Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Multumesc :) !

Si inca o chestie, incearca intrebari mai dificile si raspunsurile cere sa fie cat mai argumentate sau pune intrebarea astfel incat raspunsul sa nu poata fi decat unul argumentat si CAT MAI OBIECTIV !

din cate interviuri am vazut eu pana acum nu am vazut pe niciun jucator sa fi fost obiectiv
 

DeletedUser4133

interviul este de fapt o prezentare a jucatorului intervievat, iar acesta este normal sa aiba o parere proprie asupra celor ce se intampla pe harta. Daca s-ar pune doar intrebari generale n-ar fi problema sa fie obiectiv...dar haideti sa recunoastem ca de fapt exact acele pareri personale dau viata interviului. Mie mi-ar face placere sa descopar in aceste interviuri omul din spatele contului, parerile lui, temerile si bucuriile prin care trece jucand acest joc , as fi curioasa sa stiu cum vede el jocul in sine si apoi raportat totul la situatia de pe harta...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va anunt ca treaba cu interviul e grea tare :D. Posibil sa mai dureze un pic...desigur, imi dau toata silinta, dar nu depinde doar de mine.
 

DeletedUser4133

e simplu adenauer...doar sa fie de acord omul sa fie intervievat :))
 

DeletedUser16966

e simplu adenauer...doar sa fie de acord omul sa fie intervievat :))

Cel mai simplu e sa fie pusa lista de intrebari pe forum... Cine vrea sa raspunda se "inregistreaza" singur in timp ce abereaza si ii trimite monologul lui adenauer. :))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
As putea face niste intrebari standard. E o idee buna, eu am un schelet cu intrebari, pe care imbrac in functie de raspunsurile primite si alte intrebari. M-am lovit de necitirea mesajelor si de refuzuri pana acum. Ma voi gandi la propunerea ta horto.
Dar poate ar fi interesant sa veniti si voi cu propuneri de intrebari, fiecare imi poate trimite in privat intrebari pe care sa le trec in setul pt interviuri. Nimeni nu stie mai bine ca voi secretele L23.
 

DeletedUser4133

eu pe l10 am facut interviuri in conversatie directa. Mi s-a parut ca asa se primesc raspunsuri reale nu din acelea gandite 10 ore si pompoase de nu intelegi nimic. Adenauer, daca vrei putem povesti pe skype si iti explic cum le-am gandit eu pe acelea...eventual puteti si voi sa cititi sa vedeti daca v-ar conveni mai mult asa...si s-ar putea orienta nenea moderatorul de aici in functie de cerintele voastre.
 

DeletedUser2821

eu pe l10 am facut interviuri in conversatie directa. Mi s-a parut ca asa se primesc raspunsuri reale nu din acelea gandite 10 ore si pompoase de nu intelegi nimic. Adenauer, daca vrei putem povesti pe skype si iti explic cum le-am gandit eu pe acelea...eventual puteti si voi sa cititi sa vedeti daca v-ar conveni mai mult asa...si s-ar putea orienta nenea moderatorul de aici in functie de cerintele voastre.

Ar fi perfect, sa il poti ajuta :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am postat interviul cu trfik, sunt in discutii cu alti jucatori, insa merge destul de greu. Posibil sa mai dureze ceva timp pana voi mai termina restul. Recunosc ca o parte din vina imi apartine pentru ca sunt destul de ocupat in perioada asta.
 

DeletedUser

Am observat aceeasi strategie de razboi: sa rezistam pana se plictisesc adversarii si dau stergere.
Si acelasi entuziasm debordant: ca nu avem suficienti nobili sa ii cucerim rapid.
Eu zic sa isi revizuiasca atitudinea si strategia in conditiile in care numai WoC F. va produce o gaura de cel putin 1.000 de sate lunar.
Si cum inca e iarna si bulgarele se rostogoleste, ia in viteza si in greutate ... efectul va fi direct proportional cu timpul
 

DeletedUser30525

eu pe l10 am facut interviuri in conversatie directa. Mi s-a parut ca asa se primesc raspunsuri reale nu din acelea gandite 10 ore si pompoase de nu intelegi nimic. Adenauer, daca vrei putem povesti pe skype si iti explic cum le-am gandit eu pe acelea...eventual puteti si voi sa cititi sa vedeti daca v-ar conveni mai mult asa...si s-ar putea orienta nenea moderatorul de aici in functie de cerintele voastre.

tot asa s-au facut si pe l16 de catre milton
a fost o abordare buna si mie unu mi-a facut placere sa discut cu el
si ai dreptate
e alta sa discuti relaxat cu omul alta e sa ii dai la foc automat 100 de intrebari
nu e test
parerea mea
 

DeletedUser

Adenauer
In primul rand, te rog sa-ti faci o mica prezentare, numele real, varsta si ocupatia, eventuale hobby-uri.


trfik
pfff ce naiba duar nu vrei sa ma ei de sotie
raspuns de copil de gradinita
 

DeletedUser2821

Jucatorul interveviat acumae reprezentativ pentru INQ :)?

NU are mai mult de 14 ani sau daca are 20 e chiar mai grav, incat pare foarte nedezvoltat ca persoana si pe langa asta analfabet in draci :)

Oricum felicitari ca ai incercat, dar daca nu prea ai cu cine, asta este :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus