Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

uitati ce face scarface . intra in mit , poate vrea sa atace din interior . asta cred ca-i tehnica noua de razboi :eek:
 

DeletedUser

la cine te mai referi auras?

si tu scaraface ce razboi mai pregatesti:))
cica aduce finalul mit-ului si el intra in mit:))

la toate nulitatile care ies pe extern si spun ca o sa rupa si o sa inobileze cand defapt ei si toti prieteni lor virgini mentali schimba tabere. lipsa de caracter si coloana vertebrala. macar stergeti postarile trecute in care rupi si tai in toate partile.
 

DeletedUser20120

din cate vad...dragul/a nostru admin/a a intervievat exact pe cine nu am propus noi :|

sper sa nu ma insel.
 

DeletedUser

dupa ce afli ca unii sunt prieteni cu admini si iti zic asta in fata...mai bine te alaturi sau dai stergere cont
 

DeletedUser

mai bine stai in banca ta si planifica atacuri in continuare..abia acum am vazut ce fel de jucatori sunteti..o parte...
 

DeletedUser

o nuuu sa nu imi zici ca ataca tradatorii.... vai ce oameni.. nu stiu cum se suporta pe lumea asta
 

DeletedUser

2x Apărătorul zilei
Ai învins în 25.03.2011, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (231.239 de trupe)!

asta zice destul de multe..si atunci cand cei din trib(skin) nu te ajuta pentru ca e o perioada mai naspa...nu prea am avut ce face..si m'am adaptat...
 

DeletedUser

scaraface in locu tau nu as mai comenta ,poate postez toate msg care le ai dat in disperare azi.
cum iti place tie sa umbli cu tot felul de prostii, sa te faci ca le stii tu p toate, ca esti marele conducator.
daia ai intrat zilele astea in disperare pe mai multe conturi.
ramai sanatos in MIT ,a si vezi poate inveti si tu sa folosesti scripturi din alea ilegale ca ei:))

Scarface165 în data de 05.04. la ora 09:44
da..si ei mi'au confirmat ca joaca cu scripturi ilegale...majoritatea iti pot baga sprijin in aceeasi fractiune cand dai si tu atac


Scarface165 în data de 04.04. la ora 23:37
am ** putin cu yuso..ca ne'a cam blocat in zona asta pe cei care am intrat aici..si a zis daca vreti un pna...

Scarface165 în data de 04.04. la ora 23:40
renuntati la pna cu amigos..si faceati cu astia..si reveneam si eu..si era cam la fel ca inainte..razboi cu thor si zeii..fara mit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34425

scaraface in locu tau nu as mai comenta ,poate postez toate msg care le ai dat in disperare azi.
cum iti place tie sa umbli cu tot felul de prostii, sa te faci ca le stii tu p toate, ca esti marele conducator.
daia ai intrat zilele astea in disperare pe mai multe conturi.
ramai sanatos in MIT ,a si vezi poate inveti si tu sa folosesti scripturi din alea ilegale ca ei:))

Scarface165 în data de 05.04. la ora 09:44
da..si ei mi'au confirmat ca joaca cu scripturi ilegale...majoritatea iti pot baga sprijin in aceeasi fractiune cand dai si tu atac


Scarface165 în data de 04.04. la ora 23:37
am ** putin cu yuso..ca ne'a cam blocat in zona asta pe cei care am intrat aici..si a zis daca vreti un pna...

Scarface165 în data de 04.04. la ora 23:40
renuntati la pna cu amigos..si faceati cu astia..si reveneam si eu..si era cam la fel ca inainte..razboi cu thor si zeii..fara mit


nu-l mai baga in seama...nu merita sa-ti pierzi timpul cu el
 

DeletedUser

nu cred ca are rost sa ma cobor la nivelul tau..dar
DeadlySin în data de 04.04.2011 la ora 19:02 Citat
iptana a intrat ca i am zis eu cu razacu.
sa stea acolo pana isi reface apararea.
altfel nu intra:)
asa se joaca acum?bagati jucatori in alte triburi ca sa se refaca complet...si dupa ii luati inapoi?ziceati de cativa ca am fugit in marea albastra?voi ce ati facut acum?..alianta cu toata harta:)))
Aliati
THOR
THOR@
THOR 1
THOR~H
S*69
FH

Pact de neatacare (PNA)
AMIGOS
InSaNe

Dusmani
MIT
MIT-A
MIT-C
JUMONG

bine ca i'ati pus pe jumong la dusmani de temut
 

DeletedUser34425

nu cred ca are rost sa ma cobor la nivelul tau..dar

asa se joaca acum?bagati jucatori in alte triburi ca sa se refaca complet...si dupa ii luati inapoi?ziceati de cativa ca am fugit in marea albastra?voi ce ati facut acum?..alianta cu toata harta:)))


bine ca i'ati pus pe jumong la dusmani de temut


din cauza asta nu mai sti pe la cine sa te milogesti..si pe ce conturi sa intrii ca sa vezi ce se mai intampla?
 

DeletedUser34425

tot bati campii pe aici ca nu ai fost ajutat...ai pus pe forum ca ai invins nu stiu cati inamici....nici macar nu ai fost atacat....nu te mai caca pe tine atat....mereu unde ai avut nevoie de sprijin ti-a trimis toata lumea
 

DeletedUser

ma refer cand am fost lasat sa ma descurc cu nu stiu cate sittere...si unii din skin..nu dau nume(persoane importante) au zis ca nu isi risca satele ca sa imi dea sprijin la granita...decat asa colegi...mai bine in MIT..

bine..e adevarat..am tot respectul pentru 2 jucatori din skin(turnesol,rAz4cs)..ei macar m'au ajutat mereu si s'au tinut de cuvant...restul se aseamana cu numele tau
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus