Discutii harti avansate

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dupa o scurta privire, interesante asezari au cateva triburi de margine...se ridica la valoarea celor din centru?

Discutam despre asezarile triburilor ce-si domina continentele...
 

DeletedUser38225

Eu zic ca e prea devreme sa discutam despre astfel de aberatii "se ridica la valoarea celor din centru" , fiindca nu au aparut nobilii, inca sunt pe harta o groaza de triburi, care nu o sa mai fie peste o luna, fie ele din centru sau margine.. deci.. cu tot respectu, draga adenauer, dar vorbesti ca sa nu adormi :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aduc lamuriri in "apararea mea" :

Topicul nu se doreste a fi unul de moment, ci unul care va putea fi consultat si pe viitor, poate cu mai multa utilitate. De asemenea, in decursul timpului s-a dovedit faptul ca triburile de centru au in componenta lor foarte multi jucatori buni (starteri sau nu). Rareori se intampla ca triburi de margine sa invinga triburile centrale, a se vedea diverse cazuri, L16, L21 si multe altele...
In ceea ce priveste innobilarile, se pare ca am prevazut viitorul si s-a innobilat deja primul sat.

PS: te salut, si eu cu respect.
 

DeletedUser

Aduc lamuriri in "apararea mea" :

Topicul nu se doreste a fi unul de moment, ci unul care va putea fi consultat si pe viitor, poate cu mai multa utilitate. De asemenea, in decursul timpului s-a dovedit faptul ca triburile de centru au in componenta lor foarte multi jucatori buni (starteri sau nu). Rareori se intampla ca triburi de margine sa invinga triburile centrale, a se vedea diverse cazuri, L16, L21 si multe altele...
In ceea ce priveste innobilarile, se pare ca am prevazut viitorul si s-a innobilat deja primul sat.

PS: te salut, si eu cu respect.

Sa stii ca iti dau mare dreptate, multumesc pentru interventie...numai noobii joaca la margine...asa ca baieti...va puteti da stergere de pe acum :cool:
Catalin, eu mi-am dat stergere tata deja daca tot n-am nici un viitor, daca omu` a prevazut viitorul ca Nostradamus... nu mai are sens sa mai joc. :D

Cu respect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Lasa bre omul in pace, fiecare are dreptul la opinie, este drept constitutional :) dar da-i stergere ca vin familiile cu 4 academii peste tine :eek: si cica dau cu catapulte :eek:

Draga adenauer, care triburi din mijloc crezi ca vor rupe harta in 2 ? daca tot zici ca triburile din mijloc sunt asa favorite, da un exemplu concret :)
 

DeletedUser15860

eu zic ca acum se poate discuta pe tema asezarii pe harta a tribului.. mie imi plac cum sunt asezate CIRCUS si H.V..cred ca asezarea asta le ofera oportunitati mai bune de dezvoltare...
P.S.: centru harti nu e tocmai in centru, e in NV :))
 

DeletedUser

Pana si la stirile de la ora 5 au aparut astia din CNQ. Atentie mare si daca nu cumva ma insel sunt si pe primu loc......pfffffff fugiti :)))))
 

DeletedUser

Multumim pt harta,arata destul de interesant,o sa fie razboaie frumoase la inceput
 

DeletedUser43251

Pana si la stirile de la ora 5 au aparut astia din CNQ. Atentie mare si daca nu cumva ma insel sunt si pe primu loc......pfffffff fugiti :)))))

in curand o sa apara si la stirile de la 7 dimineata.. sau la cat dreq incep ca nu ma uit la stiri :))
 

DeletedUser42927

Aduc lamuriri in "apararea mea" :

Topicul nu se doreste a fi unul de moment, ci unul care va putea fi consultat si pe viitor, poate cu mai multa utilitate. De asemenea, in decursul timpului s-a dovedit faptul ca triburile de centru au in componenta lor foarte multi jucatori buni (starteri sau nu). Rareori se intampla ca triburi de margine sa invinga triburile centrale, a se vedea diverse cazuri, L16, L21 si multe altele...
In ceea ce priveste innobilarile, se pare ca am prevazut viitorul si s-a innobilat deja primul sat.

Triburile care sunt la margine au nevoie de jucatori foarte activi si foarte uniti pentru a face fata puterii triburilor centrale.Am vazut ca majoritatea jucatorilor incep odata cu lumea,am observat ca au venit foarte multi jucatori buni de pe 30,dar si alte persoane de pe alte lumi foarte cunoscute.
Cred ca va fi o lume foarte interesanta!
 
Sus