Discutii interviuri

DeletedUser

Ar trebui sa se faca si pe aceasta lume:D:D (dar trebuie cineva sa modereze) :mad::mad:,INTERVIURI cu jucatorii care sunt in top sau la cerere !;);)
 

DeletedUser

Pe L-4 moderatoarea de acolo _Ramoluad isi face foarte bine treaba si ...iese si interesant !:)ar trebui sa se incerce si aici :D
 

DeletedUser24788

aici moderatorii isi fac treaba doar aplicand sactiuni altceva nu stiu ... asta e am prins altii care au ceva mai bun de facut decat sa i-a interviuri:)
 

DeletedUser

pai multi dintre astia au ca unelte ale forumului doar un buton mare pe care scrie BAN! atat au la indemana atat folosesc :D
 

DeletedUser

In masura in care imi permite timpul, o sa ma iau interviuri unor jucatori propusi de voi.
Prin urmare, postati idei pentru jucatori si intrebari care doriti sa le fie puse! :)
Va multumesc!
 

DeletedUser25671

Prin urmare, postati idei pentru jucatori si intrebari care doriti sa le fie puse! :)
Va multumesc!

Sa inteleg prin aceasta afirmatie a ta ca esti lipsit de imaginatie si ca nu stii sa creezi niste intrebari pentru un interviu de iti trebuiesc sugestiile membrilor??Pff atunci e jale cu tine ....:D
 

DeletedUser5809

Dupa cum stii, sau poate nu stii, el nu joaca pe aceasta lume si nu stie exact situatia ei. Daca vrei ca intrebarile sa fie doar gen: cum ai inceput lumea, cum e jocul, care e berea ta preferata atunci e ok, putem sa punem intrebarile astea la toti jucatorii si ne laudam ca am facut niste interviuri. Dar daca vrei sa fie mai picante, intrebari despre jocurile de culise, etc, lucruri care doar jucatorii care joaca pe lumea aceasta le stiu, atunci trimiteti intrebarile la plesuv pe privat.
Nu e lipsa de imaginatie, din potriva, dorinta lui a fost sa fie un interviu cat mai interesant.
 

DeletedUser24788

1 . ce te-a determinat sa ramai pe atata lume
2. povesteste-ne de razboaiele purtate de tribul tau
3 o sa ramai pana la sfarsitul lumii?
4 cine crezzi ca va castiga lumea (trib)

.
.
.

etc...
 

DeletedUser

Dupa cum stii, sau poate nu stii, el nu joaca pe aceasta lume si nu stie exact situatia ei. Daca vrei ca intrebarile sa fie doar gen: cum ai inceput lumea, cum e jocul, care e berea ta preferata atunci e ok, putem sa punem intrebarile astea la toti jucatorii si ne laudam ca am facut niste interviuri. Dar daca vrei sa fie mai picante, intrebari despre jocurile de culise, etc, lucruri care doar jucatorii care joaca pe lumea aceasta le stiu, atunci trimiteti intrebarile la plesuv pe privat.
Nu e lipsa de imaginatie, din potriva, dorinta lui a fost sa fie un interviu cat mai interesant.

Ca sa poti afla mai multe despre "culisele " ...lumii ,poti apela la colegul tau si al nostru Setzel !:):p;);)
 

DeletedUser

In masura in care imi permite timpul, o sa ma iau interviuri unor jucatori propusi de voi.
Prin urmare, postati idei pentru jucatori si intrebari care doriti sa le fie puse! :)
Va multumesc!

As propune un nume ,fiind nr 1 la inamicii invinsi ...deci cel mai dur ! !:);)

magnatu
 

DeletedUser

Ca sa poti afla mai multe despre "culisele " ...lumii ,poti apela la colegul tau si al nostru Setzel !:):p;);)

In regula!
O sa-l intreb cate ceva. :D
Inca astept de la voi propuneri de jucatori si intrebari pe care doriti sa le fie puse...:)
 

DeletedUser14300

ar trebui sa se inceapa cu lideri de triburi:D sa stim si noi cine ne conduce tribul si cu cine ne luptam:D
 

DeletedUser

eu zic ca un jucator ca magnatu este ideal pentru inceput. pe liderii de trib ii stim aproape toti, mai mult sau mai putin. jucatori absolut remarcabili in singurul clasament individual care pana la urma are valoare sunt din pacate prea putin cunoscuti.
 

DeletedUser

Foarte buna idee sa faceti interviuri dar parca o mai fost o data mai demult un interviu cu setzel si nu sa mai continuat pe urma si acuma vreti sa incepeti tot cu el???
:))))))
Sant alti care conduc un trib si care au multe de spus:p:p:p

In legatura cu magnatu am unele indoieli dar este pe locul 1 si nu avem ce comenta
:):::::::::)))))))))))

:eek::eek::eek::eek:

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=6855
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Foarte buna idee sa faceti interviuri dar parca o mai fost o data mai demult un interviu cu setzel si nu sa mai continuat pe urma si acuma vreti sa incepeti tot cu el???
:))))))
Sant alti care conduc un trib si care au multe de spus:p:p:p

In legatura cu magnatu am unele indoieli dar este pe locul 1 si nu avem ce comenta
:):::::::::)))))))))))

:eek::eek::eek::eek:

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=6855


Nu sa faca ma interviu cu mine ci sa il ajut pe plesuv cu update-ul sa stie omu ce se intampla pe aici sa faca cat mai bun interviu cu magnatu sau altu pe care il alege
 

DeletedUser

Primul intervievat va fi magnatu.
Daca aveti intrebari care doriti sa-i fie puse, va rog sa-mi dati mesaj privat si vorbim acolo.
de ce prin pm?
pentru ca ar putea sa-si pregateasca raspunsurile si se pierde tot farmecul :D
 

DeletedUser4920

Primul intervievat va fi magnatu.
Daca aveti intrebari care doriti sa-i fie puse, va rog sa-mi dati mesaj privat si vorbim acolo.
de ce prin pm?
pentru ca ar putea sa-si pregateasca raspunsurile si se pierde tot farmecul :D


Asta a mea trebuie sa fie publica cate miliarde are in banca :D
 
Sus