Discutii harti avansate RO15

  • Autor subiect ErwinRommel
  • Data de început

DeletedUser

Va rog sa mentineti topicul cat mai curat!

Enjoy
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

explica-ne de ce nu e top 15 adevarat pe prima harta te rog
 

DeletedUser

noi vrem adevaratul top 15 ca sa le vedem si noi evolutia granzilor nu tuturor mamutilor
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pentru asta se vor face harti separate ... aici este vorba de numere, pondere si localizare.
 

DeletedUser

II o probleme , nu vad pe prima harta B-Sea !Vad doar niste supraponderali care in o luna nici nu o sa mai existe si pe care toata lumea ii fermeaza cu placere !

Si mai e o problema , harta e prea mare , nu se poate un zoom :?
 

DeletedUser

II o probleme , nu vad pe prima harta B-Sea !Vad doar niste supraponderali care in o luna nici nu o sa mai existe si pe care toata lumea ii fermeaza cu placere !

Si mai e o problema , harta e prea mare , nu se poate un zoom :?

Ba da se poate. Tocmai l-am schimbat, dar cred ca ne vom bucura de el abia peste 24 de ore cand isi fac update-ul.
 

DeletedUser

dar cu topul adevarat nu se poate ??? noi vrem sa vedem top 15 nu mamutii astia de care nimeni nu are nevoie decat pentru resurse
 

DeletedUser

Pai va fi si top 15 dar in timp. Deocamdata vei vedea triburile cu cele mai multe puncte.
 

DeletedUser18538

Vaii da greu intelegeti.E punctajul total.Asa e pe toate lumile
 

DeletedUser15145

:| deci este o porcarie Cnoobs , B sea unde sunt astia WT ?!
 

DeletedUser

:| deci este o porcarie Cnoobs , B sea unde sunt astia WT ?!

La medie puncte/jucator momentan. Daca o sa ajungeti la un punctaj mai mare o sa apareti si pe prima harta. Nu eu fac hartile... eu doar le fac update-ul, si daca sunt o porcarie nu te mai uita.
 
Sus