Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

tu la care dintre puncte te regasesti??
Si nu iti fa tu problema...sunt mai mult decat relax....in comparatie cu altii eu cand am dat stergere...nu am mai revenit pe lumea unde am dat.si nici nu am jucat pe alte conturi...
Cand zici ca te lasi te lasi cu totul...
Ce imi place?!?!E ca incercati incontinuare sa gasiti motive....dar nu prea sunt.
Mai era cineva care a zis:" Ciocu mic,acum noi suntem la putere"
Nu imi place sa o zic,dar incearca sa nu te mai dai ceace nu esti.....nu in fata noastra.
Chiar sunt satul de falsi in viata reala...incearca sa iti dai jos masca asta de invincibila,doar findca ai dat stergere....
Ai dat?Ai pierdut...nu stiu daca se intampla si daca ramaneai acelasi lucru(asa de repede)dar se intampla odata si odata...
Tineti parerile personale vis a vis de alti playeri pentru tine...vremea voastra a trecut....sfaturi si sugestii acceptam pe alta lume.
In rest ramanem prieteni si discutam ce vrei tu in alta parte.
 

DeletedUser

ralf...relax...zici ca esti constipat...ai scapat de cir...
Am facut o gluma...
In general nu exista vedete in jocul asta ,nu este vorba numai de L14.In jocul asta pot fi:
1.copii teribilisti,copii care nu sunt ceea ce vor ei sa fie in viata reala si aici vor sa isi creeze imaginea perfecta a "EU-lui"
2.oameni plictisiti de viata,de job-ul lor,cu prea mult timp liber deoarece nu au un job solicitant si care sa le dea satisfactie
3.femei care nu sunt multumite de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
4.barbati care nu sunt multumiti de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
5.si oamenii normali,numiti noobi care nu isi bat capul cu jocul asta sa afle cat mai multe despre el
Vedete nu sunt si inafara de punctul 5 ,toti sunt oameni cu diferite complexe.

Acum nu stau sa spun de fiecare jucator carui tip apartine,nu e frumos din partea mea...insa sunt sigura ca fiecare se regaseste in una din cele 5 tipologi de jucatori de triburi.

Eu sunt la 5 si sa zic 4. :D Tu esti la 3 !?
 

DeletedUser

ralf...relax...zici ca esti constipat...ai scapat de cir...
Am facut o gluma...
In general nu exista vedete in jocul asta ,nu este vorba numai de L14.In jocul asta pot fi:
1.copii teribilisti,copii care nu sunt ceea ce vor ei sa fie in viata reala si aici vor sa isi creeze imaginea perfecta a "EU-lui"
2.oameni plictisiti de viata,de job-ul lor,cu prea mult timp liber deoarece nu au un job solicitant si care sa le dea satisfactie
3.femei care nu sunt multumite de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
4.barbati care nu sunt multumiti de viata lor sexuala si se refugiaza in joc
5.si oamenii normali,numiti noobi care nu isi bat capul cu jocul asta sa afle cat mai multe despre el
Vedete nu sunt si inafara de punctul 5 ,toti sunt oameni cu diferite complexe.

Acum nu stau sa spun de fiecare jucator carui tip apartine,nu e frumos din partea mea...insa sunt sigura ca fiecare se regaseste in una din cele 5 tipologi de jucatori de triburi.


te`ai exprimat gresit! voi ati scapat de ralf nu ralf de voi :p


eu sunt 1 si 4 :))
 

DeletedUser

lasa-l Ralf, ca stie f bine, numai ca i-a zburat gandul la alte cuvinte cu lu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus