Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Microfon%20Intervista....JPG

Un nou topic realizat pe forumul Lumii 23 care tinde sa animeze, si sa readuca splendoarea ce era odata pe aceasta lume. Trebuie sa postati cu cine doriti interviu de pe lumea 23, iar eu il voi ruga sa ma ajute si pe mine, si sa ne spuna si noua din secretele lui de jucator.

Interviuri

O tema din care toti vom avea de invatat cate ceva!

Astept propuneri pentru jucatorii ce vi doriti! :p
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Alkesh-pentru ca este intemeietorul tribului de pe locul 1-desi nu cred ca va aaccepta propunerea
maTzz**- daca el este intemeietorul circus
 

DeletedUser30442

un interviu cu mine :D
just kidding ... un interviu cu noi2 m
 

DeletedUser24374

maru....baga tu un interviu cu eva222 si catau,intemeietori persiei
sa vedem ce zic si ei :D
 

DeletedUser

O scurta prezentare a ta te rog
Ma numesc Mihai si joc triburile din septembrie 2007 parca , pe la startul lumii 13

ceva nu pusca pe aici, si anume eu tin minte sa fi inceput jocul odata cu startul lumii 10 ... 2011-2007=4 ani, serios nu tin minte sa fi jucat de atat timp :confused:

sigur nu era lumea 3 ce vroiai sa zici acolo??;)
 

DeletedUser24374

nu conteaza cand a inceput michelle sa joace.....interviul a fost frumos ~BRAVO~
 

DeletedUser

Alkesh-pentru ca este intemeietorul tribului de pe locul 1-desi nu cred ca va aaccepta propunerea
maTzz**- daca el este intemeietorul circus

Alkesh a fost intemeietor in Sconcs dar dupa cum il stii si il cunosti nu se implica in conducere si sa lasat deja de cand a aparut L24 :(

Singurii intemeietori am fost eu si @n@x(ma refer la implicare nu la drepturi)

Oricum numai cuvinte de lauda la adresa lui pentru tot ce a facut.Sa implicat putin dar a facuto bine :D
 

DeletedUser2821

ceva nu pusca pe aici, si anume eu tin minte sa fi inceput jocul odata cu startul lumii 10 ... 2011-2007=4 ani, serios nu tin minte sa fi jucat de atat timp :confused:

sigur nu era lumea 3 ce vroiai sa zici acolo??;)

Scuze , lumea 3 .

@neme - mersi .

Ak-oro - mie mi se pare ca singurul care a facut ceva pentru sconcs esti cam tu , restul mai mult pentru ei , poate ma insel .
 

DeletedUser

Nu e adevarat... @n@x sa ocupat mult de organizarea interna si mai e si riddick a fost bibi.cristian si mai sunt destui

Eu m`am ocupat de diplomatie si de anumite lucruri in acel trib si am pastrat liniste

Marele merit il au jucatorii pentru ca acest trib a crescut fara sa fie organizat. Doar o regula am avut pana acum si asa am ajuns rang 1
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
foarte frumos interviul cu noi2m.
desi slabut ca jucator mi-a placut foarte mult cuma abordat situatia
in afara de cateva raspunsuri putin deplasate asta datorita faptului ca e jucator nou si nu stie isotira triburilor, cred ca s-a descurcat excelent
 

DeletedUser

am invins 1 mil de trupe de la voi,spune-mi te rog cate milioane sa mai inving pt a ma ridica tu la o alta categorie!

Multumesc pt comentariile facute!
 

DeletedUser

si poate ii numara si pe ai tai?

oricum ma ajutati azi si maine sa fac mai multi
 

DeletedUser24374

inca nu am participat eu la atac :D

Mai tatutu,ce milion visezi tu ? cand tu ai 700 mii toti ca aparator :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus