Discutii hartii avansate Ro5

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

Va rog frumos sa discutati aici pentru a putea mentine topicul acela curat :)
 

DeletedUser

Ca trib cel mai bine pe harta sta GN dupa parerea mea , iar ca jucator sskkk
 

DeletedUser

marete harti si statistici! tot respectul, multumim si sper ca o sa ai timp sa le tii cat mai la zi.
 

DeletedUser4920

marete harti si statistici! tot respectul, multumim si sper ca o sa ai timp sa le tii cat mai la zi.

Se updateaza singure zilnic. la urmatoru update (noi triburi,fuziuni etc.) voi avea de lucru .:)


In rest sper ca totul sa fie ok pana atunci.
 

DeletedUser15088

setzel ... taticu felicitari pt harti sunt super tari ... multa bafta in continuare
 

DeletedUser4920

Din pacate este o eroare la harta pe ro5 vom remedia situatia.
 

DeletedUser

o eruare mare:))...arata ca tribul waroom e dominant pe toata harta:))....cred ca banana a facut ** (sentel sper sa nu te super :D)
 

DeletedUser4920

Nu toxxik nu ma supar am incercat sa fac sa scrie mt si waroom ca zbang team si uite ce mi-a iesit :)) in concluzie m-am jucat cu focu si m-am ars :D
 

DeletedUser

setzel ai facut o treaba foarte buna...imi cer scuze pentru certurile de pe celalalte topicuri...nu prea is in forma;)(nu de triburile e vorba)
 

DeletedUser4920

Am niste intrebari daca e ok asa


Din cauza ca nu pot pune Zbang team la waroom m.t. ori las asa ori le pun ca triburi de sine statatoare.

Aceasi intrebare si la rb cu US


Deci daca pe cineva din mt rb sau us nemultumeste ca arata waroom f sau rb f sa ziceti si voi scoate aceasta optiune.
 

DeletedUser

mah setzel,dar ce e cu,culoarea aia expirata la wanted? pune si tu una mai vie,mai nah..daca intelegi ce vreau sa spun :D
 

DeletedUser

Setzel..iar iti da cu virgula..:))
Sau ati facut intre timp fuziune si cu M.T.`ul?
never know..:D
 

DeletedUser4920

Setzel..iar iti da cu virgula..:))
Sau ati facut intre timp fuziune si cu M.T.`ul?
never know..:D


Am niste intrebari daca e ok asa


Din cauza ca nu pot pune Zbang team la waroom m.t. ori las asa ori le pun ca triburi de sine statatoare.

Aceasi intrebare si la rb cu US


Read ;) si le-am scos la urmatoru update nu va fi decat YKZ F si G-M-R F pt ca nu merge sa pun the organization si zbang ;)
 

DeletedUser

Le pui ca triburi de sine statatoare ca sa nu iese discutii ...

numai daca am fuzionat si nu stiu :O
 

DeletedUser4920

Le pui ca triburi de sine statatoare ca sa nu iese discutii ...

numai daca am fuzionat si nu stiu :O

Am incercat sa pun zbang team si a iesit o mare varza...am scos familile ce nu pot fi puse zbang si the organization la urmatoru update se va vedea.
 

DeletedUser

Ca triburi , cel mai bine sta pe harta GN , WANTED , NOI..
O pozitionare destul de aiurea are WaRooM , pt.ca in ultima vreme au fost multe recrutari , dar la ei compenseaza valoarea individuala..
Trib nou aparut in top 20 , pe 17 HOPE..:X
Sper sa facem o figura frumoasa..
 

DeletedUser

si eu sper si va doresc asta! aveti in trib atat oameni buni ca jucatori cat si cativa oameni extraordinari ca oameni, aliati, colegi, cum vrei sa o numiti :) atentie doar la politica de recrutari, ati fost obisnuiti pana acum cu numarul mare de playeri, s-ar putea sa iasa in timp deranj in nord-vest daca veti merge pe aceeasi linie. dar astea sunt povesti... bafta multa mai departe!
 
Sus