Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Demersurile vor fii incepute de maine si in functie de rapiditatea cu care imi vor raspunde intervievatii....
Nu depinde numai de mine :p
 

DeletedUser

Incepand de maine voi face demersurile pt interviuri. Daca se mai doresc si alte interviuri va astept cu propuneri.
 

DeletedUser

am eu o propunere. poate ar trebui sa faci cate un print screen zilnic la l22 si macar o data pe luna sa pui un .gif pt a vedea evolutia hartii. zic ca e mai interesant decat niste interviuri banale
 

DeletedUser8835

numai pe bloodyspuk sa nu-l intervievati...

Si nici pe dealicious ala...sunt sigur ca s-a gandit la delicious cand a pus nick-ul, dar nu si-a dat seama...; iar daca ii luati interviu, nu-i corectati ceea ce scrie, sa radem cu totii...
 

DeletedUser30928

Si nici pe dealicious ala...sunt sigur ca s-a gandit la delicious cand a pus nick-ul, dar nu si-a dat seama...; iar daca ii luati interviu, nu-i corectati ceea ce scrie, sa radem cu totii...


Stai tu ani buni in Cipru si apoi sa te vad cat de bine mai stii sa scrii in romana.
 

DeletedUser

Anunt important


Pentru ca s-au facut putine propuneri am luat decizia ca primii 20 de jucatori sa fie intervievati. Sper sa nu fiu refuzata in masa :p:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus