poate poate ma lichesc si io in vrun ungher al lor sa fiu si eu winer sau cum so zice
 

DeletedUser523

nu sunt povestitor de vise :p
de unde sa stiu eu ce va fi peste cativa ani? :)
insa sunt 99% sigur ca tribul castigator inca nu s-a format ;)
 
Sus