Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sigur Alex. Oricand doresti tu numai ca trebuie sa ai un microfon valabil si un ecran de mare rezonanta sa ma poti vedea in detaliu.Ca tot vrei de ....3 ani sa fie?:p
 

DeletedUser

Maru , se mai fac interviuri ? :D
m-ar interesa , si nu cred ca doar pe mine , un interviu cu intemeietorul celor din ~INQ~ , The Real Cristocea daca se poate :rolleyes:
 

DeletedUser

buna, se mai fac interviuri..scuzati lipsa dar am avut pana acum 13 examene si mai am 2
sunt in sesiune si de accea merge mai greu cu interviuri scuze din nou :(
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Faine ultimele interviuri, cu un plus pentru feed-backurile de final. Felicitari marusk.

App, cu pelvyx nu face nimeni ? Bagati-l si pe el in seama, a scris istorie pe servarul asta.


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumesc Alex..o problema: jucatorul dat de tine nu-l gasesc pe Lumea 23...
 

DeletedUser

amuzanta poanta cu eva si scripturile :))))
eva222 La un moment dat imi lasa sitter unul din jucatorii foarte buni si-mi zice doar sa-i recrutez ca am scripturi. Am intepenit. Il intreb pe Lord Catau si el atunci novice ca si mine ce-s alea scripturi.Imi spune ca a auzit de ele, dar nu stie exact ce-s.L-am intrebat pe markthebest, dar nici el nu stia.Ne-am dat noi cu presupusul, dar cum nu am reusit sa aflam ce erau am dat frumos recrutare "la mana" cu schimbul. N-avea omul decat vreo 100 de sate.

gura pacatosului adevar graieste :D
maru:Dupa tine care este cel mai bun trib de pe L23, mai bine zis cel mai experimentat?
andreiuntaru H/G
 

DeletedUser

Eu as face un chestionar pe aceasta tema: Ce-s alea scripturi? Si mari surprize ati avea la raspunsuri.Dar ar fi frumos sa existe obligativitatea raspunsului.Atunci sa vedeti. Pun pariu ca desi multi le folosesc putini stiu ce-s.
Personal nu mi-e rusine de inceputurile mele pe joc, o consider cea mai frumoasa perioada.Si cei mai multi prieteni ii am din acea perioada.
 

DeletedUser2821

Eu as face un chestionar pe aceasta tema: Ce-s alea scripturi? Si mari surprize ati avea la raspunsuri.Dar ar fi frumos sa existe obligativitatea raspunsului.Atunci sa vedeti. Pun pariu ca desi multi le folosesc putini stiu ce-s.
Personal nu mi-e rusine de inceputurile mele pe joc, o consider cea mai frumoasa perioada.Si cei mai multi prieteni ii am din acea perioada.

Pai sta ca nu toti au cunostiinte in domeniul " informatic " ca sa ii intrebi ce-s scripturile , in ce limbaj sunt scrise , etc..
 

DeletedUser

Nu cred ca-ti trebuie mari cunostinte si nu ma refeream la detaliile tehnice.Ci doar la o explicatie "laica".
 

DeletedUser30525

bune interviurile
si f bune alegerile pentru interviu marusk89
acuma daca ar citi mai multi "super jucatori" si "super conducatori" interviurile astea (si nu numai de pe l23 ci si de pe alte lumi) poate, poate am avea un joc mai frumos
felicitari tuturor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maru cred ca ar trebui sa mai faci vreo 4 interviuri


sa schimbat mult harta si ar merita si altii sa fie intrebati cate ceva :D

Ia in top 5 triburi ,interviuri te rog
 

DeletedUser

okey, fac dar saptamana asta pot doar sa intreb jucatorii ca am 8 examene
scz :p
 

DeletedUser

Interviuri cu mason ( bric ) , INQ ( airborne. ) si DEO ( bogdan9 ) .

Din interviurile vechi se pare ca singurii care am ramas in picioare suntem eu cu rook :p
 

DeletedUser

Interviuri cu mason ( bric ) , INQ ( airborne. ) si DEO ( bogdan9 ) .

Din interviurile vechi se pare ca singurii care am ramas in picioare suntem eu cu rook :p

serios? nu am verificat dar te cred pe cuvant
ar fi binevenite niste interviuri cu cei de mai sus
sunt curios ce au de spus legat de situatia pe harta, care pe care, cine cu care, cand si ce etc
ar fi interesant cum vede bric noul razboi, situatia prezenta si planuri de viitor
 

DeletedUser

se rezolva :p
am si eu o mica rugaminte pentru voi: sa va ganditi ce "intrebari" pot fi puse..
motiv: cunoasteti foarte bine situatia hartii, si am auzit nu intotdeauna ca sunt aceleasi intrebari cam de fiecare data...
haideti sa le schimbam - voi sa ma ajutati pe mine si invers...
sa facem o munca in echipa :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus