Discutii, id-uri etc...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sal sunt The Star1... ma stiu o parte din lumea 1 si din lumea 18 am fost in Sofia acu 1 an si :))... dar sa nu sarim de la subiect :D
Id:Claudiu_The_Boss_2008 sau Royal_guard12

Pacat ca am iesit din lumea 1... atunci eram egoist si mic si nu stiam ce e aia echipa si astea...
dar acum imi pare rau ca am iesit si nu am stat alaturi de Sofia cei care sunt sau au fost in sofia...si au fost(sau sunt) cinstiti acum va rog sa intrati aici si sa vorbim :D
Apropo norclor avem de vorbit ceva... xena daca te uiti aici te rog sa imi zici daca mai sunt pe lumea 1 jucatorii:
-carismaticul
-norclor
-Onelove
-Antantartic(nu stiu exatct numele...)

Catre tribul SOFIA(daca mai sunt cei care erau in el...)
Imi pare rau ca le-am dezvaluit dusmanilor informatii...am fost orbit de putere... :D in jok...
 

DeletedUser

Daca vreai sa vorbesti cu norclor si xena puteai sa le trimiti un PM pe forum...
 

DeletedUser

Sal sunt The Star1... ma stiu o parte din lumea 1 si din lumea 18 am fost in Sofia acu 1 an si :))... dar sa nu sarim de la subiect :D
Id:Claudiu_The_Boss_2008 sau Royal_guard12

Pacat ca am iesit din lumea 1... atunci eram egoist si mic si nu stiam ce e aia echipa si astea...
dar acum imi pare rau ca am iesit si nu am stat alaturi de Sofia cei care sunt sau au fost in sofia...si au fost(sau sunt) cinstiti acum va rog sa intrati aici si sa vorbim :D
Apropo norclor avem de vorbit ceva... xena daca te uiti aici te rog sa imi zici daca mai sunt pe lumea 1 jucatorii:
-carismaticul
-norclor
-Onelove
-Antantartic(nu stiu exatct numele...)

Catre tribul SOFIA(daca mai sunt cei care erau in el...)
Imi pare rau ca le-am dezvaluit dusmanilor informatii...am fost orbit de putere... :D in jok...

Acum esti la fel ?
Adica ai mai mult de 13 ani ?

nooooooob
CLOSED !!!!!
 

DeletedUser

Amintiri din copilarie ar putea sa se numeasca acest topic... :D

Daca ai chef de istorisiri si amintiri dute ma la Maruta sau Dan Diaconescu !
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@The Star1, adreseaza-te prin PM (mesaj privat) userilor cu care vrei sa discuti. TOPIC INCHIS.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus