Discutii interviuri

DeletedUser

Adex, o scurta intrebare... Care e amestecul tau aici ? Ca noi nu prea intelegem...
 

DeletedUser5809

Ca SM are dreptul sa intre pe o lume si sa modereze daca se intrece masura si s-a intrecut din pacate. In mod normal alt SM nu v-a interveni pe o lume care nu o modereaza.
 

DeletedUser6843

Ca SM are dreptul sa intre pe o lume si sa modereze daca se intrece masura si s-a intrecut din pacate. In mod normal alt SM nu v-a interveni pe o lume care nu o modereaza.

cred ca SM nu modereaza o lume anume!
prea complicat pentru forumu asta ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


jenant
este ca s-a ajuns "aici" ...si eu mi-am luat un "capac" tot de la un tribar . dar acum mno...aia e...poate ca unii nu "inteleg joaca" sau depinde cat de mult "traiesc joaca" sau poate ca atunci cand erau mici pierdeau la ascunsea mereu si acum vor sa se recompenseze.
Nu stiu in mare ce s-a intamplat cu rain si aliat , dar nu e de bine ...bla bla


ahaaaaaaa :D acum inteleg de ce te-ai lasat de joc !! un dusman de-al tau putin mai tare in muschi , vazandu-se asuprit de tribul tau , a decis sa "discute" cu tine o relatie diplomatica face to face , iar pentru ca nu ati ajuns la intelegere , s-a ajuns la razboi pumn to face :)) evident , pentru a musamaliza fapta , a trebuit sa renunti :p am nimerit ?? :D

 

DeletedUser6843




ahaaaaaaa :D acum inteleg de ce te-ai lasat de joc !! un dusman de-al tau putin mai tare in muschi , vazandu-se asuprit de tribul tau , a decis sa "discute" cu tine o relatie diplomatica face to face , iar pentru ca nu ati ajuns la intelegere , s-a ajuns la razboi pumn to face :)) evident , pentru a musamaliza fapta , a trebuit sa renunti :p am nimerit ?? :D


Nu boss , apoi am mai jucat pe l11 , oricum iti este recunoscut "talentu pe care il ai " !
 

DeletedUser

deci sa inteleg ca mai am inca o adoratoare :))))
in mod normal m-as simti flatata sa vad ca sunt visata zi de zi, noapte de noapte si ca vesnic gandul va este la mine, tie si lui megara, dar avand in vedere calitatea voastra indoielnica nu prea imi sunt incatata de gravitarea voastra in jurul meu.
Continua sa te flatezi singura daca altii nu o fac. Doar iti place sa fii vazuta, crezuta, pupata...

vezi, poate dai si de rugayah care-si plimba copii....dupa 3 ani de stat continuu pe joc si-a dat si ea intr-un final seama ca ar trebui sa se mai ocupe si de ei, nu numai de sitterit conturile altora.
Replica de toata jena pentru o femeie care la varsta ei ar putea fi mama. Oricum nu este singura replica de acest gen pe care o vad la tine. Nu e de mirare ca ai ramas singura... barbatii cauta femei nu barbate.


LE: Jackass20, am vazut mesajul numai dupa ce am postat. Scriam in timp ce scriai si tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu as dori sa iasa un interviu bun .. partenerul meu ce imi pune intrebarile la fel, ca sa iasa ceva frumos astept de la voi cat mai multe idei/ provocari/ intrebari...
 

DeletedUser5809

Degeaba asteptati de la noi sa punem acele intrebari provocatoare daca noi nu stim care sunt.
Nici eu nici plesuv nu joaca pe aceasta lume.
 

DeletedUser

Si asta nu e o scuza, tot ce ai nevoie sa sti de pe o lume de joc gasesti in forumul extern. aici toti ne spalam ciorapii, mai putin unii care spala altceva. Asta imi aduce aminte de de o reclama comunista "cu voi pentru voi"...

hai sa trecem la treburi seriose:

1. De ce nu m-ai sunat sau sa avem o discutie vis-a-vis de refacerea wanted pe care sa o pregatim impreuna (nu mi-a cazut bine modul in care s-a refacut "peste noapte 01.01.11) [intrebarea asta formuleaz-o ca fiind a terta parte].
2. Care este directia pe care wanted o va urma? (chiar daca nu e definita in detaliu, cateva exemple poate da) si aici astept o descriere marca Remus tinand cont de diplomatiile din zona.

daca mai apare vreo intrebare si nu e gata interviul am sa postez.
 

DeletedUser16415

nu stiu cum alegeti voi moderatori dar stiu ca trebuie doar sa ai un cap ca sa nascocesti o serie de intrebari.
si oricum daca pui intrebari directe de joc nu se vor raspunde la ele pentru ca tind sa dezvaluie strategia si planurile tribului. prin urmare pui intrebari general ca la orice jucator/leader de trib.

1. Care a fost cea mai frumoasa perioada de joc? Si care a fost mediul de ti-a placut asa mult?
2. Care a fost cel mai mare atac care l-ai organizat? contra cui ? si ce rezultate a avut ?
3. Cine a fost cea mai buna recrutare ca si jucator? De ce crezi asta?
4. De ce ai revenit in joc ? Ce te face sa dedici timp pretios acestui joc?
5. De ce "WANTED" si de ce "ALIAT" ?
6. Ai accepta vreodata sa fi condus nu doar sa conduci (pe aces joc evident)?
7. Ce alegi din variantele urmatoare si de ce?
a) Crezi in dusman pe harta si prieten in viata? Da sau nu?
b) Jucator bun si activ sau subaltern de incredere , slab si semiinactiv?
c) Dusman mai puternic chit ca pierzi sau dusman foarte slab fara nici o provocare de joc ?
d) Mihai Viteazu sau Alexandru Ioan Cuza?

inafar de intrebarile generale care ar denota doar caracterul tau personal, as dori ca la celelalte sa te rezumi doar la L5 pentru ca cei ce cunoastem din povesti sa putem avea o privire mai buna.

PS: moderatori fara idei ma ofer sa va meditez :D :D :D

PPS: rusinica daca cenzurati :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Daca ai fi citit si mai in spate ai fi vazut ca intrebari de genul acela, generale, au fost puse si s-a zis ca ar fi trebuit mai indraznete nu doar sa fie puse sa aflam ce a mancat de dimineata, ci intrebari care sa puna punctul pe i in legatura cu ce se intampla pe l5.

Acum, asa cum ai zis tu ca vad ca nu te-ai descurcat, daca cineva cu cap poate sa vina cu intrebari mai "picante", sa le trimita personal mie.

Asta dupa ce va hotarati cui i le si adresam.

Deci:
1)hotarati cui sa ii i-au un interviu;
2)dupa ce s-a hotarat, imi trimiteti intrebarile pe privat.
 

DeletedUser

poi si atunci rolul tau care mai e? :D doar ii pui intrebarile formulate de playeri ,si le postezi acolo in topic? chestia asta o poate face oricine :) nu spun ca nu este nevoie de influenta din partea jucatorilor acestei lumi,dar .... :)
 

DeletedUser

Daca ai fi citit si mai in spate ai fi vazut ca intrebari de genul acela, generale, au fost puse si s-a zis ca ar fi trebuit mai indraznete nu doar sa fie puse sa aflam ce a mancat de dimineata, ci intrebari care sa puna punctul pe i in legatura cu ce se intampla pe l5.

Acum, asa cum ai zis tu ca vad ca nu te-ai descurcat, daca cineva cu cap poate sa vina cu intrebari mai "picante", sa le trimita personal mie.

Asta dupa ce va hotarati cui i le si adresam.

Deci:
1)hotarati cui sa ii i-au un interviu;
2)dupa ce s-a hotarat, imi trimiteti intrebarile pe privat.

........Si eu ma intreb,.... Ramoluad de pe L4 cum s-o descurca singura !:D:D:D
 

DeletedUser5809

Din moment ce nu v-a convenit cum a facut plesuv intrebarile, fiind prea generale si nici o mana de ajutor nu vreti sa dati....
 

DeletedUser16415

interviul era adresat lui aliat. dar nu ma mira cu tu deja esti pierdut in spatiu. Iar daca ai vedea cateva pagini in urma, am pus si intrebari directe de joc, dar domnul aliat nu o sa raspunda public la acel gen de intrebari ; Asa ca poti culege tu sute de intrebari ce tin in prezent de joc !

PS: "PERFECT! FARA NICI O GRESELA! nota 1! nu ai scris nimic" ca sa citez un profesor drag mie :D
 

DeletedUser

Subscriu, ai un vot si de la mine.


Intrebare.

Cum ai trimis atacuri la secunda, de pe 2 conturi complet si total diferite pe un cont oarecare? (iti spun in privat, daca esti curios pe care anume)
 

DeletedUser

3 Intrebari de la mine:
1. Un scurt rezumat al realizarilor si esecurilor tale pe aceasta lume.
2. Un mic top 10 facut de tine , numai cu playeri de pe aceasta lume.
3. Ce inseamna cuvantul "alianta" pentru tine , :) referitor strict la joc.
 
Sus