Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33975

Nu neaparat asta activi vs activi pot castiga si cei mai multi.Cheia succesului unui trib este intemaietorul,intodeauna trebuie sa iti pui colegul sa face ce stie el mai bine.

asta e tare,vezi ca sunt multi care stiu sa faca si fara sa fie trasi de ureche :)) de multe ori am vazut ca intemeietorul sa fie tras de urechi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

totul tine de lucrul in echipa . La fotbal intodeauna antrenorul este schimbat la STEAUA pentru jocul prost al echipei . Sunt de parere ca conducatoul ( antrenorul ) are cam 50 % merit din succesul unui trib . Restul tine de echipa .
 

DeletedUser4920

haha frumos trogloditu ai o bere de la mine :)


Am net doar pe telefon mie greu sa fac vreun interviu sper ca in zilele astea sa rezolv problema asta.
 

DeletedUser

Bre Setzel , trezestete , a trecut si ziua barbatului , acum nu mai vad nici un motiv ca sa stai cu sticla de alcool langa tine:D
 

DeletedUser

Băi mortacine tu vrei interviu cand nu şti lega 2 cuvinte :p?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nervosule daca nu bagi lumea in seama si nu deranjezi pe alti tu nu te simti bine !
Din partea mea ai ignore . La fel procedasi si tu pe skype cu mine de dimineata .
 

DeletedUser

Buna ziua,

Acum aveti ocazia sa faceti propuneri pentru o serie de noi interviuri. Va astept cu propuneri.

O zi minunata,
Motisor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus