Discutii interviuri

DeletedUser

dap...numa gura de astia...deja au iz de uniq ...aliat...am o veste...
te asteptam pe harta...(ai grija la cules porumbu ),cand ajungi in bucale te rog sa ne vedem la ceas la km 0.(tot mergi akolo sa intorci ceasul...)



restu e cancan...

ps.imi iau casca cu mine sa nu primesc ceva capace(stiu ce periculos este....)
 

DeletedUser

citesc si ma crucesc, parca a stat lumea in loc pe l5. aceleasi personaje aceleasi idei.

bre dar mai diversificati-va.mai bagati o statistica o faza ceva.


sau daca nu aveti ce face incepe l25 in curind si va astept acolo:p

hai pe l5 inapoi:))
 

DeletedUser

cum era aia cu 'barna' si cu 'aschia'???? ca nu-mi prea mai amintesc:D:D:D
pesemne ca, tot citindu-ti aberatiile, m-am molipsit si eu de 'banda scurta la memorie' si 'asteptat fosti iubiti de la sprit' de stau pe joc la ora asta:D:D:D
si ca sa nu mai supar zeii, am sa ma rezum doar la a-ti aminti de jocul tau curat pe care-l faceai cu pp de le luai de la florin:D:D:D

hai mai schimba placa ca ne-ai plictisit destul...plaga lumii 5

si, apropos...te saluta fostul...si cica te asteptam pe la noi...asa, de divertisment...ce sa-i faci, vremuri de criza, buget limitat iar tu am auzit ca esti ieftina... si ca te platesc altii pentru distractia publica :))))

vezi balonas cum este sa te iei de viata privata a omului? pot sa fiu si eu nesimtita ca tine...mi-ai fost profesor bun, recunosc asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

draga mea...distractia e una(si nu ma ating cu nimic appropourile voastre la cheful de la mare:D:D:D eu am stiut intotdeauna sa ma distrez si sa imi traiesc viatza si altfel decat dand atacuri) si alta e saritul tau din poala in poala la intalnirile tribale de le faceti voi:D:D:D pe mine m-au atins doar privirile, nu si mainile prietenilor:D

cat despre faza cu balonasele...nici nu stii cu cata placere imi amintesc de vremurile cand aveam 20 de kg in plus...si chiar daca as fi ramas cu ele si dupa a 2-a sarcina sau daca ar fi fost si mai multe tot nu m-ar fi deranjat avand in vedere ca acele kg in plus se datorau nasterii a 2 copii frumosi si sanatosi!
dar din pacate pt tine,... pt ca ti-o iei iar peste nas, am scapat de mult de acele kg:D:D:D asa ca poti spune balonase spumelor tale de la gura!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici parca trebuiau sa fie niste discutii pe baza interviurilor.oare ma insel eu???? :)
 

DeletedUser

sincer... citindu-va nu pot decat sa ma felicit din nou pentru decizia de a ne opri cu lumea 5.
 

DeletedUser18437

mereu asa a fost :)) nu stiu ce e cu moderatorii din zilele noastre, is cam lenesi :(
 

DeletedUser

'neata!
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
 

DeletedUser18437

da,sunt.

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Propunerile au fost facute
1. dondon75
2.canibalulcatalin

dar se pare ca interviurile intarzie:)
 
Sus