Discutii harti avansate lumea 27

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser39475

Am observat ca lipseste acest topic si aveam nevoie de el, deoarece cand se vor mai face actualizarile la harti avansate, geck0 sau Tullio care sunteti sa treceti familia Ceata formata din triburile : Ceata si Ceata. ( cu punct ).

De asemenea se poate discuta despre evolutia hartii pana acum si cum va arata ea in viitor !

Multumesc !
 

DeletedUser

uimitor ... am anuntat de o saptamina si mai bine fam Titans , ptr a fi updatate hartile avansate...Sintem pe loc 1 pe continentul 54 de o saptamina ...

Dar nah, cred ca vine vreun spriridus si reface hartile dupa ce se updateaza :)))
 

DeletedUser

uimitor ... am anuntat de o saptamina si mai bine fam Titans , ptr a fi updatate hartile avansate...Sintem pe loc 1 pe continentul 54 de o saptamina ...

Dar nah, cred ca vine vreun spriridus si reface hartile dupa ce se updateaza :)))

Nu am inteles nimic din ce ai zis.

Hartile isi fac update singure la 24 h , cat despre familii trebuie sa vorbesti cu cel ce se ocupa de harti sa va coloreze.
 

DeletedUser

am o intrebare, cine se ocupa pina la urma de updatarea informatiilor cuprinse in hartile avansate.
In acest moment hartile sint gresite de mai bien de 3 saptamini si deja de o sapt si jumatate daca nu chiar mai mult nici macar nu ilustreaza clasamentul, cel putin nu pe dominanta anumitor continente.
Nu stiu si nu ma intereseaza interesele fiecaruia, va rog sa imi spuneti exact cui trebuie scris prtr a face schimbarile necesare in timp util nu intr-o luna de zile.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Pentru adaugarea/stergerea unei familii va rog sa dati mesaj privat lui G3cko.-uite lili aici..sau lui Tullio25;mai degraba primul ca pe el il stiu ca se ocupa de asa ceva.
 

DeletedUser

i-am scris lui g3cko de o saptamina, schimbam un mesaj la 3 zile si inca nu s-a updatat nimic, iar Clasamentul nu are legatura cu declararea familiilor... daca noi - Titans - ca si trib dominam K54 la pct/sate de mai bine de o saptamina trebuia sa se updateze pina acum fara sa fie necesar sa anuntam pe cineva :)


1 TITANS 1,10 Mio. 210
2 SH 1,09 Mio. 189
 

DeletedUser38231

daca sh mai are o academie pe acel continent de cateva sute de mii de puncte , se ia si aceea in calcul. este familia SH , nu tribul SH , si se ia in considerare punctajul tuturor triburilor din familie.
 

DeletedUser

i-am scris lui g3cko de o saptamina, schimbam un mesaj la 3 zile si inca nu s-a updatat nimic, iar Clasamentul nu are legatura cu declararea familiilor... daca noi - Titans - ca si trib dominam K54 la pct/sate de mai bine de o saptamina trebuia sa se updateze pina acum fara sa fie necesar sa anuntam pe cineva :)

cand pui o familie se considera ca si un trib si se coloreaza cu aceeasi culoare pe hartile avansate... mai mult decat atat punctajul total, nr total de sate, cuceririle, toate se pun ca si cumul nu independent... la fel si la media de puncte per jucator... se face o medie a tuturor jucatorilor aflati in familia respectiva in momentul update-ului zilnic... daca nu ne crezi verifica cate puncte per jucator are tribul SH in joc si verifica cat e pe hartile avansate
 

DeletedUser

ce ti-e si cu matematica... noroc ca mie imi plac statisticile. E cam aceeasi de o saptamina si ceva :).
Si nu, diferenta nu e chiar mica.

Clasament - triburi pe acest continent 54

Loc Numele tribului Puncte Sate
1 TITANS 1,11 Mio. 212
5 SOL 403.975 114
9 GODS 255.174 65
--------------------------------------
Fam Titans 1.769.149pct 391sate


Clasament - triburi pe acest continent 54

Loc Numele tribului Puncte Sate
2 SH 1,11 Mio. 191
13 -SH- 136.347 33
------------------------------------
Fam SH 1.246.347pct 224sate

Nu ma mai apuc sa adun si datele pe familie ptr a vedea daca Fam Titans e sau nu pe locul 7 pe lume, ca nah... care ar fi scopul :))
 

DeletedUser4380

Am modificat structura familiilor de pe lumea 27 . Daca s-au strecurat greseli in familiile de mai joc imi cer scuze .
Pentru modificari ulterioare Diplomatii sa-mi trimita mesaj pe cont.
pick007 pe Ro27 si St3f@n pe forum

BURN F. - BURN, inHELL
KOH F. - KOH, A-KOH
WTS F. - WTS, WTS-A, WTS-B, WTS-C
~TBKM~ F. - ~TBKM~, ~TBK2~
VVV F. - VVV, V.V.V.
WWizz F. - WWizz, Wwizz.
~TH~ F. - ~TH~, -TH-
Ro F. - Ro, .Ro, Ro.
Persia F. - Persia, Pers!a
TITANS F. - TITANS, SOL, GODS, GIANTS
STORM F. - STORM, LIGHT, Wolf, UnderD, WorldA
Roma F. - Roma, Roma A, Roma B
EQUILI F. - EQUILI, EQU1L1, EQU!L!
SH F. - SH, -SH-, ~SH~

O seara placuta !
 

DeletedUser4380

Noi modificari in componenta familiilor de pe lumea 27 .
Modificarile efectuate vor face ca Familia Burn sa urce pe primul loc ca numar total de puncte . Hartile vor putea fi vazute dupa urmatoarea actualizare .

Families
BURN F. - BURN, inHELL, HELLZ
~TBKM~ F. - ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~
WWizz F. - WWizz, Wwizz., BVVizz
~TH~ F. - ~TH~, -TH-
Persia F. - Persia, Pers!a
TITANS F. - TITANS, GODS
EQUILI F. - EQUILI, EQU!L!, EQUIL
GOD F. - GOD,-GOD-,~GOD~
SH F. - SH, -SH-, ~SH~
SELECT F. - SELECT, SEL-A
Soveja F. - Soveja, Sov_D, PIRATI, Sov-R, PIRAT2, PIRAT3
GH F. - GH, MH
Avalon F. - Avalon, Aval0n
LEX F. - LEX, -LEX-
POWER F. - POWER, LGPWR, 69
DND F. - DND, .DND.

O seara placuta !
 

DeletedUser38231

Din familia ~TBKM~ face parte si tribul TBKM3...am trimis si mesaj privat acum vreo 2 saptamani dar nu s-a actualizat...
 

DeletedUser4380

S-a actualizat componenta unor familii de triburi . Astfel avem

BURN,inHELL,HELLZ
~TBKM~,~TBK2~,~TBK3~,TBKM3
WWizz,Wwizz.,BVVizz
~TH~,-TH-
TITANS,GODS
EQUILI,EQU!L!,EQUIL
GOD,GN
SH,-SH-,~SH~
SELECT,SEL-A
Soveja,Sov_D,PIRATI,Sov-R,PIRAT2
GH,MH
UNIQUE,Un!que,S.BaS
Avalon,Aval0n
LEX,-LEX-
POWER,LGPWR,69
DND,.DND.
CrashV,CrashS
US,US1

@ Claudiu . Nu am primit nici un mesaj referitor la Hartile avansate . Imi puteti lasa mesaje si pe contul de triburile Pick007

O zi placuta !


.
 

DeletedUser38231

imi cer eu scuze atunci , inseamna ca n-am trimis la cine trebuie...actualizati si acolo la harti cine se ocupa de ele ca eu am trimis mesaj de aici:


*Nota:
Pentru adaugarea/stergerea unei familii va rog sa dati mesaj privat lui G3cko.
Zoom-ul, punctajul triburilor/jucatorilor vor creste pe parcursul jocului.
 
Sus