Discutii L92 !

Marky.

member
Scor reacție
0
Mnks-SEL, 2 lumi pierdute din 2 jucate de cand o plecat pleava :))
IMG_20230506_100847.jpg
IMG-20230404-WA0027.jpg


Who is that guy?
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Cat timp voi faceți manevre și alte învârteli e totul ok. Cum o dați în bara, voi sunteți victimele mereu.
Pentru majoritatea vi sa întors lumea 88 contra. Rip D1v1no și combinațiile lui :))))
 
Scor reacție
0
stai in plua barbare, ai grija ... ne vom mai lovi pe harta si iti vor sarii fitele astea de mironosita..
aaa, si nu te mai da mare cu combinatiile altora ca tu nu esti in stare nici sa te legi la sireturi la cat esti de petarda.
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Nu va mai ofticati ma baieti, ca face rau la ficat.
Vad tot felul de frustrari, de vrajeli, de minciuni, de acuzatii...
Cand faceti voi manevre, dati backstab-uri, cumparati conturi s.a.m.d e bine, e misto, sunteti smecheri. Ati uitat de L88? cu karmele voastre? cand am trecut peste orgolii si v-am primit in Void si v-am tratat egal. M-am certat cu multi pentru voi si pt divinno. Ca sa dati dupa backstab ca niste puscarii.
Ati uitat ca pe 92 voi ati inceput cu manevrele? cu conturi scoase din green, cumparari, mesaje pe whatsapp de la mai marii mnk-ului, toata spuma.
Ati uitat, a? aveti pierderi de memorie. Lasa ca va aduc eu aminte.
Daca era premeditat, desteptilor, ne mai rupeam tot atacu pe ei ieri dimineata? nu credeti ca-l dadeam tot pe voi? Nu mai cautati scuze. Asumati-va si mergeti inainte.
@Barbă Neagră ma intreb si eu oare cum au fost discutiile din spatele cortinei pe 82? unde ai tradat ca si conducator? Spune-ne de acolo, ca pe alea le stii sigur.

Am fost mai buni pe harta, am fost mai buni pe manevre, am fost mai buni pe relationarea dintre triburi si relationarea cu colegii. Puteti sa comentati ce vreti, am fost mai buni decat voi din orice punct de vedere.
Mergeti si plangeti in perne ca pe 85, bagati mii de euro pe urmatoarele lumi sa mai faceti iar nush ce karme visati voi sa va lingeti ranile.

Nu o sa uit toate arogantele aruncate de unii si altii cand aveam un colt de harta, pe care ne bateam, cand voi aveati 2K-uri goale si un K aproape 3/4 al vostru.

PS: baietii din mnk au fost iar la PP-uri? intreb pt un prieten
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
stai in plua barbare, ai grija ... ne vom mai lovi pe harta si iti vor sarii fitele astea de mironosita..
aaa, si nu te mai da mare cu combinatiile altora ca tu nu esti in stare nici sa te legi la sireturi la cat esti de petarda.
Cred că ești mai petarda decât mine :))). Am expus un adevăr pe care va doare foarte tare. Nu-s eu cu combinații și altele în schimb îmi vad de joc. Mereu unde am avut timp și am jucat serios sa simțit prezenta mea. Pana ne vedem pe harta ia și plânge în legea ta ;)
 
Scor reacție
0
@mauLLL Nu știu cine ești, n-am auzit de tine, cu atât mai puțin pe 82, dar buna incercare de a schimba subiectul.

Nu se frustrează nimeni, trădări și recrutări au fost si vor fi pe toate lumile, nimic nou sub soare și nimic de dezbătut pe tema asta.
E doar patetic și penibil cum puneți voi problema.

Vă strângeți 2 sate și 3 județe că să încheiați o lume, asta e ideea.

Stricați lumile.
Chiar și cu recrutarile voastre din squad de 3-4 jucatori de acum ceva sătămâni, lumea inca era frumoasă, harta inca arata echilibrata, se băteau Estul cu Vestul, dar ce ati facut acum e dea dreptul penibil și amuzant in acelasi timp.

Nu-i bateati pe JP 2 vs 2, și ati spus ca 3 vs 1 sigur aveti sorti de izbanda
Va-ti adunat 3 echipe să bateti una, si apoi faceti misto de ea pe forum că e slabă :)
Păi dacă e necesar să se unească 3 triburi mari si frumoase cum sunteti voi, ca să bată 1 trib... mi-e rușine de rușinea voastră, atât de buni sunteți ?
Asta e singura voastră modalitate de a incheia o lume? De ce nu ati adus triburi și de pe alte lumi ca să fiti siguri ca-i bateti pe JP?

Și tot voi o ardeți că sunteți zmeii jocului?

Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul
JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)


Mulțumim frumos pentru participare și cu asta am încheiat.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul
JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)


Mulțumim frumos pentru participare și cu asta am încheiat.
ideea e sa accepti infrangerea dupa vezi altfel jocul , o sa ne aducem aminte ca jp a pierdut si cum Vis face pipi pe membri din jp.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul
JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)
Mi se pare usor hilar cum discutia este despre: Squad a tradat, dar nu vorbeste nimeni de ce. Mi se pare efectiv o miscare de geniu (pe dos) sa bagi la interne unul din membrii unui grup de jucatori, si sa te mire pana la cer ca acel grup de jucatori iti zice pa :))) Nu pot sa comentez motivul pt care a ales Vis sa faca asta, ca nu stiu eu activitatea interna si alte chestii de genul, dar sa nu te duca capul ca si conducator ca astea vor fi urmarile, nu stiu, mi se pare la mintea cocosului. Iar apoi sa dai circulara si sa zici ca stia green de miscare de acum 2 saptamani (adica sa nu-ti asumi cacatul pe care l-ai facut, practic). Mai aveam putin si aflam ca mi-a zis mama la nastere ca o sa tradeza squadul in 05.05.2023.

Asa ca lasa placa cu : e nevoie de 4 triburi sa bata JP. JP s-a batut in primul rand singur la faza asta, prin deciziile lui Vis :)
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
@mauLLL Nu știu cine ești, n-am auzit de tine, cu atât mai puțin pe 82, dar buna incercare de a schimba subiectul.

Nu se frustrează nimeni, trădări și recrutări au fost si vor fi pe toate lumile, nimic nou sub soare și nimic de dezbătut pe tema asta.
E doar patetic și penibil cum puneți voi problema.

Vă strângeți 2 sate și 3 județe că să încheiați o lume, asta e ideea.

Stricați lumile.
Chiar și cu recrutarile voastre din squad de 3-4 jucatori de acum ceva sătămâni, lumea inca era frumoasă, harta inca arata echilibrata, se băteau Estul cu Vestul, dar ce ati facut acum e dea dreptul penibil și amuzant in acelasi timp.

Nu-i bateati pe JP 2 vs 2, și ati spus ca 3 vs 1 sigur aveti sorti de izbanda
Va-ti adunat 3 echipe să bateti una, si apoi faceti misto de ea pe forum că e slabă :)
Păi dacă e necesar să se unească 3 triburi mari si frumoase cum sunteti voi, ca să bată 1 trib... mi-e rușine de rușinea voastră, atât de buni sunteți ?
Asta e singura voastră modalitate de a incheia o lume? De ce nu ati adus triburi și de pe alte lumi ca să fiti siguri ca-i bateti pe JP?

Și tot voi o ardeți că sunteți zmeii jocului?

Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul
JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)


Mulțumim frumos pentru participare și cu asta am încheiat.
E o vorba prin popor...nu stie taranul ce-i sofranul.

Vrei sa ne amintim putin cum era harta la inceput? cand pe K55 ne bateam cu BMB, 18+ si MnT? fiind de cel putin 3 ori mai multi decat noi? pe langa asta, squad in stanga, cu 4-5 triburi, voi, aia recrutati de voi, in JP adunaturi din roma, dk, mnk, woc? :))) Ca tribu JP sa fie invins(anticipat) a fost nevoie doar de Vis sa-si faca talentu :)))
 
Scor reacție
0
Mi se pare usor hilar cum discutia este despre: Squad a tradat, dar nu vorbeste nimeni de ce. Mi se pare efectiv o miscare de geniu (pe dos) sa bagi la interne unul din membrii unui grup de jucatori, si sa te mire pana la cer ca acel grup de jucatori iti zice pa :))) Nu pot sa comentez motivul pt care a ales Vis sa faca asta, ca nu stiu eu activitatea interna si alte chestii de genul, dar sa nu te duca capul ca si conducator ca astea vor fi urmarile, nu stiu, mi se pare la mintea cocosului. Iar apoi sa dai circulara si sa zici ca stia green de miscare de acum 2 saptamani (adica sa nu-ti asumi cacatul pe care l-ai facut, practic). Mai aveam putin si aflam ca mi-a zis mama la nastere ca o sa tradeza squadul in 05.05.2023.

Asa ca lasa placa cu : e nevoie de 4 triburi sa bata JP. JP s-a batut in primul rand singur la faza asta, prin deciziile lui Vis :)


Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)

Și dacă asta nu e deajuns, ajungem și la CERȘIT de sate, că doar na, nu suntem în stare să le luam. :)



IMG_0905.jpg
 

amis

member
Scor reacție
0
Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)

Și dacă asta nu e deajuns, ajungem și la CERȘIT de sate, că doar na, nu suntem în stare să le luam. :)



Vezi atașament 5856
Aia e , Barba , mai bagati o fisa…
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)

Și dacă asta nu e deajuns, ajungem și la CERȘIT de sate, că doar na, nu suntem în stare să le luam. :)



Vezi atașament 5856


tu ai impresia ca daca scri cu bold te baga cineva in seama ?

aaa a scris unu pe extern ca trebuie batut ceva in piatra ... vorbim cu raka sa faca un post permanent atunci cand intri pe joc? :)))))))))
apropo de batut in piatra , @PIETRARU ce tot au astia cu tine?
 

lmrme * feno

member
Scor reacție
0
Ba frate da mai terminati cu comentariile la adresa lu PIETRARU si Ben Ten, nu este lumea gata. Mnks pe 73 a fost vs woc, united, shock si roma ce Domane iarta-ma... au reusit sa castige pe 73 si Pietraru era plecat pe mare...+ ca era toata pleava atunci in mnks.

Stati sa vedeti acum cand se activeaza ben ten si Emil ala de pe stele iadului (Brecus iarta ma da ai lasat pe cont pe ultimul om de pe raft)

Inainte sa va vedeti castigatori ganditi va ca in mnks nu mai este pleava asa ca eu zic ca nu aveti nici o sansa.


Galati pe tine te iub !

Si acum sa lasam putin caterinca. O DORINTA mai am de la jocul asta.

Sa vad o lume mnks vs S.T. (Echipa lui stou)

Pupici kiss love
 
Scor reacție
1
@mauLLL Nu știu cine ești, n-am auzit de tine, cu atât mai puțin pe 82, dar buna incercare de a schimba subiectul.

Nu se frustrează nimeni, trădări și recrutări au fost si vor fi pe toate lumile, nimic nou sub soare și nimic de dezbătut pe tema asta.
E doar patetic și penibil cum puneți voi problema.

Vă strângeți 2 sate și 3 județe că să încheiați o lume, asta e ideea.

Stricați lumile.
Chiar și cu recrutarile voastre din squad de 3-4 jucatori de acum ceva sătămâni, lumea inca era frumoasă, harta inca arata echilibrata, se băteau Estul cu Vestul, dar ce ati facut acum e dea dreptul penibil și amuzant in acelasi timp.

Nu-i bateati pe JP 2 vs 2, și ati spus ca 3 vs 1 sigur aveti sorti de izbanda
Va-ti adunat 3 echipe să bateti una, si apoi faceti misto de ea pe forum că e slabă :)
Păi dacă e necesar să se unească 3 triburi mari si frumoase cum sunteti voi, ca să bată 1 trib... mi-e rușine de rușinea voastră, atât de buni sunteți ?
Asta e singura voastră modalitate de a incheia o lume? De ce nu ati adus triburi și de pe alte lumi ca să fiti siguri ca-i bateti pe JP?

Și tot voi o ardeți că sunteți zmeii jocului?

Deci asta să rămână bătut în piatră:

Ca tribul JP să fie învins, a fost nevoie de tribul GREEN + VOID + NG + SQUAD
Atât de slab a fost tribul
JP și atât de buni au fost restul vedetelor :)


Mulțumim frumos pentru participare și cu asta am încheiat.

Incredibil. Ce trib ati batut voi pe lumea asta ?
Cu cine v-ati batut voi pe continent ?

Vezi ca ai uitat sa adaugi ca pe lumea asta JP a mai avut ceva tovarasi, gen 18 si 5 academii, BMB cu alte 5, Squad cu alte 5.
Ca primele doua familii nu au ajuns departe, asta e pentru ca au fost scosi de noi. Pe a 3, se pare ca nu ati stiut sa o tineti aproape
"Cumva" triburile top 5 si 6 din start, au fost langa noi. Deci lumea a considerat ca void e mai de temut

Nu va compatimesc nici fostii vostri colegi. Nu asteptati sa o facem noi :))
Barba sus, ca noi nu ne-am plans cand ati fost 25 triburi vs 10
 
Sus