Discutii interviuri

DeletedUser

setz', poza de la avatar cred ca esti acuma dupa sesiune :)))

app, vezi ca vreau sa ** pe mess sau la tel !


[scz de off-topic]


Sa fiu si on: Cine-i urmatorul la interviu ?
 

DeletedUser7916

de pot propune pentru interviu si jucaori care nu mai fac parte din marea si iubitoare familie l5 ? :)))
 

DeletedUser

depinde si cat si cand a jucat
..
..ca daca a facut-o cateva zile acum 2 ani, nu are nici0 relevanta

..asadar, sa se impuna o perioada..minim 1 an de joc, maxim 1 an de cand s-a lasat
..
..eu l-as propune pe stranutelu, as avea multe intrebari sa ii pun..si asa mai apare din cand in cand pe aici
 

DeletedUser7916

eu l`as propune pe h3rifl3 sa vedem ce are de spun in legatura cu inceputul l5, ar fi interesant :)
 

DeletedUser

depinde si cat si cand a jucat
..
..ca daca a facut-o cateva zile acum 2 ani, nu are nici0 relevanta

..asadar, sa se impuna o perioada..minim 1 an de joc, maxim 1 an de cand s-a lasat
..
..eu l-as propune pe stranutelu, as avea multe intrebari sa ii pun..si asa mai apare din cand in cand pe aici

poate la o bere ne povesteste si noua istoria lui de pe l5 il asteptam cu palmele deschise
 

DeletedUser4920

poate la o bere ne povesteste si noua istoria lui de pe l5 il asteptam cu palmele deschise



Eu il propun pe aliat , va fi un best-seller interviu cu el , la cate picanterii ne poate impartasii este pacat sa nu se faca interviu cu el , va fi unul savuros cu siguranta


Ma scuzati de postarile la ora asta deabea trezit:eek:
 

DeletedUser

Eu il propun pe aliat , va fi un best-seller interviu cu el , la cate picanterii ne poate impartasii este pacat sa nu se faca interviu cu el , va fi unul savuros cu siguranta

Subscriu cu o singura conditie : SA NU FIE CENZURAT dar sa pastreze limitele si sa descrie in amanunt dar exclusiv experienta L5.
am sa vin si cu ceva intrebari legate de perioada lipsa din joc si sentimentele incercate in momentul banarii (fara copy/paste ci doar descriere, va fi ca un drept la replica si pentru ochii nostri) si daca incidentul de la Burebista a contribuit la inchiderea contului.

PS. Remus asteptam in interviu nu da replay aici.
 

DeletedUser6843

@ plesuv28 interesanta initiativa ta , dar eu cred ca ar fi timpul pentru o schimbare si la aceasta sectiune cu interviuri.

aici iti fac o propunere si tu o aprobi sau ba sau o completezi bla bla.

ii iei "interviu" lui y , ok nu e bai , dar intreaba si tu 2-3 jucatori dintr-un trib dusman tribului sau care "se lupta" cu y ce intrebari ar dori sa ii puna sau sau de ce nu sa ii faca o "caracterizare"(punctul sau de vedere injura/nu injura/se "bate"corect) respectivului jucator.

de ce a plecat din tribul x ( ca nu mai avea MOCA sau ca erau prea multe razboaie / pe cine a tradat) nu numai intrebari "pe tava".


daca aberez aia e.
 

DeletedUser

Subscriu si eu, interviul cu Remus ar fi un real succes, daca desigur include tot ce este de inclus si nu "uita" nimic accidental :-"
 

DeletedUser

Am un interviu in desfasurare.
Interviul este cu pavone.
Daca aveti intrevari care doriti sa-i fie puse, va astept pe aici pe forum, pe privat sau chiar mesaj pe lumea5 (am id-ul plesuv28.
Fara ajutorul vostru, nu voi putea realiza niciodata un interviu sa spunem reusit din punct de vedere al istoriei, evenimentelor dintr-o lume, pentru ca, nu am aproapre nicio cunostinta legata de l5 in afara de ce citesc pe forum.
Astept intrebari de la voi. ;)
 

DeletedUser14300

Am un interviu in desfasurare.
Interviul este cu pavone.
Daca aveti intrevari care doriti sa-i fie puse, va astept pe aici pe forum, pe privat sau chiar mesaj pe lumea5 (am id-ul plesuv28.
Fara ajutorul vostru, nu voi putea realiza niciodata un interviu sa spunem reusit din punct de vedere al istoriei, evenimentelor dintr-o lume, pentru ca, nu am aproapre nicio cunostinta legata de l5 in afara de ce citesc pe forum.
Astept intrebari de la voi. ;)

am eu o intrebari...
in ce masura influenteaza triburile viatza privata a jucatorilor, si daca i-a afectat ei viatza in vreun fel?
 

DeletedUser

:)

am eu o intrebari...
in ce masura influenteaza triburile viatza privata a jucatorilor, si daca i-a afectat ei viatza in vreun fel?

Cu exemple daca se poate. Mai ai exact daca si-a pierdut job-ul, prietenul, casa, masina, pisica sau catelul din cauza acestui joc
 

DeletedUser

=))) vai vai vai , cata rautate .. urmeaza postul lui Meg' , tineti-va bine :D
 

DeletedUser14300

nu e rautate...ci doar curiozitate...
multi spun ca acest joc e ca un drog...vroiam sa stiu daca si in cazul ei:) si mai exact, daca se verifica zvonurile:D:D:D
 
Sus