Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ralf ,Legea talionului iti spune ceva?Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.
Ati luat sate de la lord andrey. ,am luat sate de la FAME,simplu nu?Am luat aproximativ de la FAME acelasi numar de sate cate a luat FAME de la lord andrey.
Si in legatura cu faptul ca tu nu ai atacat cir decat sa recuperezi satele TW Stats te contrazice ,nu eu http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...14031&pn=5&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

PS:nu aveam cum sa opresc cir pentru ca voi ati vrut razboi cu ei...acum ce trebuia sa faca cir?Sa se uite cum este atacat?

elena satele mele ...de lord ..unde sunt acum ??sunt tot la el si nu l am atacat sa mi le iau inapoi ...daca tot o dam in tiganii din astea ieftine...si inca ceva seby pritenu tau da e ..dar nu a fost atacat de cir ptr k avea majoritatea trupellor la tine ..sa te sprijine sa ti aperi satele asa ca mai bine ciocu mic asa cum ni l am tinut si noi ...si ne am facut ca nu vedem
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

normal ca avea sprijinul la mine,seby este singurul om care nu a vrut razboi vreodata cu cir,singurul care s-a impotrivit razboiului cu cir cel mai mult din fame...asta pana cand s-a saturat de voi si de dorinta voastra de razbunare si de joc si de tot
 

DeletedUser

off doamne cand te vad cat de corecta te dai ...si cum incerci tu sa ti cladesti asa o imagine de ingerasa ..mai lasa ma cu povesti din astea ca deja m am saturat de contrazicerile tale o sa ajungi sa nu mai stii ce si cum sa spui ..cand e laie nu e balaie cand e balaie nu e laie
 

DeletedUser

si apropo...ia spune de ce l-ai concediat pentru cateva minute pe seby acum ceva timp?
Eu stiu de ce:ca nu aveai incredere in el(in cel pe care il considerai prieten) credeai ca este altcineva pe cont,ca a dat contul pentru ca nu citea mesajele.Pai era la mintea cocosului ca nu era altcineva pe cont ,ca daca era altul fi sigur ca citea toate mesajele si circularele sa afle cat mai multe.Plus de asta eu cred ca exista mess,skype,numar de telefon al lui seby,puteai foarte usor sa dai de el si sa il intrebi de ce nu citeste mesajele pe joc nu sa il concediezi.Nu asta se face la prieteni...asa ca nu mai imi da mie lectii de prietenie
 

DeletedUser

si apropo...ia spune de ce l-ai concediat pentru cateva minute pe seby acum ceva timp?
Eu stiu de ce:ca nu aveai incredere in el(in cel pe care il considerai prieten) credeai ca este altcineva pe cont,ca a dat contul pentru ca nu citea mesajele.Pai era la mintea cocosului ca nu era altcineva pe cont ,ca daca era altul fi sigur ca citea toate mesajele si circularele sa afle cat mai multe.Plus de asta eu cred ca exista mess,skype,numar de telefon al lui seby,puteai foarte usor sa dai de el si sa il intrebi de ce nu citeste mesajele pe joc nu sa il concediezi.Nu asta se face la prieteni...asa ca nu mai imi da mie lectii de prietenie

ptr incativitate
 

DeletedUser

si asa usor spui,asa faci la prieteni?Ce ar fost sa concediez eu acum pe webis de exemplu ca a fost zilele astea pe rosu?In puii mei,daca iti este prieten iei telefonul,il suni,poate omul are probleme,poate este in spital,doamne fereste nu il concediezi ca pe ultimul jucator
 

DeletedUser18063

normal ca avea sprijinul la mine,seby este singurul om care nu a vrut razboi vreodata cu cir,singurul care s-a impotrivit razboiului cu cir cel mai mult din fame...asta pana cand s-a saturat de voi si de dorinta voastra de razbunare si de joc si de tot

total eronat.....ia intreabal pe seby de ce nu a venit cu voi in Cir ??si pe el si pe Simona...
Asta ca sa vezi ca acum chiar o intorci ca sa pici tu in picioare.
Iar Seby nu tia trimis trupele ca sa te aperi de noi,tia trimis trupele ca sa te aperi de Circ...deci elena,la faza asta laso balta.
Inteleg unele chestii dar cand deja incurci inelarul cu aratatorul pici in penibil si e jenant.
sa iti spun ce mia zis mie ultima data la telefon....???
Sa o lasam balta,te inteleg,neai promis ceva si ca deobicei nu teai putut tine de cuvant,dar TE ROG,nu rastalmacii faptele altui prieten,stim toti de ce nu a vrut seby in cir,nu pentru ca nu a vrut razboiul cu CIR...nici decum asta.
Laso balta....
Si afla ca nu sa saturat de dorinta noastra de razbunare sau de noi,sa saturat de promisiuni care nu au fost tinute de planuri si alte idei pe care nu doar noi leam pus la punct,si ghici de catre cine.
Daca ai fi fost chiar atat de corecta si cinstita cu cei pe cate tu iai considerat prieteni trebuia sa spui demult,FOARTE DE DEMULT,ca nu mai vrei sa ne tinem de planul pe care chiar tu cu gurita ta lai ticluit,impreuna cu noi intro mai mica sau mai mare masura.
De asta sa saturat seby,nu de noi sau de razbunarea noastra..
A realizat ca VOI(nu cred ca trebuie sa dau nume,le sti tu prea bine),nu va veti mai tine de cuvant si asta la facut sa renunte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa iti spun ce mia zis mie ultima data la telefon....???

oooo,da aveti numarul lui de tel dar l-ati concediat ca era inactiv,cica...de ce nu ati pus mana pe telefon inainte de a-l concedia?
 

DeletedUser18063

Ar trebui sa vorbesti cu el inainte de a aduce acuze.Findca observ ca iara vorbesti fara sa sti si doar ca sa te aflii in treaba.
Afla Elena ca in seara ai am venit de la spital si asta a fost primul lucru pe care lam facut.
DAr ca o prietena ce esti nu aveai de unde sa sti tu asta.
 

DeletedUser18063

Din pacate ai vorbit dupa ce am ** eu cu el,sau chiar in timp ce vorbeam,mia zis inclusiv de invitatie,si nu doar de la tine....oare ce la facut sa revina in FAME??
Si vezi ca folosesti gresit cuvantul l-ati.
Eu pot sa flosesc cuvintele ne-ai mintit findca stiu si eu si ceilalti ca am dreptate.Tu cuvantul l-ati NU.
 

DeletedUser

eu i-am zis sa se duca in MUSK unde mai era decat lord,am zis ca daca tot nu are loc in FAME,nu am zis nici o clipa sa se duca in cir,si mai mult ca sigur a revenit in fame pentru ca l-ati fi facut voi tradator daca nu s-ar fi intors
 

DeletedUser18063

mda,iara ai vorbit doi la leu si fara sa sti....Nu stiu ...Cum sa fac sa te felicit pentru toate deductile tale de mare inteleapta???Ma intreb cum reusesti de fiecare data sa dai cu STALPUL in balta(batul pt tine e prea mic)

PS: Sincer,nu pot sa iti spun decat Felicitari,ca sti totul despre noi,Felicitari ca sti totul despre prietenii tai si felicitari ca neai ajutat asa cum nea ajutat intotdeauna un prieten.
Multumim.Esti un prieten adevarat,pacat ca de data asta noi nu tiam fost de folos in scopul pe care ti lai propus.
Ramanem aliati elena si in rest toate cele bune.
Oricum mai lasat masca cu toata LOgica pe care ai avuto ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

Nu are rost....esti o cauza pierduta.
Ramai o amintire,frumoasa uneori dar care sa terminat prost si nu doar pentru mine,unii (printre care si seby) nu iti spun nimik din bun simt,asa sa sti.
Chiar imi pare rau sa iti zic asta,dar....uneori(de cele mai multe) o meriti.
BAfta cu noii prieteni.

Sa ai o seara faina.
Considera asta ultimul mesaj de la un FOST prieten care sa suparat pe SIMPLUL MOTIV ca nu ai stiut sa spui ce te doare atunci cand trebuia si cand era timpul si prin asta nu ai stricat o prietenie ci mai multe..
Sper sa devi tu acum o mare inteleapta cand te vei uita in oglinda constiintei.
Ma bucur totusi ca tiam cunoscut latura ironica si cea a nerecunoasteri greselilor infaptuite.
 

DeletedUser

a nu stiu cata oara citesc fraza "BAfta cu noii prieteni." .... ce tot atata oftica ralfe... chiar crezi ca lumea sta la cheremul tau... cum nu va iasa planurile marete cum deja va luati de elena si o scoateti pe ea vinovata.. lasatio in pace ca naveti voi nici 1% din ea. Lasati ciuda la o parte si vedetiva de curtea voastra si nuu mai spalati atata rufele in public parerea mea si cu asta am terminat ca nu o fii jurnal aici pe extern.
 

DeletedUser26720

eu zic totusi sa nu uitati ca e DOAR UN JOC pe care cel putin eu il joc pentru a ma relaxa si pentru a socializa daca vrei prieteni iesi la o bere nu sta pe triburile pentru ca nu stii cine sta in spatele calculatorului
 

DeletedUser18063

a nu stiu cata oara citesc fraza "BAfta cu noii prieteni." .... ce tot atata oftica ralfe... chiar crezi ca lumea sta la cheremul tau... cum nu va iasa planurile marete cum deja va luati de elena si o scoateti pe ea vinovata.. lasatio in pace ca naveti voi nici 1% din ea. Lasati ciuda la o parte si vedetiva de curtea voastra si nuu mai spalati atata rufele in public parerea mea si cu asta am terminat ca nu o fii jurnal aici pe extern.


Atunci vezi-ti de treaba ta si cand am sa ma adresez tie poti sa iti dai cu parerea,pana atunci vezi de vanturi,sa nu ai probleme...
Nu a scoso nimeni vinovata atata timp cat este,Si prieten drag,cine tia zis tie ca nu neau iesit planurile??
Si inca una,nu avem cum sa avem 1% din ea...e femeie.
Si doi.....exceptando pe elena si inca cativa prieteni din tribul vostru,chiar nu avem pe cine sa avem ciuda....doar va compatimesc.Atat.

Apropo...e ralf36....sau tiar placea sa iti zic si eu batistuto,baietas??
si Acum esti tu avocat??
 

DeletedUser

oooo,da aveti numarul lui de tel dar l-ati concediat ca era inactiv,cica...de ce nu ati pus mana pe telefon inainte de a-l concedia?

acum esti avocatu lu seby ????asa am considerat eu sa ca trebuie sa fac atunci ...sa il dau afara ...de ce ??de aia ...de ce ?ca sunt nesimtit..de ce ?ca mi se rupe...de ce ?ca fac ce vreu...alte probleme interne ale fame te freaca la ridici /???ca deja ma enervezi .care e problema ta ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus