Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Discutati despre interviurile facute pe Ro 22


P.S
Urmatorul interviu va fi facut cu h3rifl3 aka herlaif
 

DeletedUser

" Yuso : Nu stiam ca am devenit asa cunoscut "

Asta e tare :)

Te esti visu boss =))
 

DeletedUser30856

varza...se vede experienta celui care a luat interviul:p...sa nu mai zicem de cel care-l da, ultra modest:))
 

DeletedUser4920

Tre' sa fie digerabil seara inainte de culcare nu ?:)

Dupa h3rifle voi face o pauza in 2011 va fi urmatorul :) , cam greu de discutat foarte multe de ro 22 inca asa ca decat sa deviez de la subiect am preferat sa fie un interviu scurt si la obiect .
 

DeletedUser

Bravo Adrian , ai raspuns frumos si politicos la ce te-a intrebat domnul profesor .
 

DeletedUser

După scris îmi dau seama cine eşti :))
Tată am preluat şi eu un cont aşa..oricum mulţi jucători buni se vor lăsa când se va anunţa deschiderea L23 !
adriane , nu ţi-am zis aia cu răutate ca fapt divers..
 

DeletedUser35366

A luat si el un cont .. Si m-am certat q el si a zis ca ma innobileaza :)) .. Aici I love ... :D
 

DeletedUser

nu cred ca era persoana cea mai potrivita sa dea primul interviu.
ma asteptam la persoane mult mai cunoscute,chiar daca au alte nick-uri pe joc.
 

DeletedUser24244

Cam devreme pentru a concluziona ca tribul Legend e mare trib cu 3 academii, eu dupa jucatorii care ii vad pe acolo spun ca nu mai stim nimic de ei in 2-3 luni. Au ajuns primii doar printr-o conjunctura nefericita a tribului C.K, dar ramane sa ne demonstreze. Eu personal vad ca trib dominant tribul TOM...care poate sa ma contrazica?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unu am jucat pe l14 putin timp,era un trib a lui adrian un trib bun dac sunt tot aceasi oameni si cu mai multa experienta pot face lucruri frumoase
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus