Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aici puteti discuta pe baza interviurilor postate de mine si Jackass20.
Spam-ul este interzis!

Va urez succes!
 

DeletedUser

eu as dori sa vad interviuri,nu neaparat cu cei clasati in primele 10 pozitii ca numar de puncte.Asta n-are nici o valoare.Ca sate de barbari si innobilari interne stie sa faca toata lumea.Fiecare cu bafta lui de a innobila intern.Eu as dori interviuri cu jucatori valorosi,aflati in permanenta la granita in focul razboiului.Acei jucatori as dori sa ne impartaseasca fiecaruia din experienta acumulata
 

DeletedUser5809

Pai, propune jucatori, noi nu ii stim care sunt acestia. Si daca aveti anumite intrebari speciale pentru ei, sa ne anuntati si noi o sa ii intrebam.:D
 

DeletedUser

Pai, propune jucatori, noi nu ii stim care sunt acestia. Si daca aveti anumite intrebari speciale pentru ei, sa ne anuntati si noi o sa ii intrebam.:D

daca luati interviuri doar jucatorilor din top 10 sau 20 atuncea se ia parerea doar a unor jucatori din 2-3 triburi diferite si ar fii nedrept fata de ceilaltzi....cum am citit anterior , ar fii de preferat conducatorii primelor triburi clasate in top sa poata vorbi....nu fiecare o innobilat la fel de mult intern ca altzii sa fie printre primii...in felul asta puteti primi fel si fel de pareri diferite de la diferite triburi privind diferite aspecte ce ar putea deveni interesante
 

DeletedUser13059

poti sa imi iei mie si la guatemaleza de ex sa vada cei din C-I-R live cum o bag in GOD =))
 

DeletedUser

poti sa imi iei mie si la guatemaleza de ex sa vada cei din C-I-R live cum o bag in GOD =))

of raule...inca nu so inventat om ca sa o suceasca pe guatemaleza daca tu reusesti esti tare...dar se pare ca doar la asta visezi ...accepta situatia asta e :p
2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

daca luati interviuri doar jucatorilor din top 10 sau 20 atuncea se ia parerea doar a unor jucatori din 2-3 triburi diferite si ar fii nedrept fata de ceilaltzi....cum am citit anterior , ar fii de preferat conducatorii primelor triburi clasate in top sa poata vorbi....nu fiecare o innobilat la fel de mult intern ca altzii sa fie printre primii...in felul asta puteti primi fel si fel de pareri diferite de la diferite triburi privind diferite aspecte ce ar putea deveni interesante

Pai plesuv face interviuri cu jucatori din top, eu o sa fac cu liderii triburilor din top 5 deocamdata, in felul asta invat si eu istoria lumii 14. Dar vad ca oamenii sunt cam timizi pe aici.:D
 

DeletedUser13059

aia ce si-o iau in freza normal ca sunt tacuti :)) noi sarbatorim , bem , chefuim si sate non-stop luam
 

DeletedUser

ce este cu statistica aia jiji Tractor?Eu nu sunt codite desi sunt prietena cu ea pe triburi :p

Ce tare...sa vezi ce scandal o sa faca oana cand o sa vada ca m-ai confundat cu ea :)

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oooooo stai jiji cati fac reclamatie la ea sa vezi numo ce tio iei tu de la fete acuma. =)))

--- incurci marfa cu ambalajul ---
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

hey hey, hai inapoi la subiect. Este un topic de spam, continuati acolo:D
 

DeletedUser

Din ~Fr~ : rams0928 , vivip
Din tigers : xxBlack.Kingxx, dilita,geopic
Din GOD : God hades, andreiryno si eu
Din Cir- x : ralf36

Recomandati mai sus sunt triburile/jucaatorii din alianta noastra toate sunt triburi de top 15 cu jucatori de top
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

toti sunt valorosi dar luati ex lumii 6 ... se iau 2 jucatori care se urasc in joc adica care se bat de mult timp si acum sunt pusi fata in fata li se pun intrebari la fel si ei sa raspunda in privat fiecare ii o chestie in care vezi cum gandeste fiecare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus