Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu nu-l cred pe ramos cand zice ca joaca 1-2 ore pe zi.E imposibil,avand in vedere are peste 400 de sate si mai e si strategul tribului G0D.Mi-e imposibil sa cred ca reuseste sa se ocupe in aceste 1-2 ore de toate cele 400 de sate ale sale si in acelasi timp sa gestioneze si strategia tribului.Mai ales ca acum se afla si in plin razboi.
 

DeletedUser

Eu nu-l cred pe ramos cand zice ca joaca 1-2 ore pe zi.E imposibil,avand in vedere are peste 400 de sate si mai e si strategul tribului G0D.Mi-e imposibil sa cred ca reuseste sa se ocupe in aceste 1-2 ore de toate cele 400 de sate ale sale si in acelasi timp sa gestioneze si strategia tribului.Mai ales ca acum se afla si in plin razboi.

Subscriu :) Dar cum ar fi fost sa zica (,) ca joace 4-5 ore? :p Tre' sa dea bine la public. Zic asta dincolo de faptul ca imi place de el ca om si jucator (din ce am vazut pe forum). Sper sa nu ma dezamageasca acuma dupa ce l-am criticat :p :))
 

DeletedUser

Eu nu-l cred pe ramos cand zice ca joaca 1-2 ore pe zi.E imposibil,avand in vedere are peste 400 de sate si mai e si strategul tribului G0D.Mi-e imposibil sa cred ca reuseste sa se ocupe in aceste 1-2 ore de toate cele 400 de sate ale sale si in acelasi timp sa gestioneze si strategia tribului.Mai ales ca acum se afla si in plin razboi.

Am acces la internet si la facultate si la servici si peste tot si mai arunc cate un ochi pe triburi din cand in cand + seara stau o ora intreaga deci cam in marja 1-2 ore per total :)
Foloseste scripturile de recrutare sa vezi ca termini cu toate comenzile din sate in nici 5 minute
PS: nu trebuie sa ma crezi
 

DeletedUser

Am acces la internet si la facultate si la servici si peste tot si mai arunc cate un ochi pe triburi din cand in cand + seara stau o ora intreaga deci cam in marja 1-2 ore per total :)
Foloseste scripturile de recrutare sa vezi ca termini cu toate comenzile din sate in nici 5 minute
PS: nu trebuie sa ma crezi

Sa zicem...Nu uita ca te laudai cu nopti petrecute pe skype cu discutii despre triburi.Sau socotesti doar orele pe care le petreci in timpul zilei?In fine,e mai putin relevanta chestia asta.E problema ta daca ai mintit.Oricum ma bucura sa aud faptul ca mai faci si altceva in afara de triburi(nu sunt ironic).La cat esti de dedicat ma asteptam sa fi toata ziua on ;)
 

DeletedUser

Noptile pierdute pe skype sunt la ofensive :), 3-4 zile pe luna i`mi permit si eu un sacrificiu
 

DeletedUser9398

*** a ajuns si ramos la interviuri e clar.,....

app ms de publicitate :))
 

DeletedUser32108

Da, mare jucator, daca si intr-un interviu minti e clara treaba, tot respectul meu lui misu viteazu, dark1one, profa Maria, sir soreen, mesteruuu, alizeea si celorlalti fosti sau actuali jucatori. In rest despre cei genul ramos sau god hades ati facut o alegere proasta sincer, 2 persoane care mint pana la refuz nu se considera ca ar avea ce invata si cei noi, mai aveati sa-i luati interviu lui urssmircea si era tacamul complet. :)
 

DeletedUser

EU inteleg ca sunteti rautaciosi dar deja cred ca aveti o obsesie pt mine :) poate v`au invatat cei din skin acuma daca tot am vazut ca au accesat forumul l14
 

DeletedUser32108

Fugi cu cercul te rog, nu face nimeni obsesie pentru tine pentru ca in primul rand nu avem de ce, dar faptul ca minti pana si intr-un interviu denota ce fel de om esti, adica mai mult de 2 lei nici nu meriti.
 

DeletedUser

Toti cei care ati comentat aici in afara subiectului ati primit warn...aveti rubrica de spam alaturi, folositi-o cu incredere si fara sa faceti reprosuri in viata reala!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

oana felicitari pentru interviu...A fost cel mai complet pana acum...

Fac si eu o sugestie...urm interviu sa fie facut lui ValabiluTheemma
 

DeletedUser18063

este cel mai monoton si insipid interviu de pana acum,gen "Hai sa ne laudam" cei mai buni cei mai cei...jenant,nimic la obiect,nimic la moment...
Inca ceva,banuiesc ca Wanna are un prieten si vrea sa il bage la inaintare,ceace pe noi(majoritatea)nu ne intereseaza.Cred ca nu e un program de reclame gratuite aici,sau este??.

NU ma intereseaza sincer pe cine invitati la INTEVIU,dar macar daca vorbesc si raspund ceva ce duce inspre plictis incercati sa impingeti interviul prin intrebari spre altceva care sa starneasca si curiozitatea de a citi si a altor playeri din alte triburi,fiindca un interviu de acest gen nu se face doar spre a face reclama unui trib si a citi doar cei din tribul respectiv,vor sa se laude intre ei sa isi faca topik separat.
E CEL MAI MONOTON SI INSIPID INTEVIU.
 

DeletedUser13362

Decat un interviu plin de minciuni mai degraba unul plictisitor domnul meu.
 

DeletedUser18063

Iti recomand "Invatati Limba Finlandeza fara Profesor" cred ca ai sa ai mai multe satisfactii.:mad::(
 

DeletedUser13362

Eu te invit sa inveti impreuna cu flacaii din G0D limba romana ca si tu ai cateva greseli gramaticale, lasati alte limbi atata timp cat dvs nu stiti cand se scrie impreuna sau dezlegat.


O seara placuta in continuare.
 

DeletedUser18063

vezi dumneata scris in dreptul numelui meu pe L14,GoD??Te inteleg ca iti aperi "colega"dar asta nu inseamna sa promovam pe forum lauda de sine si pupincurismul(scz)
 

DeletedUser

Mai bine ati lua interviuri de la cei care sunt in razboi pe aici. Momentan cel mai activ razboi este SH TSF.

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor
Rang Numele tribului Cucerit
1 *The Strong Family* 384,34 Mio.
2 Silent Hunters 343,97 Mio.

Fara suparare, dar daca o tineti tot asa cu povesti despre prietenie, o sa ne plictisiti teribil.

patnosky fara suparare, dar ar trebui sa se propuna o regula gen : Urmatoarea persoana intervievata sa fie din alt trib, si daca se poate, sa nu se repete aceleasi 2 triburi.
 

DeletedUser9398

darco fratioare...doar am facut o propunere...din cate am vazut mai sus...acesta a fost primul interviu luat vreunui membru CIRC.....au fost luate interviuri si jucatorilor din triburile SH si TSF....

*** va deranjeaza interviurile tribului CIRC...o sa le propun colegilor sa nu mai raspundem acestor interviuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus