Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30928

propuneti un jucator si eu voi face tot ce pot pt a lua acel interviu. astept propuneri. fara voi nu voi putea sa fac mai nimic... ar fii ca un monolog....

D4alicios, Inglorius, visina noua, lotus77 , xander.md, nevenever, mazareverde, Heetche, adisoryo11
 

DeletedUser

propuneti un jucator si eu voi face tot ce pot pt a lua acel interviu. astept propuneri. fara voi nu voi putea sa fac mai nimic... ar fii ca un monolog....

Am facut cateva propuneri. Stiu ca mazarever4de te-a refuzat. Au facut-o si restul?
 

DeletedUser

astept sa-mi spuneti nickurile voastre sa va dau discutiile mele cu ei de pe joc
 

DeletedUser

motisor în data de 24.03. la ora 11:46
Buna ziua,

Incepand de astazi voi face toate demersurile necesare pentru a improspata forumul extern al acestei lumi. Una din sectiunile forumului este si sectiunea Interviuri unde ati fost propus/ales pentru un interviu. Daca aveti placerea sa participati astept sa-mi raspunde-ti la acest mesaj pentru a putea sa incepem interviul propriuzis.
In speranta ca imi veti acorda acest interviu va urez spor la joc in continuare si cel mai bun sa castige.

O zi buna,
[player]Motisor[/player]

motisor în data de 24.03. la ora 12:05
Astept raspunsul tau.

Multumesc

Judecatorul Ascuns în data de 24.03. la ora 12:16
bah vrajeala, moxtere vezi ca iei bataie.

motisor în data de 24.03. la ora 12:18
Ok. te sfatuiesc sa intri pe forumul extern ( ai butonas direct in stanga jos a ecranului) si sa te informezi cine este moderatorul acestei lumi si sa citesti la sectiunea Interviuri.

O zi minunata in continuare,
[player]Motisor[/player]



Un mic exemplu
 

DeletedUser

astept sa-mi spuneti nickurile voastre sa va dau discutiile mele cu ei de pe joc

ovello e id-ul meu de pe joc.

motisor în data de 24.03. la ora 11:46
Buna ziua,

Incepand de astazi voi face toate demersurile necesare pentru a improspata forumul extern al acestei lumi. Una din sectiunile forumului este si sectiunea Interviuri unde ati fost propus/ales pentru un interviu. Daca aveti placerea sa participati astept sa-mi raspunde-ti la acest mesaj pentru a putea sa incepem interviul propriuzis.
In speranta ca imi veti acorda acest interviu va urez spor la joc in continuare si cel mai bun sa castige.

O zi buna,
[player]Motisor[/player]

motisor în data de 24.03. la ora 12:05
Astept raspunsul tau.

Multumesc

Judecatorul Ascuns în data de 24.03. la ora 12:16
bah vrajeala, moxtere vezi ca iei bataie.

motisor în data de 24.03. la ora 12:18
Ok. te sfatuiesc sa intri pe forumul extern ( ai butonas direct in stanga jos a ecranului) si sa te informezi cine este moderatorul acestei lumi si sa citesti la sectiunea Interviuri.

O zi minunata in continuare,
[player]Motisor[/player]



Un mic exemplu

Irelevant. Cand te-ai autopropus sa fii moderator, ce ai crezut ca o sa faci? Si sa nu-mi spui ca numai (de) pe L22 primesti astfel de mesaje ca nu te cred. Si faci o greseala IMENSA: abordezi oameni care nu scriu pe forumul extern. Daca vrei sa eviti astfel de situatii, nu mai aborda decat persoane care stii ca au cunostinta de faptul ca esti moderatorul L22. Sunt foarte multi jucatori care nu intra pe forumul extern. Ei sunt ilustri anonimici si asa vor ramane. Nu ne intereseaza interviurile cu ei (vorbesc in numele majoritatii). [este de acceptat sa patesti aceeasi chestie o data, fie de doua ori, dar s-o patesti intr-atat de des incat sa te decizi sa renunti, deja inseamna ca faci o greseala si ca trebuie s-o intrepti; tu trebuie sa ai capacitatea de a depista care iti sunt greselile pentru ca pe viitor sa nu le mai repeti]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa facem altceva. va propun sa ne intalnim pe forum la o ora fixa si sa avem discutii libere pe genul interviurilor dar in direct. ce ziceti?
 

DeletedUser

hai sa facem altceva. va propun sa ne intalnim pe forum la o ora fixa si sa avem discutii libere pe genul interviurilor dar in direct. ce ziceti?

Ne aburesti? Ti-am dat nickurile noastre de pe joc. Asteptam mesajele promise :) Tu crezi ca noi avem timp de joc, de ore fixe? :)
 

DeletedUser

interviu postat recent. spor la lectura

va urma inca unu in 5 minute....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus