Discutii diverse

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

V-am deschis aici un topic in care sa puteti discuta diverse strategii, comentarii despre triburi sau membrii de pe lumea 15 ... etc
incercati va rog sa nu faceti spam prea mult si fara atacuri la persoana.

succes mult!
 

DeletedUser15142

Eu cred ca celel 2 triburi in care voi juca vor fi pe rang 1 si 2 adica Cnoobs si Lethal
 

DeletedUser

Corect :)...Iar bonus de noapte "ciu-ciu" :p:))...Aşa că "păsările de noapte" vânează ... hai să zicem adormiţi :D , care , dimineaţa , după ce intră pe triburi , încep să injure :))
 

DeletedUser

O să ne placă tuturor...Este o lume specială (nu prea vezi setări făcute astfel)...Se va juca la maxim cu siguranţă!
 

DeletedUser26205

daca era si speed 2 mergea si mai bine

dar sa ne multumim cu ce avem :D
 

DeletedUser

Da...Dacă s-ar face o combinaţie între setările lumii 15 şi lumii 7 să mor dacă nu îmi cumpăr 100 pct premium :))))

LE : Revin imediat...Să nu pleci că nu am cu cine sta de vorbă :p :)

LE2 : Am venit :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Despre cum ne place lumea , cum s-ar juca...

Ar fi fost o lume super dacă erau sate bonus speciale şi viteza de joc 2...asta este tot ce mă doare :p :)
 

DeletedUser17105

sa vezi triburi mamut aici si haos in ele
va fi ca la balamuc
ca pe L5
 

DeletedUser

Am jucat şi pe L5 şi te cred...Într-o săptămână am schimbat 3 triburi ...

Şi da...Vor fi triburi mamut...Noua generaţie cred :p
 

DeletedUser8607

presimt ca triburile mamut vor face legea in primele saptamani.
 

DeletedUser

Avand in vedere setarile pot spune urmatoarele:
- Speed-ul este acceptabil, deci multi jucatori buni vor juca chiar daca nu e 2.
- In ceea ce priveste sistemul 10tech este un big ****, dar va conta totusi. Cei care o sa stie cand sa cerceteze si cand nu vor avea un avantaj.
- Sistemul de nobili este cel cu 3Acad si doar 3 nobili pe sat. Sa vedem cine stie sa dea trains in aceasi secunda si de pe sate diferite nu doar cu 4 nobili de pe un sat.
- Lipsa bisericii simplifica jocul, dar stiu ca multi jucatori nu suporta biserica, deci poate vor intra si "pro players".


Cam atat. In rest toate cele bune si multa bafta (aveti nevoie) tuturor. :cool:
 

DeletedUser7711

Setarile sunt foarte bune ... am doar un regret ... De ce doamne nu ai deschis L15 in octombrie cand sunt si eu la facultate si nu muncesc :(:(:(.




In rest , avand in vedere ca o sa am siter ( kimo prietene :D ) o sa ma descurc.



Bafta all si sper sa existe competitie pe harta .
 

DeletedUser

Pai ce sa facem. Iar o sa vedem triburi huge. Si o sa se destrame la primele innobilari. Din care vor ramane cam maxim 80 care stiu cat de cat sa joace si formeaza alt trib si tot asa. :) I <3 Mamuti.
 
Sus