Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Interviurile astea sunt date la misto? Spun asta deoarece de fiecare data cand se face unul, mor de ras cum scriu. =))
 

DeletedUser

spune-mi cu ce nick joci pe 22 si iti trimit si tie setul de intrebari.
 

DeletedUser

Sunt jucator mic, deci nu ar interesa pe nimeni sa citeasca despre mine. Interviurile sunt facute pentru conducatorii de trib, nu pentru orice jucator, in fond...ei sunt cei care dau "fata" tribului.
 

DeletedUser

aici gresesti ... te astept sa-mi dai mesaj pe joc. am acelasi nick ca si aici...
 

DeletedUser

Multumesc de intentie, esti foarte draguta. Sunt prea mic pentru o lume "asa mare", deci raman la parerea mea. Stiu ca nu e frumos sa refuzi o fata, dar na...:).
 

DeletedUser

Interviurile astea sunt date la misto? Spun asta deoarece de fiecare data cand se face unul, mor de ras cum scriu. =))

lucky30 a raspuns foarte bine. Pe aceasta cale ii transmit felicitarile mele. Cel mai bun interviu de pana acum. Nu-mi dau seama ce nu ti-a placut la el.

Sunt jucator mic, deci nu ar interesa pe nimeni sa citeasca despre mine. Interviurile sunt facute pentru conducatorii de trib, nu pentru orice jucator, in fond...ei sunt cei care dau "fata" tribului.

Eu sunt interesat de un interviu cu Stephen Hawking. Motivul este critica adusa interviavatilor si, mai ales, daca critica lui se refera si la lucky30.
 

DeletedUser

Nu poti spune ca critica mea nu este "acoperita". Uita-te putin peste interviuri, daca ai avea putina cunostinta (si sunt convins ca ai) despre elementele de baza ale limbii romane, te-ai prapadii de ras la fel ca mine dupa un interviu. Facem abstractie ca suntem colegi in joc, vorbim in "afara" jocului.
 

DeletedUser

Nu poti spune ca critica mea nu este "acoperita". Uita-te putin peste interviuri, daca ai avea putina cunostinta (si sunt convins ca ai) despre elementele de baza ale limbii romane, te-ai prapadii de ras la fel ca mine dupa un interviu. Facem abstractie ca suntem colegi in joc, vorbim in "afara" jocului.

Eu sunt de acord ca yupartyzan a faultat limba romana la greu, dar eu vorbesc de lucky30. Mie mi se pare de bun simt interviul cu el.
 

DeletedUser

Sunt de acord cu tine, e cel mai bun interviu de pana acum, si nu spun asta pentru ca suntem colegi in trib, am zis ca facem abstractie de acest lucru. Pe langa cel mentionat de tine mai sus, mai exista unul care a facut-o de "oaie" rau de tot. lucky30 e barbat in toata firea, deci nu ma mira interviul cu el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt de acord cu tine, e cel mai bun interviu de pana acum, si nu spun asta pentru ca suntem colegi in trib, am zis ca facem abstractie de acest lucru. Pe langa cel mentionat de tine mai sus, mai exista unul care a facut-o de "oaie" rau de tot.

Asa este, mai este unul. Din pacate asta e nivelul copiilor de azi. Din cate am inteles are doar 16 ani si m-am obisnuit cu nivelul. Asta nu inseamna ca-mi convine.
 

DeletedUser16195

De ce oare peste tot pe unde ma uit , toata lumea se da mai rotunda , unii se dau mai romani decat altii si se cauta injosirea colegului de discutie ?!

Fratilor , este doar un joc si trebuie tratat ca atare , cei de la Bucuresti nu au cautat sa angajeze oameni de la NASA iar cei ce joaca acest joc o fac din placere , poate dupa o zi de munca , cauta sa se relaxeze nu sa gandeasca prea mult la ce scriu .... din cate vedeti joaca si copii , care nu au anii nostri de liceu,facultate s.a.m.d.

E un joc , nu o lucrare de doctorat (zic eu)

Pe orice thread te-ai uita , gasesti cel putin o postare a unui "dastept"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

as vrea un interviu cu heetche, sau cu xello5, sau cu xander.md. sau cu adisoryo11, mai sunt multi jucatori de exceptie in SH, foarte multi....
 

DeletedUser

pe mine ma intereseaza un interviu cu ovello (si printre intrebari cateva referitoare la L1 prima lume inceputa de el) :D
ar fi interesant de citit :)
 

DeletedUser

pe mine ma intereseaza un interviu cu ovello (si printre intrebari cateva referitoare la L1 prima lume inceputa de el) :D
ar fi interesant de citit :)

Sunt doua probleme aici:
1. Au trecut vreo 2 ani de cand m-am lasat, deci amintirile-mi sunt vagi
2. Nu exista interes pentru povesti de lumea 1 aici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus