Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu mai se fac interviuri ?A trecut aproape o luna de cand am cerut si eu un interviu :(
 

DeletedUser

acum cred ca pe toti ne-ar interesa un interviu cu bric , sa vedem ce are de spus si ce are de gand in circmstantele actuale , asta daca va mai continua sa joace avand in vedere abuzul fara precedent care s-a facut pe lumea asta ( ma refer aici la desfiintarea tribului MASON ) :confused:
 

DeletedUser

acum cred ca pe toti ne-ar interesa un interviu cu bric , sa vedem ce are de spus si ce are de gand in circmstantele actuale , asta daca va mai continua sa joace avand in vedere abuzul fara precedent care s-a facut pe lumea asta ( ma refer aici la desfiintarea tribului MASON ) :confused:

pai ce sa aiba de spus?
 

DeletedUser4133

lasa ca se obisnuieste pe parcurs. ;) Da, acum adenauer se ocupa de interviuri. :))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Trebuie sa ma obisnuiesc si eu cu lumea de pe aici si dupa aceea voi relua interviurile, lasati-mi va rog putin ragaz.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tura clarvazatoare :D, tu jucand sah stii ca se calculeaza pierderile si castigurile si iei varianta cea mai buna. Ai vrea un interviu acum, prost facut sau unul in cateva zile, saptamani, interesant?
 

DeletedUser2821

Incearca sa nu pui din nou plictisitoarele intrebari de genul " Care ti se pare cel mai bun trib ? " sau daca pui si intrebari de asta cere si tu o ARGUMENTARE .Deci ce vreau eu sa subliniez e sa incerci sa faci interviul mai incomod sa il pui sa se gandeasca pana sa raspunda, sunt convins ca spre deosebire de anterioara moderatoare poti sa faci asta.
 

DeletedUser2821

Ziceai ca mai bagi niste interviuri :)

Nu de alta dar sa mai avem si noi ceva de citit, uitandu-ma la cele deja facute am constatat ca mai sunt doar 2 playeri care inca mai joaca din toti cei de acolo - eu si rookmaster.

Asa ca as dorii niste interviuri cu :

WOC - tiany, blu33angel, auluu
DEO - bogdan9, alci2, maram
INQ - aici nu pre am avut eu legatura cu ei, dar e interesant sa ii auzim, macar 2-3 playeri intervievati si de aici si rog pe cei care stiu care sunt cei din conducere de la ei in special sa ii nominalizeze, daca stiu eu bine the real cristocea si airborne. .
RPT - montecount
TRAGE - demona10
 

DeletedUser2821

Multumesc :) !

Si inca o chestie, incearca intrebari mai dificile si raspunsurile cere sa fie cat mai argumentate sau pune intrebarea astfel incat raspunsul sa nu poata fi decat unul argumentat si CAT MAI OBIECTIV !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus