Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

Interviu ipoteric Brago


Cheles:M-am gandit ca daca tot am facut interviu cu atatia jucatori sa va iau si dv un interviu, ce spuneti?
Brago: BUNA ZIUAAAAA!! Era si timpu'..eu ...eu care sunt miezu din legion..
Cheles:Cum v-ati gandit sa va petreceti weekendul?
Brago: Bai tu vorbesti serios pe mine intreaba-ma de triburile nu de weekend ce e aia ?normal ca o sa incerc sa mai readuc statistica
la normalitate cumva.. sa pot vorbi iarasi pe extern ca mi-a inchis gura orochimaru ala ..ah ce l-as ataca sa ii iau asa un sat doua ..pfff gata am o revelatie!!!
Cheles:Spuneti , spuneti repede sa nu uitati.
Brago:O sa ii scriu mosului sa imi zica cine e cheles..daca nu imi zice la cadou nr doi o sa ii cer pna cu TSF
Cheles: ar fi un cadou frumusel al doilea..dar eu il cunosc pe mosu asta..si mi-a zis ca v-ar da o fuzionare cu ei cu conditia sa cedati satele celor de acolo mai vechi,
dupa ce intrati si te lasa si pe tine cu un sat.
Brago: Ia zii baaai asta de unde il stii tu pe mosu, cum il mai cheama (numele de familie)?
Cheles:Mos connecter
Brago:pfff asta pana in Laponia a ajuns ..a nobilat si Laponia deci...
Cheles:ce parere aveti de TSF?
Brago:ce sa am...parerea mea...parerea mea e ca o sa sparge.o sa rupem o sa innobilam
Cheles : pai cum?
Brago:Cuuum? ..pff ce prostie...si ma gandeam ca acum am timp de interne si eu ..sa revenim:
Tsf-ul...hm..ce mai ala e trib...legion e trib ..o sa ii batem pe toti ..strategia mea e sa ies pe extern si sa ii plictisesc pe toti pana se lasa de joc.
Pe acvila o sa incerc sa il bag la interne...iar daca nici asa nu merge o sa pierdem sate pana ajungem la moral mic pentru Tslf ca sa le tocam atacu pe moral mic.
Cheles: Da ,dar totusi am inteles ca ati fi vreut un pna ccu cei din Tsf ba chiar o alianta e adevarat?
Brago: Da de unde ai auzit mai ???..aa am uitat ca il stii pe mosu , pai da asa e..dar si-au dat seama ca noi avem o mie de fete si le-am intoarce spatele imediat,
la cea mai mica minciunica din partea mea...si ne-au refuzat
Na acum o sa incercam sa tinem lumea aproape de monitoare pe perioada asta de care zici tu cum i-ai zis?
Cheles: Razboi?...
Brago: Asa asa.. da poate furam si noi un sat ceva... sa sa sa ies repede cu cu o statistica sa ii fac necaz lui orochimaru ala si cum ii mai zice, apropo de la ce o veni orochimaru?
Cheles: Pff (in gandul lui cheles trec o mie de faze prin care palma lui loveste pometul lui gabelu)..ai auzit de star wars?
Brago:Star wars zici ...stai (google)aa e viermele ala urat...da da ce sa vad pai eu nu ma uit la asa ceva,
ma mai uit pe la tv doar la OTV si TARAF in rest cand am timp la tanar si nelinistit dar majoritatea timpului mi-l petrec pe Triburile.ro
foarte tare jocu ai auzit de el ?
Cheles: Omule pai noi ce vorbim?
Brago:AA da da ..ma gandeam la un plan de aparare pentru Legion impo tsf-ului...da..bine deci triburi fericite si un server nou mai bun si mai prosper.
Ma intorc la ai mei colegi sa mai dau cativa pe afara saii bag la loc si sa ii nobilez intern ..muhaaha haa ha ha
Cheles: O zi buna va doresc
Brago: Ce e aia o zi buna?...atunci cand iau un sat de la TSF ??
Cheles ramane uimit si ii vine sa il dea afara in suturi pe brago,dar se abtine si pleaca

Sper sa va place..o sa mai vin cu alte interviuri
 

DeletedUser5809

Se aproba ca forma de spam si propaganda, atata timp cat nu sunt insulte in aceste interviuri si se mentine un ton civilizat. V-as ruga sa puneti in post la inceput sau la sfarsit ceva genul, acesta este un pamflet si ar trebui tratat ca atare, daca intra cineva aici sa nu zica ca este un interviu adevarat.
 

DeletedUser

cand la pus prima data pe cel cu batissta eu chiar am crezut ca e adevarat =))
 

DeletedUser

Acum serios, noi n-am mai vazut interviu de 4 luni. :( Chiar nimic, nimic !?
 

DeletedUser18063

Spera sa va ia cineva voua sau macar la unul dintre voi,dar asa cum se observa,nici aici nu sunteti credibili...
 

DeletedUser

Lui Brago sa ii faca! cred ca il buseste rasul pe jackass de ce prostii zice:))


te provoc jack :D
 

DeletedUser36603

nu poate sa ii ia lui Brago ca omul este prea ocupat si nu are timp de asa ceva
sta si urmareste decaderea lui batistutza si se inchina cu amandoua mainile in timp ce se roaga sa reziste ala cat mai mult ca sa mai stea si el pe L14 :)) :)) :))
 

DeletedUser5809

Ok ok, imi fac timp maine sa fac intrebarile si sa i le trimit lui Brago.:D
Daca aveti anumite intrebari mai picante care vreti sa i le pun, aveti timp pana maine sa le postati aici sau sa imi trimiteti msg privat cu ele.
 

DeletedUser36603

nu are rost,zic eu!
incearca te rog sa ii pui intrebari cat mai simple.....oricum se va uita la ele ca Mutu la Piturca :D
preferabil sa il intrebi cum il cheama,ce varsta are,nationalitate,si sa ii multumesti frumos pt timpul acordat
 

DeletedUser

Bine zis c0rtez :))

oricum ii pune 2-3 intrebari si asteapta 2-3 ani sa raspunda!
 

DeletedUser5809

Ii trimit toate intrebarile si imi trimite el raspunsurile cand sunt gata, nu trimit o intrebare, astept sa raspunda sa trimit pe cealalta.
 

DeletedUser

credeam ca stai de vorba cu el :D


e mai bine asa...nu pierzi vremea dar ai de asteptat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus