Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si eu ii dau dreptate lui blazek:)) doar daca zice cine-i la butoane:)
 

DeletedUser

am citit noul interviu..dar sincer..nu stiu cine-i catalin:))) ma lamureste careva?
 

DeletedUser33089

am citit noul interviu..dar sincer..nu stiu cine-i catalin:))) ma lamureste careva?

cred ca este vorba despre jucatorul din TJ stirbucatalin :)
sau poate ma insel dar numai el ar putea fii.
poate stie cineva mai bine decat mine :)
poate jucatorul in persoane :eek:
 

DeletedUser38225

Intr-adevar,cresto, despre mine e vorba; imi pare rau mariuko ca nu ai auzit matale de mine:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

interviu nou :p
l-am ales pentru ca voi m-ati rugat si pentru ca este rang 1 la inamici invinsi ca agresor ortopedul72
 

DeletedUser

io, je, adica moi...vreau un interviu cu LiviusGeorgesco, tre' sa vaz lumea din perspectiva unui masochist care'si accepta statutul. marie-marioara, cuculiciu vigilentu', spaima spamului de pretutindeni, credeti ca se poate?
gracias anticipat, va pup pe nasul ala ros!
 

DeletedUser

no Sorin, eu am incercat sa vorbesc cu el, dar i-a zis ca nu are ce sa ne spuna...o sa mai incerc
 

DeletedUser33089

io, je, adica moi...vreau un interviu cu LiviusGeorgesco, tre' sa vaz lumea din perspectiva unui masochist care'si accepta statutul. marie-marioara, cuculiciu vigilentu', spaima spamului de pretutindeni, credeti ca se poate?
gracias anticipat, va pup pe nasul ala ros!

la cum a fost pe lumea 7 ca om tacut si sprijinit de aliati :Dplus ca era numai pe innobilarile interne din tribul lui..
nu am ce zice..
noul interviu nu prea mi-a adus alte pareri despre jucator inafara de cele care le am deja..si un individ ca acesta sa fie in armata mie frica de protectia mea daca o sa inceapa un razboi ce o sa faca.
 

DeletedUser

mai avem si noi vreun interviu nou????

ps.alte intrebari decat cele rasfirate...
 

DeletedUser

Eu am incercat sa mai fac, dar daca mi se raspunde asa:

marusk89 în data de 08.06. la ora 20:54
buna si va rog sa ma scuzati pentru deranj, sunt moderatoarea Lumii 19 de pe extern.
avem un topic numit "interviuri" prin care alegem un jucator si il rugam sa ne dea un inerviu in legatura cu lumea 19.

ma ajutati c'un va rog interviu?

Pentru incredere in vorbele mele:

uite poti sa verifici lista membrilor TT aici

Interviurile realizate pana acum si dicutiile pe aceste "interviuri"

feudalu în data de 09.06. la ora 00:13
daca esti cum spui nu o sa ai prb sa te deblochezi,asta ca sa rezolvam prb increderii,apoi ma gandesc daca vorbesc cu tine sau nu.

feudalu în data de 11.06. la ora 07:35
mincinoasoooo,nu te poti debloca si nu-mi poti trimite mesaje,deci nu esti decat o impostoare

Ce pot sa mai zic dupa aceea? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus