Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As propune pe primii 20 de la inamici invinsi ca agresori, sunt multe nulitati (asa zisi sefi de trib) in top 20 care si-au innobilat proprii jucatori din trib, care au renuntat la sate, asta in loc sa le imparta tribului egal...cred ca toti sunt de acord cu mine ca pot ajunge in top 20 punctaj toti oportunistii, pe cand cei din top 20 agresori, aia macar au facut si altceva,nu numai sa bata taleri.

Sau si mai bine interviu cu cei din top 10 agresori si top 10 aparatori, e o smecherie sa ajungi in acel top, indiferent care din ele, denota ceva experienta atat in atac cat si in aparare.
Inamici învinşi

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 D4alicios [[H]] 4,72 Mio.
2 Inglorius [[H]] 4,24 Mio.
3 codrii [FH] 4,06 Mio.
4 lotus77 [[H]] 3,90 Mio.
5 xander.md [-SH-] 3,64 Mio.
6 yupartyzan [MIT] 2,94 Mio.
7 nevenever [SKIN] 2,88 Mio.
8 estamel [-SH-] 2,62 Mio.
9 xHaDeSx [InSaNe] 2,57 Mio.
10 citu [SH] 2,54 Mio.

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 claudius93 5,04 Mio.
2 ionut877 [ARMADA] 4,88 Mio.
3 leulgreu [MIT-C] 4,31 Mio.
4 n o o b - z o n e e [SKIN] 4,21 Mio.
5 princess elcy [[HAC]] 4,10 Mio.
6 wolfy84 [SR] 3,85 Mio.
7 motosel [NMS] 3,70 Mio.
8 EraYoZe2010 [SKIN] 3,60 Mio.
9 jwst [SR] 3,56 Mio.
10 otegrupcos [THOR@] 3,54 Mio.


Cell putin, cei de mai sus au ceva in comun cu jocul, nu ca "maestrul" yuso care saracu este nevinovat, nici el nu intelege prea multe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca nu s-a propus am intervenit eu. Dupa primul set de intervievati vor urma si altii :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21870

draga mazarica....daca stau sa caut si la tine in trib voi gasi cu siguranta cativa "oportunisti"....dar cum sigur stii(ca un jucator cu experienta ce esti-sau doar te declari) acesti "oportunisti" sunt cei care fac "treburile murdare"(innobilarile interne-atat blamate de unii) si sprijina granita cu trupele care rezulta din acele sate."triburile" este un joc de echipa.asemanator cu footbalul.75% muncitori si 25% vedete.fara muncitori ce s-ar face vedetele?gandeste la asta inainte sa acuzi data viitoare......
 

DeletedUser

maine noapte dupa ora 00.00 va fii postat alt interviu :p
va stept la o noua lectura nocturna ..
 

DeletedUser

Un alt razboi care a aparut de curand este cel care baieti din tribul SKIN incearca sa il poarte cu noi . La ora 4 noaptea ne-au declarat razboi si apoi au lansat atacurile . In acest trib fac parte o mana de prieteni care joaca binisor , dar chiar ieri mi-am schimbar parerea despre ei . Mai multi jucatori din tribul meu care au sate la granita cu ei au primit mesaje de la conducatorul celor din SKIN ca sa plece la ei . Acesta le promite marea cu sarerea , le spune ca in tribul dusman curge laptele si mierea . Parca e campanie electorala
Jucatori din tribul skin ne dclara razboi colegilor mei si pentru ca ei aveau planuri de razboi de zile bune au reusit sa sustraga rapid 20 de sate . Un pic de pregtire facuram si noi in urmatoarele 24 de ore de la declararea razboiului si reusiram sa oprim inaintarea , pregatim contraatacul . Acum urmatoarea tactica a dusmanilor care nu imi place este cea de momire a jucatorilor nostri la ei in trib , pentru ca nu pot sa mai avanseze se incearca o aducere a altor jucatori la ei in trib ca sa poata sa ne atace .
Le doresc succes , sunt cu ochi pe ei . Cei care sunt prinsi ca dezvaluie informati la dusmani , sau care se gandesc ca vor sa shimbe tribul si sa atace ceilati colegi cu care au jucat luni bune si le-au dat sprijin vor fi inobilati intern ."


bag de seama ca ,din tot interviul, asta-l arde cel mai tare pe yusopartizan.In acest trib fac parte o mana de prieteni care joaca binisor ...Jucatori din tribul skin ne dclara razboi colegilor mei si pentru ca ei aveau planuri de razboi de zile bune au reusit sa sustraga rapid 20 de sate ...Acum urmatoarea tactica a dusmanilor care nu imi place este cea de momire a jucatorilor nostri la ei in trib.


din asta eu as desprinde increderea ca MIT sunt un trib unit, pregatit si corect.
 

DeletedUser34425

ce inaintare au oprit astia?
tot ce a fost atacat s-a innobilat.....si apoi i-ati concediat:)
 

DeletedUser

draga mazarica....daca stau sa caut si la tine in trib voi gasi cu siguranta cativa "oportunisti"....dar cum sigur stii(ca un jucator cu experienta ce esti-sau doar te declari) acesti "oportunisti" sunt cei care fac "treburile murdare"(innobilarile interne-atat blamate de unii) si sprijina granita cu trupele care rezulta din acele sate."triburile" este un joc de echipa.asemanator cu footbalul.75% muncitori si 25% vedete.fara muncitori ce s-ar face vedetele?gandeste la asta inainte sa acuzi data viitoare......

Sper sa nu te deranjeze daca isi spun ca esti paralel in ceea ce ai scris mai sus, nu are nici un pic de legatura cu ce am scris eu in post, ori nu intelegi ce scriu, ori ai probleme de coordonare a neuronilor ca sa si gandesti, atunci cand incerci sa raspunzi la un post, si incepe sa iti fuga mintea prin balarii si postezi ceva ce nu are nici o legatura....

NU am spus ca la mine sunt sau nu sunt oportunisti, nu asta ma intereseaza.
NU am scris/spus nicaieri ca as fi jucator cu experienta.
NU am scris nicaieri ca jocul triburile nu este unu de echipa, din contra, repeti exact ce am scris eu prin alte posturi punand cuvintele mele in gura ta...sper sa fie doar atat.
Nu am acuzat pe nimeni de nimic....stau si ma intreb daca ai mai mult de 14 ani si intelegi limba romana??

AM SPUS ASA: Sa se ia interviuri celor care JOACA pe aceasta harta si au ceva de spus, nu mokangiilor sau "muncitorilor" care stau si asteapta innobilari interne sau mai mult, dau afara jucatori ca sa aiba ei ce sate sa ia usor si fara efort, DACA te simti cu musca pe caciula, stai in banca ta MUNCITORULE ia tu sate moka si sprijina granita ca pari sa fi noob prin postari, de fapt nu pari, sigur esti.

In legatura cu interviul, SH ii bate pe MIT de le sar capacele, faptul ca recrutam....cred ca e deja penibil sa ii reamintesc ca am recrutat 5 jucatori si asta pentru ca si EI si-au dorit in primul rand, si pe urma noi, ca sa facem echipa impreuna, vreau sa il rog pe yupartizan sa incerce si el sa recruteze jucatori din SH, ba chiar le poate da cate o invitatie la absolut fiecare, poate asa o sa inteleaga 1. ca nimeni din SH nu va pleca in MIT si 2. ca nimeni nu face recrutari cu forta, ci pur si simplu oamenii ALEG sa plece dintr-un trib prost intr-unu mai bun, iar un trib prost, inseamna o conducere/organizare slaba, TOM daca nu fuziona cu MIT, acum nu mai exista, TOM a fost invins de catre noi, exact cum MIT spun ca au invins RS-ul, ca MIT sa mai poate exista pe harta peste cateva luni va trebui sa faca o a doua fuziune cu H, si astfel sa mai poate continua cei cativa ramasi din vechiul trib, iar asta dragii mei, se traduce in a fi un trib slab, cu conducatori care nu au nici o treaba cu diplomatia, harta, organizarea, si multe altele care nu se pot invata peste noapte....yupartizan spune ca noi recrutam din MIT, dar el nu spune ca TOM au fost recrutati de legend, prin aceasta unire sperand sa poata inchide sau fugi de razboiul cu noi....asa cum era denumit topicul SH vs TOM, asa trebuia sa ramana, eu am declarat razboi TOM, stiu eu bine cine sunt acei membri din TOM, iar in curand nu veti mai gasi unu pe harta, toti au fost sau vor fi scosi unu cate unu.

Va urez wekend placut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mazareverde , fugi repede la congelator , incepe sa ti se dezghete creierul , si simt miros de stricaciune :D
 

DeletedUser

Mihaela la cine i-ai luat interviu : ))))

Cred că scria cu google translate : ))
Nu prea are sens interviu cu mortaciunea1 : )) Nu are nimic de zis interesant sau ceva care să te intereseze în fine : )) Amuzant
Păcat că nu mai am mesaje cu mortaciunea1 de pe lumea 21 să aveţi de ce să vă amuzaţi ; ))
 

DeletedUser

S-a postat decat un interviu si s-a inceput cu depasirea unor reguli deja cunoscute pentru voi?
Sincer nu tin partea nimanui dar cred ca ma vad nevoita sa iau masuri in caz de se ajunge la discutii aprinse si jigniri la persoana.


Reamintesc:

"1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"."
 

DeletedUser

Propuneri:

1. mazareverde (nu mai fi si tu Gica-Contra :p)
2. xander.md
3. estamel
4. adisoryo11
5. xello5
6. Heetche
7. 3jram

Performantele acestor jucatori sunt cu atat mai de apreciat cu cat sunt jucatori care au inceput tarziu jocul.

Cu ocazia asta doresc sa fac un apel la toti jucatorii care posteaza pe forum: oameni buni, nu mai faultati limba romana, mai puneti mana pe o carte :p
 

DeletedUser28540

tiganu isi lauda marfa,de ce nu propui si jucatori din alte triburi???

cum ar fi radu123456,sa va explice cum sa batut el cu inobilarile externe,ce razboi dificil a dus cu ele:rolleyes:
 

DeletedUser

tiganu isi lauda marfa,de ce nu propui si jucatori din alte triburi???

cum ar fi radu123456,sa va explice cum sa batut el cu inobilarile externe,ce razboi dificil a dus cu ele:rolleyes:

Ph'ãntr'hu c'hã n'hu-i ch'un'hosc, m'hânch'atz'ash'... sh'hi nh'u sh't'hu'u c'hâ'tz'îs dh'ã buni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus