Discutii interviuri

DeletedUser6843

Buna seara,

Dupa orele 00:00 voi posta Interviul cu ALIAT . Daca mai doriti sa propuneti intrebari pentru acest interviu o puteti face pana la orele 22:00 cel mai tarziu.

Va doresc o seara placuta,
Motisor

Asteptam sa te trezesti :))))
 

DeletedUser

Foarte foarte foarte stufos interviul. Mie unul mi se pare greoi si nu l-as putea discuta.
 

DeletedUser

Mentionez ca acest interviu a fost inceput de Plesuv si continuat de mine . Sper sa placa cititorilor.

Va doresc o seara placuta,
Motisor
 

DeletedUser18437

cand o sa am o zi libera ma pun si-l citesc.pana atunci doar cate 1-2 intrebari din cand in cand :)))
 

DeletedUser

ciudat... ma asteptam sa fie un simplu bullshit ideologic si nu este. pana la urma e perfect posibil sa il fi subestimat pe Aliat... o sa vedem. ce e mai clar cu fiecare zi care trece e ca wanted are o sansa din ce in ce mai serioasa.
 

DeletedUser

ciudat... ma asteptam sa fie un simplu bullshit ideologic si nu este. pana la urma e perfect posibil sa il fi subestimat pe Aliat... o sa vedem. ce e mai clar cu fiecare zi care trece e ca wanted are o sansa din ce in ce mai serioasa.

asta nu o inteleg:

9. WANTED ataca razboaie in functie de zone/ jucatori / trib, in prima faza au fost mii de atacuri de distrugere, in a doua faza s-au atacat playeri cei mai buni de la ei ( aici de exemplu, jucatorul moros un jucator bun nu il puteai pacali, asa ca am simulat niste atacuri de 2 lei, sa para cat mai aiurea date, fake-uri multe de pe acelasi sat, printre acele zeci de fake-uri au fost si reale si nobili,


Cum naiba sa ataci jucatorii puternici.. ?!?!? Pe L9 (unde am fost si intemeietor si am avut ulterior conducere in tribul care a ajuns si este locul 1) nu se facea asa ceva. Iar cel mai bun exemplu tot aici pe L5 il gasim: atacurile 3-SLA asupra lui vmihai (cu care nu am fost niciodata de acord)
 

DeletedUser25671

ciudat... ma asteptam sa fie un simplu bullshit ideologic si nu este. pana la urma e perfect posibil sa il fi subestimat pe Aliat... o sa vedem. ce e mai clar cu fiecare zi care trece e ca wanted are o sansa din ce in ce mai serioasa.

are o sansa din ce in ce mai serioasa la ce???
 

DeletedUser

la o unire a nord-vestului (visul vechi al sefului) si mai departe cu tot ce va urma, catre est si posibil sud. nu cred ca sunt singurul care am remarcat cat de des li se atrage atentia "aliatilor" in interviu sau parerile deloc magulitoare despre magic.
 

DeletedUser38328

asta nu o inteleg:

9. WANTED ataca razboaie in functie de zone/ jucatori / trib, in prima faza au fost mii de atacuri de distrugere, in a doua faza s-au atacat playeri cei mai buni de la ei ( aici de exemplu, jucatorul moros un jucator bun nu il puteai pacali, asa ca am simulat niste atacuri de 2 lei, sa para cat mai aiurea date, fake-uri multe de pe acelasi sat, printre acele zeci de fake-uri au fost si reale si nobili,


Cum naiba sa ataci jucatorii puternici.. ?!?!? Pe L9 (unde am fost si intemeietor si am avut ulterior conducere in tribul care a ajuns si este locul 1) nu se facea asa ceva. Iar cel mai bun exemplu tot aici pe L5 il gasim: atacurile 3-SLA asupra lui vmihai (cu care nu am fost niciodata de acord)

daca reusesti sa rupi jucatori puternici ai castigat razboiul . (dar binenteles ca e mai usor sa iei sate de la cei slabi)
exemplu ce l-ai dat este foarte prost si ar trebuii sa sti si de ce :)
 

DeletedUser

daca reusesti sa rupi jucatori puternici ai castigat razboiul . (dar binenteles ca e mai usor sa iei sate de la cei slabi)
exemplu ce l-ai dat este foarte prost si ar trebuii sa sti si de ce :)

ideea e ca e foarte greu sa rupi jucatori buni (pe unde am jucat nu stiu nici macar un caz), deci ai sanse mari sa dai gres. In schimb daca iei sate de la inactivi ii inconjori pe ce-i buni pana cand nu mai au ce face... Nu m-am prins de ce e un exemplu prost..:confused:
 

DeletedUser

la o unire a nord-vestului (visul vechi al sefului) si mai departe cu tot ce va urma, catre est si posibil sud. nu cred ca sunt singurul care am remarcat cat de des li se atrage atentia "aliatilor" in interviu sau parerile deloc magulitoare despre magic.

doar vise...
pareri deloc magulitoare si ingratitudine maxima...bine ca reprezinta doar parerea personala a unuia rupt de realitate si nu politica tribului.


ma mir ca a recunoscut meritele lui kabyna...oare ce interese il determina la linguselile astea? sa fie oare incercarea de apropiere fata de 3-sla?

ALIAT, prietenii raman prieteni indiferent de trib...iar tu iti vei lua tzepe ca pana acum, continua in stilul asta.
 

DeletedUser16415

ohooo se incing spiritele :D

PS: eu ma ofer sa fiu arbitrul si casa; asa ca sa vad cine pe cine pariaza ?:D eu strang banii :))
 

DeletedUser14300

pavone astăzi la ora 09:30 Nu vreau sa va tarasc intr-un razboi,dar daca da dreac si nu trimite unul care are trupe de atac pe*ZaMaster*il iau eu la incins, deci sa va fie clar, incepand de acum, prioritate numarul unu este ZaMaster tot atacul pleaca acolo,indiferent cand ajunge!
cei care au trupe aproape sa ia legatura cu apiaregina pentru a organiza atacurile cu nobil,
in rest va multumesc pentru ca sunteti alaturi de noi ,si va doresc numai bine


eu sunt tare suparata pe aliat:(... cum adica sa fie el "prioritatea numarul unu"???... credeam ca eu sunt febletea lui pavone:((((((((((((((
 

DeletedUser

Irina singura ti-ai bagat tribul intr-un razboi pe care iti zic sincer ca il veti pierde. Nu conteaza ce este acum pe harta, sau mai bine zis fa-ti toate calculele, ai cota mare, esti trib dominant, etc etc..

Dar ... ** peste cateva luni si o sa-ti aduc aminte vorbele tale.
La momentul oportun o sa vin si eu cu detalii.
O sa vada toata lumea 5 cine este pavone, am ajuns sa le dau si eu dreptate lui megara si rugayah cand se luau de ea.
Un singur lucru va zic la toti acest razboi a fost provocat si este sustinut de pavone prin toate chestiile ce le-a facut in joc impotriva mea si a tribului WANTED.
 

DeletedUser16415

eu sunt tare suparata pe aliat:(... cum adica sa fie el "prioritatea numarul unu"???... credeam ca eu sunt febletea lui pavone:((((((((((((((

tu mai joci? sau ai jucat vreodata si pe harta?

Ma intreb daca dupa ce vei disparea marlaniile tale inca vor ramane :D

PS: baietii haideti cu pariurile!!! cota e doar 1 la 1 :D
 
Sus