Discutii diverse (off topic)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un singur om a reusit sa va goneasca pe toti? Sunt impresionata,are forta tipul :)

Gaby,ma uimesti...chiar la Pitesti ajung maine :D
 

DeletedUser5970

Forta ? eu prefer sa spun ca are mai multe butoane in plus, ceva de genul "topic inchis" :D l-am prins de curand pe o alta lume si nu mi-a dovedit cum ca ar avea forta :rolleyes:

Pai, in mov sa fii imbracata, la 12:00 in fata la mec :D
 

DeletedUser

de ce mov???...stii ** batraneasca despre mov?
Vin impreuna cu cateva autobuze pline cu copii de gradinita :p ... Mergem la zoo
 

DeletedUser5970

La 22 de anisori ai mei nu cunosc vorbe batranesti :D
Deci la zoo in Trivale, zi ora :D
 

DeletedUser

nu stiu la cat ajungem :p
Din Costesti e cineva? :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4257

Master a facut anul acesta doi anisori, alaturi de =GTC= ne-am pastrat numele si pozitiile in clasament, nu am facut "n" fuziuni precum Armada doar pentru a viza number 1.
Nu am purtat razboaie serioase pentru ca triburile cu care ne-am luptat (majoritatea top20) nu au avut resursele necesare pentru a ne tine piept cu toate ca in anumite conditii ne erau net superiori, insa doar pe hartie :)

si ca sa te fac fericit, purtam un maaaare razboi cu preamaritul Armada, poftim:

crezi ca totul e sa ai acelasi nume de la inceputul lumii?...tocmai ceea ce faceti voi acum este fuziune pentru vizarea number 1....ati stat 3 ani la fundul Armadei!
Chiar daca se va termina lumea si Master va fi pe 1, actorul principal al acestei lumi va fi Armada!...Tot ceea ce se intampla pe lumea 4 este legat de Armada. Singura contra tuturor...astia sunt jucatori adevarati!
Acele statistici chiar nu prea arata f mult daca joci acolo si stii care e de fapt realitatea acestor innobilari.
 

DeletedUser5970

Ceea ce facem noi acum se numeste doar traditie. Puteam oricand sa luam fata Armada in clasament prin recrutari insa am preferat de fiecare data sa aducem oameni in trib, nu conturi, e o mare diferenta.
Raportand la numarul de sate cucerite, poti spune cu usurinta ca Armada e la picioarele Master si nu balaria pe care ai scris-o tu mai sus ;)

Daca Armada este actorul principal inseamna ca-ti plac filmele in care actorul principal ne paraseste la sfarsitul filmului, destul de trist, nu ? :D
si... ori sunt jucatori adevarati ori realitatea e alta, te hotarasti ?
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
crezi ca totul e sa ai acelasi nume de la inceputul lumii?...tocmai ceea ce faceti voi acum este fuziune pentru vizarea number 1....ati stat 3 ani la fundul Armadei!
Chiar daca se va termina lumea si Master va fi pe 1, actorul principal al acestei lumi va fi Armada!...Tot ceea ce se intampla pe lumea 4 este legat de Armada. Singura contra tuturor...astia sunt jucatori adevarati!
Acele statistici chiar nu prea arata f mult daca joci acolo si stii care e de fapt realitatea acestor innobilari.

Nu va mai consolati atat de mult, de cand s-a lasat beck's sunteti inexistenti in acest joc.

DeathAdder a spus:
Pana la urma nu conteaza cine e pe primul loc...am fost noi mereu pana acum la toate capitolele, insa cum nu noi avem o harta intreaga de unde putem recurta, atunci e normal ca ei sa ajunga pe primul loc.

Ganditi-va altfel: suntem noi contra 6 triburi de top 10. Evident ca daca unesti cele 6 triburi vei obtine o medie mai buna decat a noastra.

Ideea e ca Armada ramane acolo unde este. Adica in varf. Si sincer sa fiu pe mine nu ma streseaza deloc ca Masterul a ,,promovat''.

Eu zic ca au asteptat suficient acest moment [ 3 ani de zile de asteptare e ceva, nu? :) ]

Acelasi discurs si pe forum.Armada a disparut de mult a mai ramas doar numele de voi.
 

DeletedUser

usurel...

Armada nu are probleme doar cu pierdutul satelor si aruncarea jucatorilor afara din trib cum incep sa piarda sate, ci are probleme si cu memoria. Lecitina, baieti, va poate fi demare ajutor. Inainte de a fi armada locul 1, acolo a fost DEF. Iar Armada nu a facut decat sa distraga frontul DEF/MASTER eliberand calea spre ei. Dupa ce ati distrus DEF,mai ales prin manipularea Raflo, nu au mai fost decat conturi moarte intre armada si Master, sau jucatori oportunisti. Putinii playeri cu coloana, indiferent de culoarea de moment de pe harta, au avut o singura directie-Nord-Vest. Si nu trebuie sa va deranjati sa veniti spre granita, stati linistiti,asemeni Profetului,ca va veni granita spre voi.
 

DeletedUser5970

Daca beau cafeaua cu tine imi stergi si mie cu buretele infractiunea pe care o am ? :D
 

DeletedUser

puiu,ai tu pile dar cafeaua nu are legatura cu sanctiunile :D

Pot da o sanctiune si in tmp ce beau cafeaua cu cineva.

Totul e sa vrei...sau sa meriti :)
 

DeletedUser

Stiu....pierd dispretul multra si imi pastrez respectul de sine :p

Dar hai a ramanem la glumite nevinovate :*
 

DeletedUser5970

Adica doua puncte steluta (in traducere :*) ti se pare tie o glumita nevinovata ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus