Discutii harta L1

DeletedUser8678

In sfarsit am ajuns pe locul 14 (in K48) la PLAYER DOMINANCE MAP, multumesc celor care au stat ciuciti ca sa ii penetrez mai usor cat si celor care au luat in serios jocul LAPTE GROS ... sper sa mai urc cateva locuri in cateva saptamani ...
 

DeletedUser8678

In sfarsit am ajuns pe locul 14 (in K48) la PLAYER DOMINANCE MAP, multumesc celor care au stat ciuciti ca sa ii penetrez mai usor cat si celor care au luat in serios jocul LAPTE GROS ... sper sa mai urc cateva locuri in cateva saptamani ...

nimeni nu mai discuta situatia hartii?
hai ca am mai ramas 200, si in cateva zile eu mai rapun 3 jucatori care au ramas fara trib, probabil din cauza activitatii
 

DeletedUser13059

inca un nostradamus :D ... s-au mai inchis 2 lumi si L1 inca este .. lipsa nobililor ori a disparut chefu ? :|
 

DeletedUser8678

mai sunt 156 jucatori, si am auzit un zvon ca marele mariaan s-ar putea sa se stearga si el ... ar fi misto ...
 

DeletedUser8678

marinica tot nu s-a sters, el este precum femeia: acum se vrea intoarsa cu fata si dupa cinci minute i se pare ca e mai bine daca ar sta cu spatele!
 

DeletedUser8678

in schimb marinica a sters doua conturi unde statea sitter ... saracul, nu a mai avut putere de lupta pe toate fronturile ... sau poate se apuca iar de scoala ...
 

DeletedUser8678

Hai ca ne apropiem e 75% din harta, mai e o luna si scapam de aceast joc ... o sa-mi fie dor de ineptiile unuia!!!
 

DeletedUser8678

Deja avem 70,30% din harta.
saptamana asta mai iau si eu la greu de la UNITED si uite asa o punem de un 75%!!!
Si inchidem harta,mah!!!!!
 

DeletedUser15326

revin eu pe ultima suta de metri si mai jucam 5 ani:))sa moara circari
 
Sus