Discutii Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aici puteti discuta pe baza interviurilor postate.
Puteti aduce idei noi, intrebari, propuneri pentru noi jucatori de intervievat samd.

ps: fara spam! :p
 

DeletedUser20120

A fost un interviu frumos...mi-au placut si intrebarile dar si raspunsurile :)
 

DeletedUser

oau , multumim moderatorule ca ai schimbat usor setul de intrebari .
 

DeletedUser20120

andrei...nu tot ce iti doresti, se va implini..

eu unul sper ca nu va fin cu mazare verde:)...sa nu imi stric ziua.
 

DeletedUser38860

Eu chiar il respect pentru ceea ce a facut cu SH . Merita acest respect si chiar vreau un interviu cu el.
 

DeletedUser

desigur, multe civilizatii au atins culmi de glorie, au stralucit pentru o clipa, apoi s-au stins si s-au scufundat in cea mai adanca negura.

ce a facut mazare cu sh? a reusit sa faca 6 triburi si au invins 2-3 triburi unde aveau mai multi spioni decat adversari?

apoi a venit vara, adica a ajuns H langa ei - de retinut, la ei vara a inceput prin aprilie-mai ca atunci am ajuns noi in zona

in rest nimic spectaculos. exista cativa jucatori buni acolo, dar despre cat de bun e un jucator e o alta discutie... au un stil propriu, ataca intr-una pana plictisesc jucatorul. sau pana il prind descoperit. e o chestie de diferenta de forte si resurse. e matematica simpla, e forta bruta... e si altceva ce imi scapa mie?

dar daca discutam depre atitudinea si limbajul folosit de acest personaj, daca analizam puterea lui de intelegere si inteligenta de care a dat dovada in acele discutii da-mi voie sa-l consider demn de mila si dispret...
 

DeletedUser

uite un mic exemplu a celor spuse mai sus...
______________

Daca vi dupa mine e perfect, afla ca dau bine la bot, ai insiruit o gramada de aberatii mai sus, de unde deducem ca esti varza cu carne, un retardat care traieste in triburile, dupa cum am mai spus eu candva, ma doare in pl de tine si de lumea 22, nu am nevoie de imagine si nici nu ma reintorc la joc, doar mai postez din cand in cand sa va iau la misto, mai ales pe tine, stiu ca nu e frumos sa te iei de handicapati dar asa sunt eu, mai neconventional.

Suntem toti pe spate ca ai luat tu 81 de sate, daca tot suntem pe spate poti sa ne faci la toti cate un blowjob? si jur ca te vom aprecia asa cum iti doresti...

PS. 50% din tribul SH nu mai joaca, va bateti cu morile de vant, cu sate goale, si chiar si asa nu sunteti in stare de prea mult...momentul SH sau parangelia pe care a facut-o SH s-a cam terminat, ati venit si voi la spartul targului sa va dati mari...vai de capul vostu.
 

DeletedUser39464

cand aud faze ca asta mor, in consecinta noi nu am facut nimic pe lumea asta:) macar nu cautam jucatori inactivi sa luam sate, iar voi cand atacam jucatori din MIT imediat ii luati in sitter.
 

DeletedUser20120

ba da, ati facut ceva pe lumea asta...ati crescut sate pt H :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus